sluchajcie wczoraj na imprezie oczywiscie nie wytrzymalam,ale wypilam tylko kilka lampek szampana no i nic nie jadlam ponad programowego,lece dalej dietke i tyle,ale jak sie dzis rano przejzalam w lustrze to widze ze mimo grzechow i potkniec efekty sa super,wiec dziewczeta prosze sie nie przejmowac malymi porazkami,grunt to nie rzucac sie na jedzenie,nawet grzeszyc mozna sie nauczyc z umiarem:)
jovenka a ty niebawem bedziesz musiala xs zwezac
))
pozdrawiam was wszystkie i ide sie delektowac kawusia;)
jovenka a ty niebawem bedziesz musiala xs zwezac
))
pozdrawiam was wszystkie i ide sie delektowac kawusia;)
