SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1887802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958459
Micha:

Zaczęło się rewelacyjnie




Pączków na co dzień nie jeden, więc od święta wleciały ...aż 3 sztuki, mialy być 4 ale juz nie miałem ochoty i tak byłby to pewnie moj max
Moim faworytem zdecydowanie sa te bez lukru ,z pieca


leciutko tatar:


i tak pod 'tłusty czwartek' shoarma



Do tego przyszła paczucha z różnymi przyprawami i będzie można trochę poszaleć w kuchni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ja wczoraj zewsząd byłem atakowany pączkami, ale wytrwałem i nie zjadłem ani jednego, bo wiem jak mogłoby się to skończyć :D fajny zestaw przypraw, jakie w końcu wybrałeś miejsce gdzie kupiłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958459
w końcu wybralem zakup na allegro (jak kogoś interesuje konkretny sprzedawca - to podam na pw), miałem zamiar kupić w tym co był mi tutaj proponowany (m.in badapak) ale nie mieli tam kilku rzeczy, które mnie interesowały

odnośnie pączków - ja mam ten luksus , ze mnie takie rzeczy w ogóle nie ciągną, w ciągu roku zjem może z 2-3 pączki jak mi ktoś kupi i podstawi pod nos , wiec te wczorajsze po mnie spływają

z jednej strony nie rozumiem prześcigania się 'kto zje więcej' , z drugiej odmawiania sobie i na dodatek zrobienia np. komuś bliskiemu przykrości , 'no bo przecież jestem na diecie'

a już tych co muszą na fejsiku czy gdziekolwiek indziej napisać: "byłem na siłce - mega trening,super sprawa , pączka oczywiście nie zjadłem ! " to mi po prostu jest żal

Sprawa jest prosta, jak ktoś ma forme, to będzie ją miał nadal - czy zje te zasrane pączki, czy nie . koniec kropka
Najwięcej krzyczą z reguły te życiowe niedorajdy, którym ten symboliczny pączek miałby skreślić pół roku chodzenia 3x w tyg na siłownię (bo w końcu tyle trenują) i mają jakąś tam śmieszną formę (przynajmniej tak im się wydaje),
czytać się tego nie da i oglądać


Nie piję do nikogo bezpośrednio , takie moje luźne przemyślenia po zjedzeniu tych 4 pączków wczoraj i moich mega wyrzutów sumienia z tego powodu nie było formy i przez pączki dalej nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958459
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Co do przypraw itd, to Stuglik wrzucił ostatnio film z przyprawami od perfumeria-euforia i tam na prawdę niezłe ceny mają.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958459
kupowałem swego czasu u nich perfumy nawet mieli reklamę na SFD
widze,ze sie rozwijają (perfumy + przyprawy - WTF )

ale i tak patrząc na szybko nie ma tam wszystkiego co mi było potrzebne :D ceny porownam przy okazji kolejnych zakupów, pewnie za rok , zanim to co kupilem przejem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Banan

widze,ze sie rozwijają (perfumy + przyprawy - WTF )


W sumie zestawienie dobre, bo i jeden i drugi produkt poprawia smak/zapach :P

Ja jakichś problemów z pączkami też nie mam i jak chodzę np ze znajomymi gdzieś, a mam założony jakiś plan, że do kiedyś tam kiedyś tam jem tylko czysto to nie ruszam pizzy czy czegokolwiek i już się do tego przyzwyczaili, ale uczestniczę aktywnie w spotkaniu. Jak z kolei przychodzi dzień, że mogę czy zakładam, że dziś podjem to nadrabiam i sam staram się zorganizować spotkanie/wyjście w ten dzień, żeby wynagrodzić to, że wcześniej z nimi w pełni nie uczestniczyłem :) jedynie moim problemem jest to, że jak nie jem słodyczy to nie jem, ale jak już ruszę to uruchamia mi się w głowie jakiś dziwny mechanizm, którego nie potrafię ogarnąć "a zjadłem jednego to od drugiego też nic się nie stanie" (dotyczy to wszystkich słodyczy), a po kilku takich podejściach w głowie pojawia się myśl, że skoro parę tych słodyczy zjadłem to i tak już "dałem ciała" i leci "pełna świnia" dopóki dzień się nie skończy :D podsumowując po słodyczach działam jak po jakichś narkotykach, że nie jestem w stanie ani psychicznie ani fizycznie się temu oprzeć, dlatego teraz kontroluję i mnie nie ciągnie, ale jeżeli chodzi o dodatkowe kcal to wczoraj jak patrzyłem na pączki to nie miałem na nie ochoty, jedynie co w głowie mi się pojawiło, że zamiast takiego pączucha dajmy na to ok 350kcal wolałbym wmontować 100g ryżu na mleku żeby chociaż poczuć, szczęście z wypełnienia żołądka :)

Brzmieć to może głupio, ale co zrobić, każdy do ma jakieś cele i robi wszystko żeby je osiągnąć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958459
24.02.2017

Dzień jak co dzień - praca ...znowu sporo roboty z filmami i montażem, muszę sobie na nowo kilka spraw przypomnieć bo dawno nie działałem nic w tym kierunku, potem drugi dzień na szkole rodzenia bardzo fajne zajęcia, fajnie się kąpało małą lalkę, ubierało itd. , a nastepnie trening - i tak właśnie wróciłem do domu.

Bez rozpisywania się, bo trzeba jeszcze zjesc, jutro wczesnie rano wstać bo w weekend kolejne 2 dni zajęć w jednym z łódzkich szpitali ;)

KLATA + PLECY 3
1a. Ściąganie wąski neutral 20x30 / 15x40 / 15x50 / 12x55 kg
1b. Pompki z nogami na podwyższeniu 4x max 15 / 18 / 17 / 15 powt
2a. Wiosłowanie hantlami 20x12 / 15x14 / 12x16 / 12x18 kg
2b. Gilotyna skoks lekki 20x35 / 15x40 / 12x45 / 12x55 kg
3a. Przyciąganie wyciągu dolnego V 3x15 x45
3b. Ściąganie nachwyt maszyna 3x12x 40/40/45 kg
3c. Rozpiętki poziomo hantle 3x12 x10/12/12 kg
3d. Krzyżowanie dolnych wyciągów 3x12x 5
Czas: 40min
+ Interwał 7x20/40 orbitrek + 12 min bieżnia

Działo się Bardzo dobra pompa, ale nie mogło być inaczej po takim przedtreningowym jaki wleciał na dodatek ten trening ogólnie bardzo fajnie 'wchodzi' a ostatnia składanka złożona z 4 ćwiczeń jest kozacka. Wcześniej robiłem trochę większe ilości powtórzeń w niej ale póki co te 12-15 w zupełności mi wystarcza. Całość zajęła trochę dłużej niż ostatnio (o 3 min) ale też wszędzie praktycznie pozwiększałem lekko ciężar od 1 do ostatniej serii w danej superserii

Na koniec całkiem przyjemnie interwały + zwiększona o 2 min bieżnia , jeszcze nie wiem czy w weekend wleci jakiś trening, jutro na 99% nie , raczej tylko aeroby lub totalny off bo 7 dzień z rzędu był trening lub aeroby w domu. Także w końcu krótka przerwa dobrze zrobi

Micha





przed treningiem , słabo wyszedł na zdjęciu bo nie widać reszty składników ale i wierzcie na słowo, ze był dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958459
25-26.02.2017

weekend o którym chciałbym zapomnieć

Niedawno wróciłem z treningu, wczoraj - nic.

BARKI + ŁAPY 2 - 26.02 (nd) + brzuch
- taśmy
1. Wyciskanie barki maszyna, siedząc 15x30 / 13x40 / 12x50 / 10x60 / 9x60 kg -> drop x40->x20 max
2a. Unoszenie bokiem 4x12 x 7 / 9 / 10 / 10 kg
2b. Odwodzenie ramion w tył w opadzie, hantle 4x12 x 7 / 8 / 9 / 9 kg
3a. Wyciskanie wąsko 15x30 / 12x40/ 10x50 / 10x60 / 10x60 kg
3b. Uginanie stojąc ze sztangą 15x12.5 / 12x15 / 10x20 / 10x25 / 10x25 kg
4a. Prostowanie z wyciągu górnego jednorącz 2x10 x5 / 7.5
4b. Prostowanie z wyciągu górnego oburącz z liną 2x max x12.5 / 15
4c. Uginanie jednorącz wyciąg dolny 2x10 x5 / 7.5
4d. Uginanie oburącz wyciąg dolny 2x max x15 / 17.5
Czas: 48 min
+ 7x int 20/40 + 12 min aero
+ taśmy
+ brzuch plank i unoszenia kolan w zwodów na drążku


Micha:






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Sam muszę w końcu kluchy zrobić! Wychodzi, że szewc bez butów chodzi

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium