SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] zdrowo i sportowo - Nene87

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 756481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Paatik
Całkiem mi sie taki dziennik kocio-botaniczny podoba:)

dla mnie też bomba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6522 Napisanych postów 36030 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679777
I kwiatki i kot ładny. Jakie masz plany na wakacje napisz. Urlop, wyjazd, brak wyjazdu i lenistwo w domu??
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
nightingal
I kwiatki i kot ładny. Jakie masz plany na wakacje napisz. Urlop, wyjazd, brak wyjazdu i lenistwo w domu??


Aktualnie planów nie mam żadnych- w tym roku stawiam na spontaniczność

Teraz czekam, aż minie fala upałów, bo u nas 34° nie wiem jak kiedyś radziłam sobie bez klimy w domu

Akurat mam czas na dokończenie książki
2

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6522 Napisanych postów 36030 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679777
Czytanie książek to chyba najfajniejszy relax. Bardzo mi brakuje na to czasu a fajnie to resetuje głowę.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Nasze mieszkanie się okrutnie nagrzewa podczas upałów. Aż nieprzyjemnie do domu wracać z pracy. I przez to tez się zastanawiać zaczęłam czy stawianie domu bez klimy przejdzie czy lepiej nie ryzykować.

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 357 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10378
Ja się z wiecznie ciemnego i zimnego parteru przeprowadziłam na mieszkanie z oknami od zachodu, więc teraz mam gorąco i nadal ciemno, bo od 10 rano zaciągam rolety żeby nie żyć w terrarium. W kolejnym mieszkaniu klimy na razie nie przewiduję, planuję wiatraki sufitowe + okna od wschodu, i może da radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
U mnie sypialnia jest od wschodu, a salon od zachodu, więc słońce mam na okrągło
Wiatraki nic nie dają- mielą tylko gorące powietrze.

Miss nie zastanawiaj się nawet - klima musi być. Serio - jak teraz są takie upały to chata potrafi się nagrzać do 30°, a to się nie da funkcjonować przecież. Już nie wspominając o śnie.

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
zalezy jeszcze jaki dom, u babci stary był to w pokoju było można powiedzieć że zimno latem, ale to zalezy od budownictwa, on miał dach i cały upał się na strychu kumulował.

Kolega sobie do sypialni klimatyztor kupił przenosny, jak jest lato to rolety pozasuwane by się nie nagrzewał.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 357 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10378
U mnie w domu rodzinnym też latem było raczej chłodno, nawet w największe upały.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROTEINY Z ŻYWNOŚCI KONWENCJONALNEJ I SUPLEMENTÓW - ile potrzeba?

Następny temat

Nowy numer Drużyny Mistrzów - Bosski $ Activlab Team!

WHEY premium