dzięki myszek tego mi było trzeba, i masz racje szczerze to mam w nosie ze będę musiała kupić jeszcze inna nawet mi to pasuje
...
Witam Was aneczka5, dalilka87, myszek ale nas juz duzo
Jovenka ja malo co wczoraj nie przegralam jak pojechalam do rodzicow a tam takie pysznosci ale bylam twarda i sie nie dalam
Ja drugi dzien diety przezylam bez wiekszych problemow mi te posilki chyba wystarczaja bo nie czuje glodu niestety nie widze tez spadajacych kg ale moze to za wczesnie. trzymam sie dzielnie jadlospisu i nic nie zmieniam ewentualnie bede zam ieniac szpinak brokulami. moze to poczatek diety i za wczesnie na gubienie kg. sama nie wiem Jakies 2 tyg temu probowalam sie glodzic przez kilka dni i nic mi to ie dalo ale moze wlasnie glodowka jest zlym sposobem na odchudzanie. mam nadzieje ze ta dieta mi pomoze i mysle ze wytrwam mam nadzieje choc tyle pokus.
Tak wogole to moja mama kiedys stosowala ta diete i schudla 8 kg mimo ze nie trzymala sie scisle jej, pozniej przytyla ale to przez to ze zaczela sie obrzerac po zakonczeniu diety strasznie. ja mam zamiar sie trzymac dzielnie jadlospisu a po zakonczeniuy diety zmienic sposob odzywiania na podobny do tego teraz
Jovenka ja malo co wczoraj nie przegralam jak pojechalam do rodzicow a tam takie pysznosci ale bylam twarda i sie nie dalam
Ja drugi dzien diety przezylam bez wiekszych problemow mi te posilki chyba wystarczaja bo nie czuje glodu niestety nie widze tez spadajacych kg ale moze to za wczesnie. trzymam sie dzielnie jadlospisu i nic nie zmieniam ewentualnie bede zam ieniac szpinak brokulami. moze to poczatek diety i za wczesnie na gubienie kg. sama nie wiem Jakies 2 tyg temu probowalam sie glodzic przez kilka dni i nic mi to ie dalo ale moze wlasnie glodowka jest zlym sposobem na odchudzanie. mam nadzieje ze ta dieta mi pomoze i mysle ze wytrwam mam nadzieje choc tyle pokus.
Tak wogole to moja mama kiedys stosowala ta diete i schudla 8 kg mimo ze nie trzymala sie scisle jej, pozniej przytyla ale to przez to ze zaczela sie obrzerac po zakonczeniu diety strasznie. ja mam zamiar sie trzymac dzielnie jadlospisu a po zakonczeniuy diety zmienic sposob odzywiania na podobny do tego teraz
Każda droga dokądś prowadzi jeśli idziesz nią wystarczająco długo...
...
Nikita masz racje, myślę ze po skończeniu diety najlepiej pomału dodawać po troszeczkę to posiłków np: kawka + płatki na śniadanko oczywiście z nisko % mlekiem i podobnie z obiadem ale jak dla mnie to kolacje powinny być małe
tak właśnie robiłam zanim zaczęłam DK i działało
tak właśnie robiłam zanim zaczęłam DK i działało
...
Dzieki elvis za info ja wszystko zniose tylko zebym zgubila te kg. Wlasnie jak zobacze ze zaczna mi spadac to bedzie motywacja na razie robie bo wierze ze sie uda 

Każda droga dokądś prowadzi jeśli idziesz nią wystarczająco długo...
...
Witajcie girls
Witam nowe forumki, dalilka87, myszek999, to super, że dołączyłyscie!
NikitaF, a Twoje kilogramki nie lecą, bo może jesteś przed miesiączką??? Wówczas organizm nie chce wypuszczać wody z organizmu.. lub też najadłaś się przed dietą i wejście w ketozę wraz z spalaniem zaległości trwało troszeczkę?!? Trzymaj się kobitko, bo za chwilę spadniesz z rozmiarówką jak elvis30 hihi
Właśnie elvis GRRRATULACJEEEE!!!!
))) To rewelacyjna wiadomość! A kiecek z radości, to bym sobie ze sto kupiła ;P
myszek kawa dozwolona więcej niż jedna ale w odstępach od posiłków min 2 godz (tak pisał jogger) a mięsko lepiej zamień na schab, bo zawiera l-karnitynę, która jest niezbędna w spalaniu tłuszczyku. Kurak nie da tego, co wieprzowina (generalnie czerwone mięso)! Ja przyżądzam schab na parze w ziołach i jest kruchy i soczysty w niczym nie przypominający befsztyka wołowego
Bleblee kobito gdzieś Ty się podziała????
