SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] zdrowo i sportowo - Nene87

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 752820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54961
A jak Ci sadzenie idzie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264576
marta894
A jak Ci sadzenie idzie :D


nie idzie mąż nie ma czasu warzywnika mi zrobić, bo trafiła się fucha i po pracy jeździ na nią.... ubolewam, ale rozumiem, bo dodatkowa kasa się teraz przyda

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627363
A nie pomyliłaś?
Wie ktoś z was czy wskaźnik PT - 1,5 i INR - 70% to coś strasznego

Zwykle PT jest w % a znormalizowany INR jako cyfra....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264576
fattyciak
Twój wątek napędza moje ślinianki :) Cieszę się, że zdrówko lepsze. Co do wskaźnika nie podpowiem.

Co do kroków, etc - aż sie zastanawiam nad kupnem jakiejś opaski, może by mnie to motywywało. Ile mniej więcej kroków robię, to wiem tylko jak mój oblubieniec ze mną chodzi - bo on ma taki zegarek :P



kup sobie - człowiekowi się wydaje, że dużo się nachodził, a wcale tak dużo to nie było jak się później okazuje
tylko jest różnica między opaską, a zegarkiem ale na początek opaska Ci wystarczy.

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54961
Nene87
marta894
A jak Ci sadzenie idzie :D


nie idzie mąż nie ma czasu warzywnika mi zrobić, bo trafiła się fucha i po pracy jeździ na nią.... ubolewam, ale rozumiem, bo dodatkowa kasa się teraz przyda


A no to wiadomo :) wlasnie wczoraj na insta relacje przeglądałam i babeczka miała właśnie parę takich warzywniaków zrobione . Aż mi się takie coś zamarzyło :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264576
Paatik
A nie pomyliłaś?
Wie ktoś z was czy wskaźnik PT - 1,5 i INR - 70% to coś strasznego

Zwykle PT jest w % a znormalizowany INR jako cyfra....

jakoś tak to było napisane
INR 70 % norma 80-120
PT 1,5 norma do 1,2
2-4 zakres terapeutyczny

jakoś tak to wyglądało

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627363
Na moje oko nic strasznego w tym wyniku nie ma. Na pewno nie jest zbyt wysoki.
jednym słowem dobrze Ci ta krew krzepnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264576
Paatik
Na moje oko nic strasznego w tym wyniku nie ma. Na pewno nie jest zbyt wysoki.
jednym słowem dobrze Ci ta krew krzepnie.


no to mam nadzieję, że masz rację bo już się naczytałam, że jak wynik poniżej normy to grozi mi zakrzepica

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627363
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6517 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
marta894
Nene87
marta894
A jak Ci sadzenie idzie :D


nie idzie mąż nie ma czasu warzywnika mi zrobić, bo trafiła się fucha i po pracy jeździ na nią.... ubolewam, ale rozumiem, bo dodatkowa kasa się teraz przyda


A no to wiadomo :) wlasnie wczoraj na insta relacje przeglądałam i babeczka miała właśnie parę takich warzywniaków zrobione . Aż mi się takie coś zamarzyło :D


Warzywniak fajna opcja ale trochę pracochłonna jednak. trzeba to lubić. Ja chyba jeszcze do tego nie dorosłem. Warzywa sieją teściowie i tym się zajmują. Mi na razie i żonie nie za bardzo się chce

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROTEINY Z ŻYWNOŚCI KONWENCJONALNEJ I SUPLEMENTÓW - ile potrzeba?

Następny temat

Nowy numer Drużyny Mistrzów - Bosski $ Activlab Team!

WHEY premium