SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] zdrowo i sportowo - Nene87

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 756415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
mi przysiady mocno rozbudowują nogi, co nie pomaga mieć nóżek jak sarenka aczkolwiek uwielbiałam siady... ehh genetyka...

Paatik, bo Ty masz nogi z gumy
2

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12198 Napisanych postów 22049 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627681
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679754
Paatik
Ech, żebym ja kiedyś zrozumiała tą Waszą miłość do przysiadów...


Myślę że to jest też kwestia tego jakie ćwiczenie nam pasuje - i fizycznie i mentalnie. ja się z przysiadami nie zakumplowałem od razu, ale ojciec mi tłukł do głowy że przysiady trzeba robić i już. Przełom nastąpił jak miałem długą stagnację. Doszedłem do wagi około 90 kg i tak stanęło na wiele miesięcy. Postanowiłem przełamać to ciężarem i objętością treningu - i u mnie się sprawdziło. Okazało się że z całego trójboju najbardziej podpasowały mi siady i tak się wkręciłem. Cisnąłem też na maksa ławę i ciągi - ale to nie były te emocje co przy przysiadach.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12198 Napisanych postów 22049 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627681
Patrz, a ja ciągi i ławkę lubię...
Mój ojciec pływać mnie nauczył. Chciał tez żeglowania, ale Mama sie wody bała i kiszka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
a ja byłam zakochana w siatkówce, niestety jestem za niska

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679754
Ja byłem zakochany w koszykówce - ale też jestem za niski. Ojciec mnie na ciężary namawiał odkąd skończyłem 15 lat. A dałem się namówić jak skończyłem 18 dopiero.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
O godzinie 16.00 miałam 6k kroków na liczniku i całe plecy i nogi w domsach... w ogóle coś mi się spięło pod pachą i ciągnie aż do piersi

No to postanowiłam potruchtać, żeby sprawdzić czy kolanko i stópka dają radę i jest ok - nic nie boli.

Ubrałam bieliznę termoaktywną na górę i na dół, na to legginsy, bluzka i kamizelka i super się truchtało

1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12198 Napisanych postów 22049 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627681
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Garmin twierdzi, że jak biegłam było 7 No i ja po ciemku biegam.


Zmieniony przez - Nene87 w dniu 2020-11-13 19:42:42

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12976 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607862
U nas dla odmiany dziś było ciepło, nie wiem ile stopni ale wyszliśmy w cienkich czapkach (bo ostatnio było zimno plus wiatr) i od razu ściągnęliśmy czapki. W kurtce było mi gorąco. A jeszcze wczoraj mówiłam, że muszę ubierać rękawiczki bo mi ręce przy wózku marzną Taka ta pogoda w kratkę. A słońca cały tydzień nie było.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROTEINY Z ŻYWNOŚCI KONWENCJONALNEJ I SUPLEMENTÓW - ile potrzeba?

Następny temat

Nowy numer Drużyny Mistrzów - Bosski $ Activlab Team!

WHEY premium