SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
A co z furką się dzieje?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
na poprawiny to się wbijam na chama

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Rafał to popijesz, wypij za mnie zdrowie młodej pary.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
BzykuDG
A co z furką się dzieje?


okazało się , że coś z zapłonem dokładnie do wymiany cewka zapłonowa i świece, niestety było już trochę za późno i nie udało się zamówić i zrobić tego dzisiaj, więc musiałem wrócić naszą kochaną komunikacją miejską do domu, zajęło mi sporo czasu, dopiero dotarłem i musze nadrobić zaległości w pracy; jutro autko ma być gotowe do odbioru, nie wiem co było przyczyną , przebieg w sumie niewielki (lekko pomad 90 tys) ale może tak po prostu miało być, lepiej ze w drodze rano na siłownię niż np.nad morzem

Karpiu - ja myslę, że uda nam sie jeszcze jakoś w lato ustawić przed , w końcu były takie plany ;)


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-07-12 16:38:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Dzien mija szybko , niestety nie do końca tak go sobie wyobrażałem ale ważne też , że udało się zrobić trening rano:


Pompa była OK, ale bez szału a sypnalem sporo hero pumpa (na okolo pewnie z 20g , nastepnym razem zważę konkretnie) , moglo byc gorzej bo jedank po jedynym posilku z samego rana trenuje mi sie troche inaczej niz wieczorami po 3-4 posilkach.
Na dodatek ten alert w aucie jadąc akurat na trening mnie lekko mówiąc zdenerwował i moglo to troche negatywnie odbic sie na samym treningu, micha trzymana dzisiaj na poziomie dnia MC

Na śniadanie m.in
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Ale zrobił Ci to auto?
To śniadanie wygląda obłędnie!
Ja w sumie od zawsze ćwiczę zaraz po śniadaniu, ale przyznaję, że po paru posiłkach nabicie i pompa muszą być większe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Auto będzie jutro gotowe, bo dziś nie udało się ogarnąć już oryginału tej części, a nie bede wkładał tam jakichś tanich zamienników, już się kiedyś na kilku takich przejechałem w poprzednim aucie

Omlety na śniadanie to już u mnie standard,a teraz majac tyle sezonowych owoców pod ręką trzeba korzystać na maxa prawie zawsze te 150-200g owoców wleci na takiego omleta, polewa z białka AllNutrition - tym razem zwykły whey o moim ulubionym smaku czyli biała czekolada


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-07-12 19:02:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
No, to najważniejsze, że zrobią przed wyjazdem
Wstyd, ale nigdy nie jadłem omleta Jednak dziś, raz że Georgu dał mi swój przepis, teraz tu widzę takie cudo, stwierdzam, że zacznę robić!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
gratulacje, po ślubie też jest fajnie

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Tytanov
gratulacje, po ślubie też jest fajnie


My już 6,5 roku razem, od blisko 2 lat mieszkamy więc to tak naprawdę po prostu sformalizowanie związku :P i wiem ,że będzie fajnie - musi być!

Dzisiaj pobudka o 6:00 , DNT - więc w planach były aeroby.
Przebudziłem się i jak lało przez całą noc, tak i rano - położyłem się jeszcze na 30min i na szczęście trochę przestało padać, więc szybko na rower i na siłownię (oczywiście na kawałku 3,7 km musiało mnie i tak złapać i cały mokry wbiłem na gym ale co tam )


tyle mam do przebycia rowerem na siłownię ;) jak dobrze pojdzie to bede jezdzil za kazdym razem, a z czasem moze zacznę biegać )

Na siłowni zacząłem aeroby od 5 serii burpee 30sek pracy/30 sek odpoczynku, następnie 25min na bieżni (marsz)


Łącznie więc lekko ponad 50min różnej aktywności - na czczo . Jedynie po około 20g bcaa 8:1:1 + 3 kaps spalacza burn4all od AN


pół dnia bez jedzenia i wyglądam plackowato tak się prezentuje sylwetka na ten moment


nogi napuchnięte po aerobach ale co tam ;)






Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-07-13 08:57:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium