SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1885107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
A ja testowałem ten sok z buraków, jak by więcej żyłek. Ale tak to bez szału ;), mimo wszystko fajna opcja

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
a jak to w smaku wychodzi - bo w życiu nie piłem i mam opory

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
yy.. ja też nie piłem.. Dlatego wziąłem wdech i wypilem zawarość buteleczki nie poczulem smaku hahahah

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
W smaku jak barszczyk, jakie opory można mieć przed tym???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
nie przepadam - szczególnie na zimno

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
ja buraki lubię ale tylko na ciepło, najlepiej drobno starte i podgrzane lub zasmażane ewentualnie zupy - barszcz czerwony, botwinka <mniam>
Na zimno nigdy nie lubiłem, zawsze omijałem dalekim łukiem np. surówki z dodatkiem buraka, te soczki mi pasują bo są lekko słonawe i wchodzą sam razem. Piję ze smakiem
Za to jak jest bardziej słodki to już mi mniej pasuje, a jak kiedyś kupiłem jakiś mix burak i chyba kiszona kapusta to myślałem, że
Ogólnie na razie piję ze smakiem , kupiłem dla porównania wczoraj też ten z rossmanna - spróbuję go w niedzielę. Jednak wychodzi drożej niż ten drugi i jest mniejszy o 25ml


Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-11-13 18:23:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
DZIEŃ 37

Ostatni taki sam - TUTAJ



Cały trening bez problemów.
Buty po pierwszym teście - wydają mi się super.
Już po kilkunastu minutach rozgrzewki czułem jakby dużo lepiej leżały na stopie, znacznie stabilniej podczas np. MC.
Najważniejsze, że rozmiar będzie pewnie ok i nie będę się bawił w wymianę - tego się trochę obawiał przy zakupie przez internet i bez wiedzy jak takie buty leżą na stopie bo w Łodzi to nawet nie miałem gdzie ich szukać by przymierzyć ;)


Micha:

Dzisiaj DT więc podobnie jak 2 i 3 dni temu zestaw, wszystko zgodnie z rozpiską poniżej:


Pierwszego DT miałem problemy ze zjedzeniem wszystkiego ,drugiego już było lepiej (2 dni temu), a dzisiaj po DNT i trochę mniejszych kcal wczoraj - wszystko do tej pory (4 z 5 ) wjechało bez problemów i ze smakiem

Zdjęć miski już nie będzie aż tak dużo, bo DT - czyli 4 x w tygodniu jest praktycznie to samo


Taka porcja owoców wylądowała jako 'deser' na polewę ryżu do ostatnich 2 posiłków, jest tam:
- 200g mieszanki smoothie z biedronki papaya+mango+ananas
- 150g truskawek
- 150g banana
- 50g pomarańczy
- 70g kiwi

Ryż polany takim mixem wchodzie bez żadnego problemu Poniżej na zdjęciu wraz z posiłkiem po treningu w domu



Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-11-13 18:37:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14346
Buty kozak! Tak samo potreningowy :D
1

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Bo rossmann jest drogi, ja tam sie nasiedze napatrze na te ceny , potem ide do takiego kauflandu i te same artykuły prawie połowe tańsze..

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Bananie, w warzywniakach są "świeże" soki z buraka 500ml Ja je uwielbiam
1

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium