SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 763135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2295 Napisanych postów 5807 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218361
Marian, Gienus i raz jeszcze Przemek- dziękuję bardzo za te słowa, to naprawdę daje mi motywację. Szanuję Was bardzo i śledzę Wasze poczynania, startujecie, znacie się na tym, wiecie co to reżim i przygotowania- dostać od kogoś takiego komplement, jakikolwiek, to duża dla mnie sprawa Raczej jestem przyzwyczajony do: "znowu schudłeś? ty coś ćwiczysz jeszcze? żebra ci widać! zacznij coś jeść"- rodzina, koledzy nie w temacie, ale wciąż bliskie mi osoby, bardziej mnie demotywują niż pomagają. Ogólnie mam to gdzieś i robię swoje. Nie oczekuję głaskania, to egoistyczne. Takie są jednak fakty i to słyszę Tak więc dzięki.

Slawod1, hej! Można można i jestem przykładem. Ogólnie robię prawie wszystko- oprócz MC i wioseł bez podparcia. No i baczna uwaga przy większości ćwiczeń. Uważam, że byłoby podobnie, jedyne co mogłoby zmienić mój postęp, tj teraz wyglądałbym zapewne lepiej, gdybym nie złapał tej kontuzji i nie rzucił tego na parę lat- ale to logiczne W 2008r siłowo było lepiej niż teraz, przy klatce i nogach np. No i oczywiście przy bazowych ćw. na plecy. Ale to gadanie takie, tak jak mówisz Na tę chwilę cieszę się, że robię, co robię i osiągam jakikolwiek postęp. Mogę być tutaj, śledzić Was, ćwiczyć z Wami- samo to daje radość.

Marian poruszył ważną kwestię, o której w sumie nigdy poważnie tu nie pisałem, mianowicie towar. Na obecny czas pod kątem praktycznym w ogóle o tym nie myślę. Owszem, mam otwarty umysł, czytam, pytam, słucham mądrzejszych i być może wiem więcej niż typowy koks z osiedlówki Ponad to nie mówię NIE- może kiedyś? 35+? 40+? Myślę, że mam jeszcze możliwości osiągnąć nieco naturalnie. Wciąż się uczę i kombinuję- może z 5-7kg mięcha jeszcze wpaść na czysto Przypomnę, że po wycince ważę tylko 65kg Pojawi się pytanie o scenę. Pewnie, że czasem marzy mi się stanąć Ale teraz są i inne priorytety. Póki co rekreacyjnie więc, ale biorę to pod uwagę i myślę, że nigdy nie jest za późno

--------------------------------------------

2.08.2017 - DNT
MASA (wstęp) dzień 16


Dieta i suplementy:
Praca i nic ciekawego, duszno jedynie
Mięcho z grilla, warzywa z patelni na passacie i biała kasza:



------------------------------------------
A dziś były nogi, jak już pisałem, dobry trening, ale sauna. Jutro z rana będzie wpiska z przepisem na zayebisty placek- wszedł jak złoto po treningu, idealne makro
No dobra, macie zajawkę

Czeka mnie znów wszeeesna pobudka- już po 12 ruszamy z wieczorem kawalerskim dla mojego szwagra, więc trening musi siąść koło 8
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892877
Podejście bardzo dobre. Nie ma ciśnienia, ćwiczysz rekreacyjnje, to nie ma co się brać za saa. Będzie potrzeba, to będziesz myślał
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2867 Napisanych postów 5127 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119924
Czawaj
) Raczej jestem przyzwyczajony do: "znowu schudłeś? ty coś ćwiczysz jeszcze? żebra ci widać! zacznij coś jeść"- rodzina, koledzy nie w temacie, ale wciąż bliskie mi osoby, bardziej mnie demotywują niż pomagają. Ogólnie mam to gdzieś i robię swoje. Nie oczekuję głaskania, to egoistyczne. Takie są jednak fakty i to słyszę Tak więc dzięki.
)


