SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] zdrowo i sportowo - Nene87

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 753903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Kitek piękny <3
Trzeba nam to przeczekać,poczytać książkę, obejrzeć całe serie seriali, ktorych nie oglądałaś
Zawsze można sobie wirtualnie wycieczki robić, albo na skype do znajomych podzwonić
1

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627485
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Ale ładne kocisko.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Kotek cudny. Więcej kotkow na poprawę nastroju. U m ie niby były konsultacje online ale bez l4 a teraz oczywiście się da i mam nadzieję że część z tych usprawnień z nami zostanie. Skoro się da :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Lepiej jakby koteł jakąś głupią mine zrobił, wtedy fajnie wyglądają.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
No ten kot wygląda na bardzo poważnego - gdzieżby tam jakieś głupie miny robił. To dumne i mądre stworzenia są.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Wczoraj skakanka 1x20min + 1x10min. w sumie 30min. - dobrze mi idzie, zero zadyszki, lekki pot na czole
Dziś zrobiłam dla odmiany trening HIIT 25min.

generalnie konsultacja telefoniczna z lekarzem to coś genialnego, mogli by to wprowadzić na stałe, a tak to człowiek czeka w tych kolejkach z jakąś duperelą czasami.
jestem 3 dni przed @ i powiem wam, że ciężko mi; nie dość, że hormony buzują to jeszcze odzywają się lęki, a to wszystko przez tą pandemię. Staram się myśleć pozytywnie, ale samej w domu wysiedzieć to istny koszmar.

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
Nene87
Wczoraj skakanka 1x20min + 1x10min. w sumie 30min. - dobrze mi idzie, zero zadyszki, lekki pot na czole
Dziś zrobiłam dla odmiany trening HIIT 25min.

generalnie konsultacja telefoniczna z lekarzem to coś genialnego, mogli by to wprowadzić na stałe, a tak to człowiek czeka w tych kolejkach z jakąś duperelą czasami.
jestem 3 dni przed @ i powiem wam, że ciężko mi; nie dość, że hormony buzują to jeszcze odzywają się lęki, a to wszystko przez tą pandemię. Staram się myśleć pozytywnie, ale samej w domu wysiedzieć to istny koszmar.



moja zona tez 3 dni przed dala mi popalic, ze az sie musialem zbuntowac, ze lekko przesadza.

szkoda ze leki wrocily. Trzeba ja wizac na klate i niech sobie beda, odganianie ich nie za bardzo pomaga, bo wracaja. No a jak powduja je konretne rzeczy, to trzeba myslenie o tych rzeczach zmienic.
1

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Głowa do góry - jakoś sobie wszyscy poradzimy. W końcu jako osoby aktywne jesteśmy już na starcie na lepszej pozycji niż "kanapowce".
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROTEINY Z ŻYWNOŚCI KONWENCJONALNEJ I SUPLEMENTÓW - ile potrzeba?

Następny temat

Nowy numer Drużyny Mistrzów - Bosski $ Activlab Team!

WHEY premium