SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 6 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 268386

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Amentoris
Zma, np. REMplus 4plus nutrition (nie mam plusa ), melatoninę, sam tryptofan, opcji jest wiele.


zjadlem tego REM+ cala paczke, i pomimo, ze na poczatku wydawalo sie, ze lipa, po odstawieniu przekonalem sie, ze dzialal dosc milo:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Też podjadłem, działa.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 793 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10421
ZMA lub GABA to i ja muszę zakupić, bo przez te mecze wieczorami to rano grawitacja czasem tak silna, że ciężej wstać niż nie jedną sztangę podnieść. A praca czeka i pieniążki na papu i suple trza kosić.
Coś do tego REM+ nie jestem przekonany, ale jeszcze nie brałem więc muszę zaufać Wam na słowo . 120kapsów i 1dziennie to na 4 miechy widzę, że starcza czy braliście inne (większe) dawki REM+ by działał ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8912
Jeszcze jedno pytanko nt Clenburexinu, otóż chodzi o to ze biegam sobie po treningu siłowym, także nie wiem wziąć 3 kaps przed treningiem i iść od razu biegać po treningu, czy skończyć trening siłowy wziąć 3 kaps odczekać 30min i dopiero kręcić aeroby? I jakiej dawki nie przekraczać bo po 2 kaps nic nie czułem teraz będę brał 3 a jak trzeba będzie to więcej? Rewolucji żadnych na pusty żołądek nie miałem także dzięki !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak na aeroby nie masz sił to sobie walnij na treningu siłowum z 20 min przed koncem i idź biegać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8912
Siły na treningu i po treningu na bieganie są nie ma z tym problemu , tylko chciałem wspomóc organizm do spalania na bieganie, no ale zrobię tak jak mówisz przed końcem treningu sobie łyknę


A CM3 z bcaa wypic po bieganiu czy po siłowym przed aerobami?

Zmieniony przez - pudziant w dniu 2014-06-26 12:27:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 793 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10421
Ja tam brałem nawet spalacz nawet przed treningiem siłowym, gdzie na treningu siłowym się rozkręcił,a już przy aerobach działał bardzo fajnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 131
siemanoo. białko z zimnym mlekiem czy z ciepłym mlekiem ? bo słyszałem różne wersje :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Z jakim chcesz byle nie był wrzątek i nie gotować białka w mleku.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 150 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3493
hejhej koledzy jest pewna sprawa a mianowicie jem sobie teraz no xplode 2.0 no i pompa jest zaj**ista chodze kwadratowy na treningu ale mnie nie pobudza, zdarza sie nawet ziewac i wpadlem na taki pomysl zeby jutro dac proch do szejkera i zalac to mocna zimna kawa, da rade?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

-GAINER, odżywki na mase BEZ ĆWICZEŃ

Następny temat

BCCA xplode+CREATYNA xplode+Olimp PROVIT+CARBONOX

WHEY premium