SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] zdrowo i sportowo - Nene87

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 753877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
no właśnie z tą Wit. C - ile jej mogę brać? mam w formie proszku, słyszałam, że 2g co 3 godziny nawet można w stanach przeziębienia.

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Ja nie ważę biorę łyżeczkę rano i łyżeczkę wieczorem zazwyczaj. nawet nie wiem ile to wychodzi wagowo.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
Jak czułem, że mnie rozkłada to brałem 1g co ok. 2h. Ale my mamy w tabletkach.
Night - lepiej podzielić na więcej porcji, bo nadmiar się zmarnuje i go usuniesz z moczem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Bardzo możliwe - ale nawet jak biorę tak jak napisałem to zazwyczaj fajnie mi pomaga. To już z rozpędu nic nie zmieniam . Teraz też jakby mi już lepiej - tzn. na bank lepiej niż jak się obudziłem rano.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
Jeśli działa to nie ma co zmieniać No i w tym wieku to pamięć już nie ta, więc łatwiej zapamiętać rano i wieczorem niż co 2-3h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Dokładnie . Zresztą w pracy to na bank bym zapomniał jak się czymś zajmuję to takie rzeczy uciekają z głowy.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Witaminę C w proszku ponoć trzeba brać co pół godziny aż do momentu przeczyszczenia ja często jem ale nigdy nie wystąpił taki efekt u mnie więc chyba mam spore braki

Wracaj do zdrówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
czyli teorii jak brać jest wiele, więc po prostu będę brała, aż się wyleczę dzisiaj już jest lepiej, więc jest szansa na czwartkowy trening

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
17.01.2018r.

DNT

Przeziębienia ciąg dalszy...polopiryna i końskie dawki Wit. C jednak pomagają, pod wieczór czułam się całkiem dobrze. Jest szansa na czwartkowy trening, ale w domu, bo na siłowni dosyć zimno w taka pogodę. Wrzucam miski z dwóch dni, bo ostatnio zapomniałam. I był fizjo dzisiaj, ponaciągał, porozciągał, a na do widzenia zrobił masaż bańkami będą siniaki, mam delikatna skórę

Micha wtorek:
1. jajka, chleb żytni, masło klarowane, fasolka szparagowa, migdały
2. mój jabłecznik, whey, jogurt naturalny
3. budyń jaglany Delecta, mleko ( przy chorobie mam parcie na mleko i kiszonki )
4. udo z kurczaka, chleb żytni, fasolka szparagowa, soso grzybowy własny
SUMA: 1800kcal

Micha środa:
1. jajka, chleb żytni, masło klarowane, pomidor, migdały
2. mielone wołowe, ryż, fasolka szparagowa, ketchup
3. twaróg, ryż, jogurt naturalny, dżem truskawkowy 100%, migdały
4. udo z kurczaka, ryż, mieszanka chińska, cukinia
SUMA: 1850kcal



Zmieniony przez - Nene87 w dniu 2018-01-18 07:21:08

Zmieniony przez - Nene87 w dniu 2018-01-18 07:21:29

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Mi też pomogła witamina C - dziś gardło nie boli, więc i dzień jakoś lepiej się zaczął w związku z tym.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROTEINY Z ŻYWNOŚCI KONWENCJONALNEJ I SUPLEMENTÓW - ile potrzeba?

Następny temat

Nowy numer Drużyny Mistrzów - Bosski $ Activlab Team!

WHEY premium