SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] zdrowo i sportowo - Nene87

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 756154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ja bym musiał jakiś neopren na dół pleców zakładać żeby pojeździć. Dziś nawet wyszło słońce ale rano było cholernie zimno.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
U nas też nie często pada (w porównaniu do reszty kraju), jest dużo słońca ale takie gwałtowne oberwania chmury się zdarzają... A i u nas szalone amplitudy są na porządku dziennym, ciężko dostosować ubranie



Zmieniony przez - Julietta w dniu 2020-05-20 09:18:53

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Tak abstrah**ąc od tematu pogody
od jakiegoś czasy pobolewa mnie kolano tzn. nie kolano samo w sobie tylko z tyłu kolana, tak po lewej stronie ( lewe kolano ), bo to nie jest samo kolano, tylko ta tylna część. Zaczęło się odkąd dużo jeżdżę na rowerze i używam orbitreka. Takie uczucie jak by mi ktoś obwiązał czymś tą część ciała, taka obręcz - jeśli mnie rozumiecie
tam jest jakaś powięź lub ścięgno może?

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Tył uda i łydki by trzeba było "zrelaksować", porozciągać. Powinno pomóc.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
kurczę może faktycznie, ostatnio po RDL miałam chyba z 4 dni domsy

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
To ja bym szukał tam przyczyny. Powinno puścić po rolowaniu piłką.
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
nightingal
To ja bym szukał tam przyczyny. Powinno puścić po rolowaniu piłką.


Nene, jak mi tak pisał to pomagało, wałek plus piłeczka

Zdrówka!
1

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
z wiekiem człowiekowi co raz to więcej rzeczy strzyka i strzela

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No niestety. ja bym wymienił na nowy lewy łokieć i barki w pierwszej kolejności.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
nightingal
No niestety. ja bym wymienił na nowy lewy łokieć i barki w pierwszej kolejności.


Może lepiej nie wchodźmy na ten temat... Ja mam też niezłą listę, która dumnie zamykają piersi

xxx

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROTEINY Z ŻYWNOŚCI KONWENCJONALNEJ I SUPLEMENTÓW - ile potrzeba?

Następny temat

Nowy numer Drużyny Mistrzów - Bosski $ Activlab Team!

WHEY premium