SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] zdrowo i sportowo - Nene87

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 753829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
no pewnie Night! przecież nie ćwiczę tylko po to, by w ciąży mieć mięśnie.
Dzięki treningom i aktywności mam lepsze samopoczucie i jakoś lepiej mi się żyje

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
ja nie jestem jakimś emerytem, ale jak patrzę na swoich rówieśników, którzy tylko siedzą przed telewizorem - to wielu wygląda nawet z 10-15 lat starzej. Szkoda tak "przesiedzieć" życie i rezygnować z korzystania z życia. Kiedyś czytałem fajne badania na osobach starszych które między innymi badały to jaki tryb życia prowadzili ile lat trenowali jakieś sporty. No i wyszło że Ci aktywni na starość byli o wiele bardziej sprawni od tych którzy leżeli i pachnieli. Ja się tego staram trzymać i chciałbym móc ćwiczyć do końca życia. Nawet jeśli kiedyś to będzie z boku wyglądało kuriozalnie dla młodych osób.
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Ja z zalem patrze na moja mame. Ona jest antyruchowa i naprawde trace nadzieje ze to sie da zmienic. Norwezki ktore znam generalnie sa bardzo aktywne, duzo spaceruja, wiele z nich cos tam trenuje joga, pilates, cokolwiek, biega,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Ja mam zamiar biegać OCRy do starości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Ja z zalem patrze na moja mame. Ona jest antyruchowa i naprawde trace nadzieje ze to sie da zmienic. Norwezki ktore znam generalnie sa bardzo aktywne, duzo spaceruja, wiele z nich cos tam trenuje joga, pilates, cokolwiek, biega... I jestem w szoku jak sie okazuje ze te energiczne babki sa 10 lat starsze od mojej mamy, ktora z roku na rok jest coraz bardziej babciowa... Ma 60 lat a mniej zycia w sobie niz moja babcia jej mama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
No cokolwiek - ale warto sobie znaleźć jakąś formę aktywności i próbować się ruszać.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Maria moja mama jest zmuszona do spacerów bo ma psa i to dużego, który musi się wybiegać Dobre rozwiązanie.

No i nawet ja namówiłam na bieg Piwna Mila pomimo że wcale nie biega. Ale 4x400m połączone z piciem piwa dała radę A była chyba najstarszą kobietą. I szykuje się już na kolejną edycję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
maria1209
Ja z zalem patrze na moja mame. Ona jest antyruchowa i naprawde trace nadzieje ze to sie da zmienic. Norwezki ktore znam generalnie sa bardzo aktywne, duzo spaceruja, wiele z nich cos tam trenuje joga, pilates, cokolwiek, biega... I jestem w szoku jak sie okazuje ze te energiczne babki sa 10 lat starsze od mojej mamy, ktora z roku na rok jest coraz bardziej babciowa... Ma 60 lat a mniej zycia w sobie niz moja babcia jej mama



u mnie to samo, ale tata... po udarze zresztą.... nic się nie zmieniło w mentalności, na początku strach i wielkie zmiany, a potem powrót do tv, kanapy, ciastek, papierosów...przykre to jest

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Viki
Maria moja mama jest zmuszona do spacerów bo ma psa i to dużego, który musi się wybiegać Dobre rozwiązanie.

No i nawet ja namówiłam na bieg Piwna Mila pomimo że wcale nie biega. Ale 4x400m połączone z piciem piwa dała radę A była chyba najstarszą kobietą. I szykuje się już na kolejną edycję


Bardzo dobre... Tylko u nas nawet jak byl pies to sobie sam biegal bo jest duze podworko. Albo masz dar przekonywania albo mama jest bardziej podatna fajnie ze sie daje namowic na takie akcje. U mnie by nie przeszlo- proby przekonywania skonczylyby sie tak ze by sie obrazila, kazala dac sobie spokoj i tyle.

Nene87

u mnie to samo, ale tata... po udarze zresztą.... nic się nie zmieniło w mentalności, na początku strach i wielkie zmiany, a potem powrót do tv, kanapy, ciastek, papierosów...przykre to jest


Kurcze najgorsze to ze nic nie mozemy zrobic, dopoki sami nie zechca. Czlowiek chocby nie wiem jak chcial pomoc to na sile nie zmieni komus podejscia
2

Moj pierwszy dziennik
http://www.sfd.pl/DT_redukcja_Maria1209-t1113012.html
Dziennik z wyzwania posladkowego
http://www.sfd.pl/BAD_ASS_SQUAD_maria1209-t1120394.html pods. s. 30

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 311 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9139
W sierpniu byłam na wakacjach we Francji - jakem obserwator, obserwowałam ludzi. M.in uśmiechnięte UMIĘŚNIONE staruszki. Siostra poznała mnie też ze swoją koleżanką którą poznała na zajęciach jumpingu. Myślałam, że Marinette ma jakieś 60 lat tylko buzie mocno pomarszczoną... tymczasem ona ma 75 lat na liczniku! Umysł jak brzytwa, jest sprawna, była zapaloną biegaczką ale od kilku lat przeszła na lżejsze dla stawów formy aktywności. Byłam pod wrażeniem... też chce być taką fit babcią.
Tam jacyś bardziej usportowieni Ci seniorzy - widziałam seniorki truchtające, na wszelkich fitnesach 60+ to nie nowina. Tymczasem moja mama uważa, ze na wszystko jest za stara.


Zmieniony przez - fattyciak w dniu 2018-09-21 20:35:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROTEINY Z ŻYWNOŚCI KONWENCJONALNEJ I SUPLEMENTÓW - ile potrzeba?

Następny temat

Nowy numer Drużyny Mistrzów - Bosski $ Activlab Team!

WHEY premium