SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] zdrowo i sportowo - Nene87

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 753932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Cod ślub w Lipcu, ale jesteśmy tak długo razem, że już mówię i piszę mąż
u mnie prawa strona się spina na okragło, no cóż taki urok pracy

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Wiem, wiem, żartuje sobie :) u mnie też prawa... Cholerstwo niesamowite.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Ja mam z prawej strony porwane mięśnie i boli mnie od kilku tygodni. Teraz już ciut mniej - ale ciągle czuję. trzeba robić swoje i próbować co najmniej nie pogorszyć sprawy.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
nightingal
trzeba robić swoje i próbować co najmniej nie pogorszyć sprawy.


o właśnie za każdym razem jak boli staram się rozmasowywać, dzisiaj po wczorajszych power fly mam domsy na klatce i do tego boli naramienny z kapturem i to już jest taka kumulacja, aż niedobrze mi się robi.

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Nene mam ten sam problem, choć czuje ostatnio ze ćwiczenia na "łopatki" coś tam pomagają?

nightingal
Viki
Nene a co to za ćwiczenie "zębate"?


zerknij na mój ostatni post na stronie 177 dziennika.

Czytałam to jest zwykle wyciskanie na skośnej czy jakieś specjalne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
tak Viki w porównaniu do tego co było 2 miesiące temu jest mega poprawa, praca z fizjo dużo dała i teraz te ćwiczenia i trening od Nighta robią robotę.
Wiem też, że nie od razu Kraków zbudowano i cierpliwa jestem, choć efekty już są, choćby takie, że wiem po co są łopatki i potrafię je spinać i mieć prosta postawę
a te zębate to nie wyciskanie tylko lekki ruch o kilka cm zaledwie na skośnej - jeszcze nie robiłam |

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Viki
Nene mam ten sam problem, choć czuje ostatnio ze ćwiczenia na "łopatki" coś tam pomagają?

nightingal
Viki
Nene a co to za ćwiczenie "zębate"?


zerknij na mój ostatni post na stronie 177 dziennika.

Czytałam to jest zwykle wyciskanie na skośnej czy jakieś specjalne?


Na prostych rękach podnosisz sztangę w górę- generalnie wygląda jakbyś barki wypychała w górę z ciężarem. Sporą pracę muszą wykonać wtedy mięśnie zębate właśnie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
a właśnie miałam pytać, to jest ćwiczenie takie, że z ciężarem nie przeginać? czy raczej takie, że można dowalić?

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Nie przeginać - lepiej zrobić więcej powtórzeń, dłużej przytrzymać w górze.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
No i oczywiście staramy się mieć ściągnięte łopatki w dół, sztangę łapiemy na szerokość barków.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROTEINY Z ŻYWNOŚCI KONWENCJONALNEJ I SUPLEMENTÓW - ile potrzeba?

Następny temat

Nowy numer Drużyny Mistrzów - Bosski $ Activlab Team!

WHEY premium