Reve jedziem dalej, jutro dzień 3
Ja dziś nie miałam czasu na nic i w biegu złapałam kawałek sałaty i wypiłam jogurt buu no i teraz mam za swoje, bo zatykam głoda wodą
Strasznie mnie korci, by wskoczyć na wagę, ale ... nie, jeszcze nie wskakuję, bo może się połamie hehe
Zmieniony przez - jovenka w dniu 2008-04-23 22:18:47
Witam nowe forumki, dalilka87, myszek999, to super, że dołączyłyscie!
NikitaF, a Twoje kilogramki nie lecą, bo może jesteś przed miesiączką??? Wówczas organizm nie chce wypuszczać wody z organizmu.. lub też najadłaś się przed dietą i wejście w ketozę wraz z spalaniem zaległości trwało troszeczkę?!? Trzymaj się kobitko, bo za chwilę spadniesz z rozmiarówką jak elvis30 hihi
Właśnie elvis GRRRATULACJEEEE!!!!
))) To rewelacyjna wiadomość! A kiecek z radości, to bym sobie ze sto kupiła ;P
myszek kawa dozwolona więcej niż jedna ale w odstępach od posiłków min 2 godz (tak pisał jogger) a mięsko lepiej zamień na schab, bo zawiera l-karnitynę, która jest niezbędna w spalaniu tłuszczyku. Kurak nie da tego, co wieprzowina (generalnie czerwone mięso)! Ja przyżądzam schab na parze w ziołach i jest kruchy i soczysty w niczym nie przypominający befsztyka wołowego
Bleblee kobito gdzieś Ty się podziała????
Reve jedziem dalej, jutro dzień 3
Ja dziś nie miałam czasu na nic i w biegu złapałam kawałek sałaty i wypiłam jogurt buu no i teraz mam za swoje, bo zatykam głoda wodą
Strasznie mnie korci, by wskoczyć na wagę, ale ... nie, jeszcze nie wskakuję, bo może się połamie hehe
Zmieniony przez - jovenka w dniu 2008-04-23 22:18:47
"Czas nie będzie na Nas czekał..."
...
Jovenka to ja już wiem dlaczego w pierwszym tygodniu tylko 3kg spadłam, w drugim dniu dostałam miesiączki. Teraz to już wszystko jasne kompletnie mi to do głowy nie przyszło no wiec może w tym tygodniu poleci więcej:)
...
no niestety, a mi wrócił potworny ból głowy, którego zdławić nie chcą żadne tabletki... mój organizm stawia czynny opór tej diecie... broni się rękami i nogami, ale ja go jeszcze wychowam... kto tu w końcu rządzi...
ja
?
ja
?...
Noi się udało :) Co prawda pierwszy dzień, ale zawsze jakieś osiągnięcie, prawda? ;) Zwłaszcza, że ciągle chodziło za mną coś niedozwolonego...
elvis30, gratuluję! super wynik! Tylko pozazdrościć! A to jeszcze nie koniec :)
NikitaF, głodówka to zdecydowanie zły pomysł. Zmniejsza przemianę materii, a jak zaczyna się jeść, to organizm magazynuje wszystkie kcal na wypadek następnych takich niespodzianek.
Reve, oczywiście, że dasz radę! Nie daj się mu! ;) Jak się już wejdzie w ketozę, to będzie pełno energii i żadnych bólów głowy, bo mózg przestawi się z odżywiania glukozą na ciała ketonowe.
A myślę, że większe ilości kawy nie zaszkodzą. Ta poranna jest na podkręcenie termogenezy, więc teoretycznie czy nie im więcej tym lepiej? ;)
Lecę spać. Tak sobie myślę teraz, że warto było nie ulegać pokusie. Chciałabym móc jakoś nagrać czy zapisać to uczucie satysfakcji, że wytrzymałam cały dzień i odtwarzać w chwilach słabości ;)
Dobranoc :)
elvis30, gratuluję! super wynik! Tylko pozazdrościć! A to jeszcze nie koniec :)
NikitaF, głodówka to zdecydowanie zły pomysł. Zmniejsza przemianę materii, a jak zaczyna się jeść, to organizm magazynuje wszystkie kcal na wypadek następnych takich niespodzianek.
Reve, oczywiście, że dasz radę! Nie daj się mu! ;) Jak się już wejdzie w ketozę, to będzie pełno energii i żadnych bólów głowy, bo mózg przestawi się z odżywiania glukozą na ciała ketonowe.
