SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] zdrowo i sportowo - Nene87

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 755427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
O kurcze - to dużo zdrowia. Nie daj się żadnym ponurym myślom związanym z przeziębieniem. U mnie syn buja się już 3 tydzień z przeziębieniem. Został mu już tylko kaszel - nie boli gardło i nie ma temperatury. No ale kaszel masakra jak go złapie jeszcze.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Dużo zdrowia Nene, dawaj znać na bieżąco jak się czujesz - mam nadzieję, że raz dwa przejdzie
1

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ja mam 8-16 a niedługo mzoe nawet i 8-20 na dwa tygodnie a potem wymiana na drugą połowe załogi i siedzenia 2 tyg w domu

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
anubis84
ja mam 8-16 a niedługo mzoe nawet i 8-20 na dwa tygodnie a potem wymiana na drugą połowe załogi i siedzenia 2 tyg w domu


W sumie to sensownie w takich okolicznościach jak teraz. Tylko też trochę uciążliwe.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Jestem i mam się dobrze na tyle na ile to możliwe...

Na wieczór dostałam okropnego bólu głowy i było mi niedobrze, żołądek przestał pracować, temp już nie wzrastała, ale domyśliłam się, że czymś się zatrułam. Wszystko zaczęło się po śniadaniu, więc najprawdopodobniej był to rogal z czekoladą wzięłam 1 paracetamol i jak ręką odjął.
Od poniedziałku wróciły mi nerwobóle w żebrach, więc podejrzewam, że strajk żołądka jest ściśle z tym związany. Już wcześniej to miałam...
Wczoraj już czułam się dobrze, temp 37 po południu, a na wieczór 36,8. Jak by było mało wrażeń to na klatce piersiowej wyskoczyła mi czerwona plama, która już znika. Oczywiście wszystko na tle nerwowym, aczkolwiek był to nowy objaw i mnie troszkę zaskoczył. Podstępna gadzina

Muszę się odciąć od wszelkich złych informacji. Jeszcze w naszym mieście jeździ policja i przez megafon mówi, żebyśmy nie wychodzili z domów

Zaczęłam układać puzzle, 3tyś elementów mąż dzisiaj kończy II zmiany to w końcu nie będę sama w domu.
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
3 tyś elementów to niezłe wyzwanie. Można na długo zająć głowę.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
puzzle bym sobie oukładała,ale kot nam kradnie elementy i się nie da zabardzo.... :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607826
O kolejna fanka puzzli Ja właśnie skończyłam 2000 i dziś odebrałam paczkę z 3000 A w planach mam jeszcze 4000, niestety póki co zamknęli mój ulubiony sklep online
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Bziu ja układam na stole, a potem przykrywam obrusem i kitku nie widzi
Nie układałam puzzli ze sto lat. Nie wiem jaką taktyke przyjąć. Na razie poodkrywałam wszystkie i coś kolorystycznie próbuje podejść. Obrzeża też może zrobię. Nie wiem

3

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROTEINY Z ŻYWNOŚCI KONWENCJONALNEJ I SUPLEMENTÓW - ile potrzeba?

Następny temat

Nowy numer Drużyny Mistrzów - Bosski $ Activlab Team!

WHEY premium