SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 6 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 269722

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
infernol
shock therapy ile po posiłku? bo wiem że to raczej nie zbyt zdrowo ale lubie ćwiczyć bezpośrednio po i nie wiem czy taki wariant jeszcze z przedtreningówką to aby na pewno dobry pomysl


Nie zdazy sie rozejsc po kosciach, minimum 1h po, 30min przed silka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
Panowie jak oceniacie produkt z firmy BPI a-hd 28kaps ? stosował ktoś ? jakieś opinie ( nic nie mogę konkretnego wygrzebać ) , czy jest on bezpieczny ? nie chcę się rozczarować jak z go-nads-em który zjechał mi stawy ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
sam kiedys w niego celowalem, to jak analizowalem sklad nic nie bylo takiego podejrzanego.
chyba, ze ma gratisy, ale patrzac na firme watpie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
oki , nie chcę powtórki ze stawami go-nads tak mi je wysuszył że do dziś czuję je jeszcze , nic mi tak nie zjechało stawów jak on , lata temu jak spróbowałem wina to nawet wino się nie równa temu wynalazkowi jeśli chodzi o spustoszenie z organizmem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
musiales sie wstrzelic w dobra podsypke

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1463
MAM: TCM Activlab + IHS Double Impact+ Beta Alanina. waga 72kg.
Jak dawkować i kiedy?

Model: DT: Double Impact 1porcja+ TCM 5g Przed i TCM 5g+ Beta Alanina 4g Po
DNT: TCM 5g czy 10g? + Beta Alanian 4g Rano czy rozbić

To podałem tak na oko ale prosze o sprostowanie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
rozpisales dobrze, w dnt 5g kreastyny starczy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1463
Jeszcze pytanko odnosnie BA. Poczytałem troche, że branie przed i po treningu może się przyczynic do wzrostu jej poziomu w miesniach,

W porządku bedzie jeśli wezmę BA w DT: 2g przed + 3g po i DNT: 3g Rano ? Wychodzi w Dt:5g okolotreningowo i 3g w DNT. JEst szansa ze poprawi to troche stężenie karnozyny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
po jakimś czasie na pewno tak

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

-GAINER, odżywki na mase BEZ ĆWICZEŃ

Następny temat

BCCA xplode+CREATYNA xplode+Olimp PROVIT+CARBONOX

WHEY premium