SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1889347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
takie życie , nie ogarniesz , ja miałem powazna kolizje bo czołowo wywaliłem w babke az jej kola w aucie złamałem a ona z mordą wyskoczyła ze sie spieszy a przeleciała przez skrzyżowanie nie zatrzymujac sie na stopie , nawet nie zapytała czy nic mi sie nie stało, policja i zycie ja zweryfikowalo , nie dość ze dostała maksymalny mandat to auto do kasacji a nie miała AC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
dobrze, że OC miała my ostatnio służbowym mieliśmy stłuczkę .. gość nagle walnął w hamulce i zatrzymał się bo skręcał w lewo, gość za nim zahamował, za nim kolejny też, my na może 5-10cm się zatrzymaliśmy i za nami gośc już nie wyhamował i uderzył w nas a my wszystkich z przodu więc sprawca + 3 auta.... przyjechała policja to gość 1,5 promila wydmuchał więc OC go nie ratowało, a sama naprawa tylko naszego z ASO wyniosła ponad 36000
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Czawaj
Jak weekendzik, porządziłeś coś?


W sobotę wleciał przed pracą szybki trening barków + trochę bicepsa.
Niedziela wolna dla rodziny i taki mam plan już na stałe, by była dniem off.

Dzisiaj miał być trening, może nawet i nogi w koncu lekko ruszone, bo po czwartkowym fizjo jest bardzo duza poprawa, przynajmniej wiem, ze te męczarnie na stole coś dają - i dlatego trzeba to kontynuować, kolejna wizyta już za tydzień w poniedziałek -> niestety treningu nie było i raczej nie będzie.
Pracownik mi się rozchorował i siedzę cały dzień w pracy, wieczorem może być juz problem wyrwać się na trening, ale kto wie. Siłownia czynna do 23 więc jakas nadzieja jest.

Poza tym nic specjalnego. Dużo pracy w ostatnich dniach, sporo na głowie, ale mam nadzieje,ze lada chwila przyjdzie w końcu chwila wytchnienia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Kuba z czystej ciekawości w jakich godzinach macie czynny sklep?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Tak sobie ustaliłem
jako sklep wolnostojący (a nie w galerii handlowej) nie ma sensu dłużej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Dzięki, tez tak myślę ;) ^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Wystarczająco, a i faktycznie na spokojnie można i przed i po robocie walnąć trejna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Długo otwarte. Jak ma się ilość klientów do tej w sumie nadprogramowej godziny standardowego otwarcia po 18?

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
w galerii do samego konca kreca sie ludzie wiec moze dlatego az do 19 otwarte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887280
rutkow
w galerii do samego konca kreca sie ludzie wiec moze dlatego az do 19 otwarte


A co ma sklep stacjonarny oddalony od galerii do tego, że ludzie są w galerii do samego końca :D ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium