SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1892235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ten maestro nie wygląda jak w reklamie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
Ja się pytam gdzie są foty z wspólnego treningu czy filmik ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544
MARIAN 17
jadłem w poniedziałek ktoregoś tego burgera ale zdecydowanie wole typowe burgery :d tylk ja miałem chyba innego bo była tam jakby prazona cebulka ;d


była taka cebulka, tylko jak to te burgery z 'maka' nigdy prezentować się nie będą , tak jak na ich obrazkach ;) płaskie to i w porównaniu do dobrej burgerowni- nie ma podjazdu, jednak nie wybrzydzam, czekałem na niego całą minutę i zjadłem raz dwa w aucie , coś za coś

rion10
Ja się pytam gdzie są foty z wspólnego treningu czy filmik ?


Nie ta forma kolego by robić takie rzeczy


Dzisiaj pobudka 06:30 , kaps slim fx + lean fx i 50 min cardio na rowerku, podczas cardio lektura ...NBA


Jak już Przemo pisał u siebie, obecnie moje plecy to słabizna.



Dawniej był to mój nr 1 - jak trenowałem je naprawdę mocno, czasy treningów od Wodyna
Pamiętam do dziś kilka wyników , przy wadze na pewno niższej niż 80kg - MC 220 kg x2 powt, podciągania na drążku z doczepionymi 30-40 kg u pasa, wiosłowania jednorącz na wyciągach z zamknięciem wszystkich sztabek na wyciągu, czy sztangą grubo ponad 100 kg w seriach, no i plegar siedział. Teraz to jest takie pitu pitu i machanie, dobrze że chociaż przy podciąganiach nic nie boli. Może nie są to najbardziej płaskie plecy w mojej karierze ;) ale daleko im do tego, co było. Niestety dalej odczuwam skutki wypadnięcia dysku parę miesięcy temu na siatkówce i tym samym, ciagle siedzi mi w głowie ten problem, że coś moze kiedyś się popsuć znowu i nie wariuje. Jednak jak się odsłoni jeszcze więcej detali, to nie będzie tragedii, a na masie - zobaczymy

Micha dzisiaj LC







Rano porcja izolatu , złożona z 2 różnych smaków - wyszedł extra mix


Doszło też drobne zamówienie, a w nim d3, ketchup, jak widać zapas białek jaj - by w końcu tego tłuszczu mieć trochę mniej w DT, berbyna HCL - nasza nowość (póki co i tak wyjadam tą, co Bzyku polecał bo mam jeszcze niecałe opakowanie), omega 3 strong z sfd, collagen premium, beta alanina (kontynuuje wszystko)




Jutro służbowy wyjazd do siedziby Dzika, do Opola Rozkminiam czy uda mi się może jakoś wcisnąć tam szybki trening, ale pewnie nie...



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Nie wiem jak teraz te burgery z Maka, bo niezmiennie kupuję tam tylko kawę i Makflura jak wyjdzie nowy, ale jak je wprowadzili w 2017 były całkiem niezłe.






Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2019-10-24 17:44:00

Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2019-10-24 17:44:31
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544
opalinho
Jaka berberyna która teraz kończysz?


ta, co Bzyk polecał , na allegro kupowałem


standaryzacja wysoka, ale to nie hcl

Co do burgerów - to smakowo mi bardzo pasował, jakiś tylko taki spłaszczony dostałem moze mnie oszukali , nie wnikam juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544
Dzisiaj od 6 na nogach, już jestem w Opolu na spotkaniu w SFD.


Wziąłem ze sobą torbę treningową, tak na wszelki wypadek - i nie byłem mocno zdziwiony jak okazało się, że spotkanie będzie opóźnione. Tak więc wrzuciłem sobie sok z buraka i wpadłem na szybki 40 min trening do F1 w Opolu:




Po treningu wjechało 120g ww + 55g b


Zrobiłem wg planu klatkę+plecy 2 , ale dużo lżej niż normalnie , bo po pierwsze miałem mało czasu, po drugie 2 dni temu mocno przetyrałem klatkę u Przemka, nie było już czasu na interwały i cardio ale pompa rozrywało dzisiaj







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Wooo ale łapka wychodzi ! I te żyły do tego :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
No i patrz chłop zdąży na ustawkę z formą ;) Postaram się ją popsuć w piątek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 373 Wiek 3 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45508
barki na +
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium