SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1885100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
No proste, rzadko trafia się taki gotowiec żeby przebił po swojemu przyrządzony omlet
No chyba, żeby Marian, Lasic czy Damios zabrali się za wytwarzanie tego
Choć... nie próbowałem, jem oczami w ich dziennikach

Tej kawy to chętnie też spróbuję, będzie można podbijać białko, przy okazji lekko się kopiąc


Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2017-07-13 13:55:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
dzisiaj dzień urlopowy, zbieranie sił na pracujący weekend ;)

Fotki szamy z wczoraj




Do tego trochę jazdy w terenie z Renią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21513 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870207
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
Wiesz Przemo, miałem trochę twarogu chudego do zużycia to wrzuciłem do miksera (coś koło 220g) , dodałem 100 ml śmietany 12% , truskawki (200-250g) , i łyżeczkę miodu , wszystko zmiksowałem, dolałem trochę mleka bo wydawało mi się za gęste i na wierzch dorzuciłem borówki - mega dobre i proste:)
Ofc można zrobić bardziej fit, użyć słodzika czy zamiast śmietany jogurtu naturalnego
Myslalem też by zrobić z tego ptasie mleczko, ale nie chciało mi się już czekać, byłem za bardzo głodny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21513 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870207
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
no wlasnie bez żelatyny :) ale jak napisałem, gdybym nie był głodny i nie chciał tego zjesc od razu to dodałbym jej trochę i wstawił do lodówki i byłoby a'la ptasie mleczko, a tak to zjadłem w formie półpłynnej w 2 min i po sprawie %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Też podejrzewałem ptasie
Fajnie tak rowerek we 2
Mały podrośnie to będziesz miał dodatkowego pasażera, a potem mniejszy rowerek obok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
żebyś wiedział nie mogę się doczekac jak już go będziemy mogli zabierać ze sobą na takie wycieczki
Na razie ma za sobą wczoraj pierwsze szczepienia , trochę to odwlekaliśmy bo teraz sporo się o tym słyszy, naprawdę głowa buzuje od tych różnych historii opisywanych w necie i nie tylko ,ale Franek jest twardziel, wczorajszy dzień praktycznie cały przespał , a dzisiaj od rana spokojny niesamowicie, trochę sobie teraz pogłużyliśmy i tata zdecydował się jednak ,aby iść wieczorem na siłownię.
Nie byłem cały tydzień, zapowiada się że w najbliższych 3 dniach też nie będę miał opcji, to chociaż pomacham sobie dzisiaj jakimiś różowymi hantlami i pustymi gryfami

tyle co nic, a jednak daje sporo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
Wleciał wieczorem trening:

1a + 1b. Suwnica wypychanie skos 5x12-10 powt + uginanie stojąc 1-nóż 4x 10-8 powt
2. Wiosłowanie sztangą 4x 12-10 powt
3. Podciąganie na drążku nachwytem 3x 8 powt + pompki wąsko 3x 10 powt
4. Wyciskanie sztanga skos 4x 12 powt
5a + 5b. Wyciskanie hantli stojąc 4x 15-10 powt + Unoszenie hantli przodem 3x 10 powt

'Głód treningu' niesamowicie wielki, całość zrobiona w około 35 min.
Kolejny test https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Pre_Workout_Pro_Series-opis36346.html i znowu świetna pompka, fajne nakręcenie na treningu i pobudzenie również bardzo dobre. Oczywiście bez tego typu supli byłoby to samo praktycznie, bo nosi mnie strasznie ;) ale skoro już dostałem parę porcji na test, to trzeba wypróbować :)

Micha wczoraj to m.in:
- śniadanie grzanki z tostera + masło + dżem truskawkowy nie zdążyłem zrobić foto (+magnum)

- jajecznica + kiełbaska + cebula + grzanki


- twaróg + smietana 12% + mleko + truskawki + borówki


- po treningu frytki + mielone z łopatki w formie zapiekanych pulpetów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
W dzisiejszych czasach przez rozdmuchane mity i nadinterpretacje strach kran odkręcać i ręce umyć
Z głową do wszystkiego

I znowu trening, świetnie!
Endorfiny i pompa pewnie niczym orgazm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium