SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 397736

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 60 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 114
Hej!
Pozdrawiam 2 godziny po porannej kawie! Zastanawiam się, czy mój organizm przypadkiem nie rozpoznaje, że jestem na diecie - wcale nie jestem głodna - choć normalnie na śniadanie 2 grzanki muszą być! Chyba będę musiała zmienić coś w moim odżywianiu bardziej radykalnie - po 40-ce coś tam zaczyna nawalać i tyje się naprawdę bez wysiłku Najgorsze, że tak kocham węglowodany! Ale też nie mogę zaakceptować siebie w tej postaci - ostatnio to już apogeum - przestałam się mieścić w 40-tkę!!! Wszystko przez ciągłe siedzenie przed kompem - po pracy zajmuję się tłumaczeniami ... Dziękuję za powitanie!!! Pozdrawiam raz jeszcze!

...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 400
Po 30-tce też jest nie najlepiej ...
Ech ... to siedzenie przed komputerem po 10 godzin dziennie
Ja piję drugą kawę, ponieważ na jednej od 5,30 rano bym nie wytrzymała do południa ... głodna jestem dziś wyjątkowo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3145
Witam.Dziś 5 dzień.Też jestem wyjątkowo głodna dzisiaj..Czekam na 12 jak na zbawienie ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 400
Ja również mam wrażenie, że dziś wyjątkowo mało do zjedzenia, poniewaz nie ma mięsa ( i pewnie dlatego psychicznie jakoś słabiej dzisiaj ...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 520
Witam koleżanki i kolegów (jeśli są )

Mój 3 dzień póki co mija bardzo dobrze i taki się zapowiada oby i Wam samopoczucie się poprawiło
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 400
Ewa , może jakoś wspólnymi siłami damy radę przebrnąć ten 3-ci dzień Dobrze, że nie jestem sama
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3145
Ja mam dzisiaj wypas: filet z ryby, potem jeszcze befsztyk i sałata. Mniam. Ale za to boję się 7 dnia. Przeraża mnie kolacja,czyli NIC. Przez cały dzień tylko kawałek kurczaka. Ja mam taką wersję diety gdzie jest napisane 150g, a jak wczoraj poprosiłam w sklepie o 150 filetu z kurczaka to mnie babka wysmiała,powiedziała ze nie ma takiego małego,dała najmniejszy to ważył 250g. Także nie za bardzo przestrzegam wielkości porcji..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 738
a ja mam dzień 4... kawa o 11 to już lekka przesada z mojej strony, ale w nocy spać nie mogłam za to teraz spałam aż do 10 :/
cholera... może jak się zacznę więcej ruszać oprócz tych brzuszków, to coś się ruszy :/
i zasnę jak normalny człowiek
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 520
Nie jesteś cafe sama - trąbiłam już o tym od wczoraj byś wiedziała o moim wsparciu :)

Julitko - zasada to jeść tyle by się najeść i nie wciskać na siłę więc jeśli zjesz te 250g i tyle Cię nasyci to wszystko będzie w porządku.
Ja też z niepokojem patrzę na 7 dzień ale myślę że, przy pomocy kawy przebrnę przez ten dzień.
Tobie też się uda. Zresztą nie ma bata żeby się nie udało, którejś z nas Dobrze mówię ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 520
Reve ja daje sobie wycisk przez godzinę dziennie i dodatkowo spaceruję (jeśli tak można nazwać włażenie pod górkę) i nie mam najmniejszych problemów ze snem tzn. nie śpię za dużo ani za mało więc może sobie dołóż coś oprócz tych brzusiów. Wyjdzie Ci to na pewno na dobre
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

electro
Polecane artykuły