A myślę, że większe ilości kawy nie zaszkodzą. Ta poranna jest na podkręcenie termogenezy, więc teoretycznie czy nie im więcej tym lepiej? ;)
Lecę spać. Tak sobie myślę teraz, że warto było nie ulegać pokusie. Chciałabym móc jakoś nagrać czy zapisać to uczucie satysfakcji, że wytrzymałam cały dzień i odtwarzać w chwilach słabości ;)
Dobranoc :)
...
ból głowy, którego zdławić nie chcą żadne tabletki
Sposoby:
-zwiększenie porcji
-dodawanie otrębów owsianych do posiłków
-kawa zawsze z grzanką
-chrom jako stabilizator glukozy, może być nawet w mixie typu BioSlim
-nawet jeden tictac potrafi pomóc
Sposoby:
-zwiększenie porcji
-dodawanie otrębów owsianych do posiłków
-kawa zawsze z grzanką
-chrom jako stabilizator glukozy, może być nawet w mixie typu BioSlim
-nawet jeden tictac potrafi pomóc
"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..." 
...
dalilka87 gratulacje! Mój pierwszy dzień poprzedniej dk był paskudny i także marzyłam o zgubnych kaloriach, z tego co pamiętam, to niestety najgorzej czułam się 2 dnia, 3 już było super, minął ból głowy- pewnie za zasługą grzanki
elvis30 ja zaczynałam dokładnie w dniu miesiączki i zastanawiałam się czy tak można, kg leciały mi powoli, ok 3 kg w 5 dni, a następne 2 kg w kolejne 3 dni. Organizm jak taki chomik gromadzi wówczas wodę no i efektem jest, że troszkę puchniemy
))
Reve posłuchaj się rad joggera i ból głowy odejdzie, mnie zawsze trzyma do 3 dnia, a później już jest z górki!
elvis30 ja zaczynałam dokładnie w dniu miesiączki i zastanawiałam się czy tak można, kg leciały mi powoli, ok 3 kg w 5 dni, a następne 2 kg w kolejne 3 dni. Organizm jak taki chomik gromadzi wówczas wodę no i efektem jest, że troszkę puchniemy
))
Reve posłuchaj się rad joggera i ból głowy odejdzie, mnie zawsze trzyma do 3 dnia, a później już jest z górki!
"Czas nie będzie na Nas czekał..."
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Dieta - 1. próba
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- 68
- 69
- 70
- 71
- 72
- 73
- 74
- 75
- 76
- 77
- 78
- 79
- 80
- 81
- 82
- 83
- 84
- 85
- 86
- 87
- 88
- 89
- 90
- 91
- 92
- 93
- 94
- 95
- 96
- 97
- 98
- 99
- 100
- 101
- 102
- 103
- 104
- 105
- 106
- 107
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 116
- 117
- 118
- 119
- 120
- 121
- 122
- 123
- 124
- 125
- 126
- 127
- 128
- 129
- 130
- 131
- 132
- 133
- 134
- 135
- 136
- 137
- 138
- 139
- 140
- 141
- 142
- 143
- 144
- 145
- 146
- 147
- 148
- 149
- 150
- 151
- 152
- 153
- 154
- 155
- 156
- 157
- 158
- 159
- 160
- 161
- 162
- 163
- 164
- 165
- 166
- 167
- 168
- 169
- 170
- 171
- 172
- 173
- 174
- 175
- 176
- 177
- 178
- 179
- 180
- 181
- 182
- 183
- 184
- 185
- 186
- 187
- 188
- 189
- 190
- 191
- 192
- 193
- 194
- 195
- 196
- 197
- 198
- 199
- 200
- 201
- 202
- 203
- 204
- 205
- 206
- 207
- 208
- 209
- 210
- 211
- 212
- 213
- 214
- 215
- 216
- 217
- 218
- 219
- 220
- 221
- 222
- 223
- 224
- 225
- 226
- 227
- 228
- 229
- 230
- 231
- 232
- 233
- 234
- 235
- 236
- 237
- 238
- 239
- 240
- 241
- 242
- 243
- 244
- 245
- 246
- 247
- 248
- 249
- 250
- 251
- 252
- 253
- 254
- 255
- 256
- 257
- 258
- 259
- 260
- 261
- 262
- 263
- 264
- 265
- 266
- 267
- 268
- 269
- 270
- 271
- 272
- 273
- 274
- 275
- 276
- 277
- 278
- 279
- 280
- 281
- 282
- 283
- 284
- 285
- 286
- 287
- 288
- 289
- 290
- 291
- 292
- 293
- 294
- 295
- 296
- 297
- 298
- 299
- 300
- 301
- 302
- 303
- 304
- 305
- ...
- 306
Następny temat