Hej!
Pozdrawiam 2 godziny po porannej kawie! Zastanawiam się, czy mój organizm przypadkiem nie rozpoznaje, że jestem na diecie - wcale nie jestem głodna - choć normalnie na śniadanie 2 grzanki muszą być! Chyba będę musiała zmienić coś w moim odżywianiu bardziej radykalnie - po 40-ce coś tam zaczyna nawalać i tyje się naprawdę bez wysiłku
Najgorsze, że tak kocham węglowodany! Ale też nie mogę zaakceptować siebie w tej postaci - ostatnio to już apogeum - przestałam się mieścić w 40-tkę!!! Wszystko przez ciągłe siedzenie przed kompem - po pracy zajmuję się tłumaczeniami ... Dziękuję za powitanie!!! Pozdrawiam raz jeszcze!
Pozdrawiam 2 godziny po porannej kawie! Zastanawiam się, czy mój organizm przypadkiem nie rozpoznaje, że jestem na diecie - wcale nie jestem głodna - choć normalnie na śniadanie 2 grzanki muszą być! Chyba będę musiała zmienić coś w moim odżywianiu bardziej radykalnie - po 40-ce coś tam zaczyna nawalać i tyje się naprawdę bez wysiłku
Najgorsze, że tak kocham węglowodany! Ale też nie mogę zaakceptować siebie w tej postaci - ostatnio to już apogeum - przestałam się mieścić w 40-tkę!!! Wszystko przez ciągłe siedzenie przed kompem - po pracy zajmuję się tłumaczeniami ... Dziękuję za powitanie!!! Pozdrawiam raz jeszcze!...
mam wrażenie, że dziś wyjątkowo mało do zjedzenia, poniewaz nie ma mięsa