SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] zdrowo i sportowo - Nene87

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 756727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
No przecieki mówią ze to będzie niezłe sprzęciwo. Ciekaw jestem ostatecznych parametrów.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Nene87
cod123
A co to tam w tym kielunku?


a to akurat Jagermeister był męża oczywiście ja w swoim miałam likier czekoladowy - moje odkrycie Baileys Chocolate Luxe - niebo w gębie dla miłośników czekolady

Teraz bym wszystko wypiła


Zmieniony przez - Nene87 w dniu 2020-05-04 09:27:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
Cod jeszcze trochę i będzie mogła jakieś 1,5 roku

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662830
nightingal
No przecieki mówią ze to będzie niezłe sprzęciwo. Ciekaw jestem ostatecznych parametrów.

Ja od kilku tygodni się zastanawiam co młodemu kupić: komputer czy konsolę. I cholera nie wiem.
Jasne, że komp to dużo więcej możliwości. Ale z punktu widzenia samej rozrywki to nie wiem. Nigdy nie miałem konsoli tylko komputer, a grałem sporo.
Co więcej nie lubiłem grać na padzie więc u mnie klawiatura to było must have.
Na konsolę sporo gier dla starszych jednak bo większość gier na wyłączność to +16 albo +18.
Wydatek spory więc chciałbym dobrze wybrać, a kupowania tego i tego nie widzę sensu.
Nie wiem z czego wynika ten sukces konsol? Pomijając, że włączam i gram a nie muszę nic instalować, sterowników aktualizować, itp. Choć dla mnie to nie problem, a poza tym testy jasno pokazują, że graficznie PC kładzie konsole.
Może coś poradzicie?


Zmieniony przez - Tygrysekk w dniu 2020-05-04 14:46:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
U mnie stoi PS4 PRO i mój syn ma 11 lat - sporo gier jest dla takich dzieciaków. Komputer wykorzystuje raczej do nauki i czasem oglądania filmów. Ja sam gram bardzo rzadko. Kiedyś też grałem na komputerze.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
nightingal
U mnie stoi PS4 PRO i mój syn ma 11 lat - sporo gier jest dla takich dzieciaków. Komputer wykorzystuje raczej do nauki i czasem oglądania filmów. Ja sam gram bardzo rzadko. Kiedyś też grałem na komputerze.


My mamy to samo, do tego ulubiona gra Fifa20 i Mały jest w siódmym niebie Mąż z nim czasem gra. Ma 8lat.

Komputer też ma, część zadań domowych robi w sieci na szkolnej platformie, poza tym czasem coś wyszukuje i czyta sobie. Oczywiście też gra I lubi bardzo grać na kompie. Moim zdaniem ważna jest klawiatura, nasza jest przystosowana go gier, (wcześniej jedną zajechał) i dobry, lekko większy monitor, też pod gry

Pytałam właśnie Syna, co woli, gdyby miał wybrać, mówi że i to i to

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
Ja lubię konsolę, bo mogę się wyłożyć na kanapie z padem w ręce nie lubię wymuszonej pozycji przy klawiaturze.

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Nene, klawiatury są bezprzewodowe

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
Ale to wygodnie z klawiaturą? Raczej nie, przynajmniej dla mnie.

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROTEINY Z ŻYWNOŚCI KONWENCJONALNEJ I SUPLEMENTÓW - ile potrzeba?

Następny temat

Nowy numer Drużyny Mistrzów - Bosski $ Activlab Team!

WHEY premium