SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] zdrowo i sportowo - Nene87

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 753956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Paatik niestety często te cechy prowadzą do problemów z psychiką później...
a tak w ogóle to po 30stce człowiek jakoś inaczej myśli, pewne rzeczy dochodzą do mózgu i jakoś inaczej to wszystko wygląda.
2

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
Paatik
Nene - są pewne cechy "zawodnicze" psychiki... nie ma z czym dyskutować - to chorzy ludzie są:)
Mój Koszykarz poszedł grać mecz ze skręconą kostką. A i treningu w roku nie opuścił żadnego - mimo migren, biegunek, katarów siennych i zwykłych... Adrenalina swoje robi - a potem masz w domu takiego zdechlaka i nie wiesz czy go kochać czy nienawidzić za głupotę.


Mój ma.szczescie że jeszcze przez jakiś czas ja jestem we Wrocławiu bo inaczej napewno by nie mógł sobie pozwolić na takie łażenie ledwo żywy na trening , dobrze że chociaż potrafi trening odpuścić jak przyjeżdżam na Śląsk xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
cod123
Jej brak to dla mnie największy plus ciąży


mi się zawsze wydawało właśnie , że ten około rok po proodzie najfajnieszy pod tym względem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Mi się wcale nie zmieniło podejście po 30-tce Nadal potrafię biegać zawody chora, biorę ibuprom i gotowe Z odpuszczeniem treningów też mam mega problem, niby zdrowie ważniejsze, regeneracja itp. no ale nie umiem jakoś, bardziej jestem chora jak odpuszczę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Viki ja też tak miałam jak Ty Wszystko jest fajnie dopóki jest fajnie
ale mi bardziej chodziło o podejście do życia ogólnie po 30stce, nie do samych treningów.

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Nene na razie ani kontuzje, ani gorsza forma, przemęczenie czy brak progresu nie zmieniły mi podejścia, trener stwierdził, że taki typ jestem bo też nic nie docierało Niby wiem, że to nie jest dobre ale nie umiem. Chociaż i tak robię małe postępy w zmianie podejścia. Trudne to, bo ciągle mi się wydaje ze robię za mało. Jak Paatik juz napisała - chora głowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Viki ambitni ludzie tak mają czasem im to nie wychodzi na dobre, no, ale cóż zrobić

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
Ja tak miałam do momentu kiedy poszłam na trening całkowicie bez mocy i na drugi dzień nawet nie mogłam wstać z łóżka bo nogi miałam jak z waty i później tydzień wyjęty z życia , chociaż pewnie jakbym miała bardziej spokojniejsza pracę to może czasem jeszcze tak bym sobie treningowo popłynęła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Między ambicja a głupotą jest cienka granica ja bym wolała być mniej ambitna. A tak to zawsze "a może się uda", "nic się nie stanie", "ostatni raz i odpocznę", "dam radę". Nie ukrywam, że obecnie tez mam problem choć to się może wydawać komuś głupie i nieodpowiedzialne. Ale ciągle walczę z głową, żeby nie przeginać i wyluzować. Co z tego, że WIEM że teraz mogę na spokojnie, skoro jakiś diabeł siedzi w środku i nie pozwala na tyłku usiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Ja też mam niestety "chorą głowę".. chociaż zaraza sprawiła, że przewartościowałam pewne rzeczy i zaczynam się uczyć odpuszczać. Trudna sztuka i dużo pracy.. z ambicją jest jak z nałogiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROTEINY Z ŻYWNOŚCI KONWENCJONALNEJ I SUPLEMENTÓW - ile potrzeba?

Następny temat

Nowy numer Drużyny Mistrzów - Bosski $ Activlab Team!

WHEY premium