SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] zdrowo i sportowo - Nene87

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 756102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie trenuje tyle bo od chłopaków wieksza jesteś

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
No życie jest niespirawiwe zeby nie ćwiczyć góry i mieć takie ładne plecy :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
paula.cw
No życie jest niespirawiwe zeby nie ćwiczyć góry i mieć takie ładne plecy :p


Taaak, ja też

Nene ogólnie nas lubi drażnić, jak nie super dupka i piękne udko z kreseczką z boku to fajne plecy plecy
Jak żyć

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607844
Plecy super
I tak myślę że jak tam tyle mięśni, to może te problemy bólowe rzeczywiście wynikają z jakiś napięć albo dysbalansu (bo największy i najsilniejszy przejmuje rolę tych mniejszych i słabszych).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Viki
Plecy super
I tak myślę że jak tam tyle mięśni, to może te problemy bólowe rzeczywiście wynikają z jakiś napięć albo dysbalansu (bo największy i najsilniejszy przejmuje rolę tych mniejszych i słabszych).


na milion procent jest tak jak piszesz.

Na zdjęciu zaznaczyłam podłużnymi kreskami, gdzie mnie ciągnie i się spina, a kółeczkiem gdzie boli nieprzerwanie

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Wygląda na mięsień nadgrzebieniowy. Ale też można spróbować pójść do fizjo który by ci ustawił kręgi odcinka szyjnego. Mi czasem po takim zabiegu jakby ręką odjął odchodzą różne bóle i naciągnięcia.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
nightingal
Wygląda na mięsień nadgrzebieniowy. Ale też można spróbować pójść do fizjo który by ci ustawił kręgi odcinka szyjnego. Mi czasem po takim zabiegu jakby ręką odjął odchodzą różne bóle i naciągnięcia.


mięsień nadgrzebieniowy? ale spina się czy nie uczestniczy? mocno mi się spinają mięśnie naramienne boczny i przedni i składają mi klatkę - to przez to, że łopatki nie trzymają jak trzeba?

kurde jak bym znalazła ogarniętego fizjo to bym poszła

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
ja mam naderwany i mi też boli i puszcza ten bark do przodu i łopatka mi wyjeżdża przy wyciskaniu. Ciężko dziada doprowadzić do porządku - ale może to u nie z winy naderwanego przyczepu. A u Ciebie trudno powiedzieć - trzeba rozciągać i otwierać klatkę i wzmacniać te mięśnie obsługujące łopatkę.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
czyli aktualny trening mam dobrze ukierunkowany? czy coś byś sugerował dodać?

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Nie ma co przesadzać czy przeładowywać planu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROTEINY Z ŻYWNOŚCI KONWENCJONALNEJ I SUPLEMENTÓW - ile potrzeba?

Następny temat

Nowy numer Drużyny Mistrzów - Bosski $ Activlab Team!

WHEY premium