SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 6 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 268390

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 479 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9550
Panowie BCAA po treningu wraz z carbo lub bulkiem może być? zawsze piłem podczas ale teraz smak mnie zabija i nie da się tego popijać podczas. Czy carbo dać podczas treningu a BCAA i Bulk-a po? Jeszcze Garlicin jak łykać?

NSNP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
bcaa daj przed a bulka po, carbo nie ma po co chyba że 5g na 100 ml wody jako izotonik podczas treningu. Garlicyn daj na noc.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1740
Mam plan od poniedziałku ruszyć z cyklem na mono(500g) + cellmass (290g)+ Volumaize(1000g)

Może być tak ?

DT

Rano 5 gr mono (1 miarka)
Ok 20 min przed treningiem 5gr beta alaniny
podczas treningu 30 gr volumaize (1 miarka)
po treningu cell mass 9gr (1 miarka)

DNT:

Rano 5 gr mono (1 miarka)
W czasie dnia 30 gr volumaize

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
w dnt odpusc tą porcje vol i bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3579
Witajcie biorę uns agmatine 1 miarkę i nie czuje jej działania. Zwiększyć dawkę??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56
Ja brałem podwójnie i było dobrze ,pompa az milo)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
co prawda agmy solo jeszcze nie testowałem ale imo warto dorzucić np. cytrulinę- pompa musi być zayeebista
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3579
dexterpro
co prawda agmy solo jeszcze nie testowałem ale imo warto dorzucić np. cytrulinę- pompa musi być zayeebista

A brałeś to razem?? Możesz jakąś polecić tą cytrulinę (chodzi o proszek)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
https://sklep.sfd.pl/XXL_Nutrition_Citrulline_Malate-opis30022.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Zwiększ dawkę x2 a jak nie to x3 powinno pomóc, no chyba że to kwestia diety która leży i kwiczy

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

-GAINER, odżywki na mase BEZ ĆWICZEŃ

Następny temat

BCCA xplode+CREATYNA xplode+Olimp PROVIT+CARBONOX

WHEY premium