To typowe i czeste zjawisko, sam sie z tym spotykam często. W t-shircie idziesz to glupie docinki itp. a ściagasz koszulkę i niejednemu kopara opadnie i TO SIE AKURAT CIEBIE TYCZY, bo wg mnie prezentujesz fajną, symetryczną sylwetkę, niskie otłuszczenie i do tego widzę, że zdrowe podejście. Tak trzymać Tomek
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7055 Napisanych postów 63258 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787427
Czawaj i to jest sensowne myślenie i w pewnym wieku można myśleć żeby zrobić cykl ale wszystko we właściwym czasie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1781 Napisanych postów 6182 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 64162
Co tu pisac @Czawaj Micha level "Cheat Master to be fit". Twoja sylwetka jest marzeniem nie jednego cwiczacego. To ze bliscy czy zbajomi cisna takie pierdy wynika z niewiedzy i czesto z zazdrosci. My z zona zostalismy nawet odcieci z naszej szarej paczki bo przestalem chlac co weekend za naszymi plecami sie podsmiewaja ze tylko silownia itd. Bo na fejsie nie zaznaczam kazdego p***** ktorego robie. Wrzucam czasem cos tylko z silki bo to uwazam za ok, nie musza ludzie wiedziec ze bylem z zona w kinie czy na kolacji a zdarza nam sie to dosc czesto. A na tematy silki, sylwetki juz dawno skonczylem gadac z ludzmi ktorzy nie maja najmniejszego pojecia o tym sporcie. Staje sie wrecz agresywny i bardzo nie mily bo juz poprostu tego sluchac nie umiem. Rob dalej swoje, masz swietna sylwetka, BF naprawde zaj**isty i ogolnie wyglada to zaj**iscie. Wiekszosc myysli ze jak cwiczysz to bedziesz 120kg koniem od razu. A jak wkoncu po latach bedziesz to powiedza jedno - > sterydy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3314 Napisanych postów 72177 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 459133
Nie przesadzaj z tym słodzeniem Może i 65kg tylko ważysz ale mięso tak zayebiste że wyglądasz na 70+ i lepiej niż nie jeden znawca z tego forum na towarze.
Imo jak się nie ma zarysu w przyszłości startów , to twar nie potrzeby i ty jesteś tego najlepszym przykładem .
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2295 Napisanych postów 5807 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218361
Dzięki Panowie raz jeszcze

Tak jak pisze Opalinho- potem widzą zdjęcia bez koszulki i mówią photoshop a jak zobaczą w realu to nie dowierzają i dają 75kg

Gugcio, 100% racji, jakbym siebie widział

-----------------------------------------

3.08.2017 - DT
MASA (wstęp) dzień 17


Dieta:
Już wspomniany wyżej placek- taka szarlotka w wersji fit



Makro i składniki z mojej porcji (w brytfannie były 2 porcje):

Ugotowaną kaszę (wcześniej przed gotowaniem przelejcie parę razy wodą by gorzka nie była), całe jaja, odżywka i ksylitol zblendować na gładką masę- na spód do brytfanki. Potem zblendować jabłka i poddusić z cynamonem na patelni- na górę masy i całość do pieca na 40min, 160st. Wyjąć, dobrze wystudzić. Teraz resztę odżywki (ja użyłem puddingu AN, musi być gęste) wylać na wierzch. 2h w lodówie i co Wam będę gadał- bajka. Dobre na posiłek- porcja waży prawie 600gr i ma makrosy typowego kuraka/ryżu/połowy kielicha oliwy Pojecie tym! Mały tip- następnym razem dam więcej jabłek
Potem zabawa z leczo, wyszło fenomenalne!


Tu z dodatkiem kuraka i ryżu basmati:

I na dobranoc- dałem sporo kiełbasy zawierającej 90%+ mięsa z kuraka, oczywiście wszystko wliczone

Jeszcze mały bonusik- uchowało mi się 100 wolny kalorii więc lampeczka

Po drodze była jeszcze obfita porcja makaronu z jajem

Suplementy:
Po staremu.

NOGI


Komentarz:
Na trening uderzyłem z Michałem, mała oldschoolowa siłka, na którą czasem chodzę. Niestety coraz więcej osób odkrywa jej zalety i już punkt 9 było tłoczno. Oczywiście rack zajęty i to przez konkret kolesia. Ale rozgrzewam się i obserwuję co robi. Usiadł całkiem ładnie ze 180, pytam kiedy skończy to mówi 5min. OK. Miło nawet się obserwuje tak załadowany kij. Jak się jednak potem domyśliłem, chyba poważnie bawi się w trójbój. Robił takie serie, w których ładował na sztangę ile się dało i jedynie ściągał ze stojaków i tak stał. Nie wiem- chyba adoptował się do większych ciężarów. Skończył bodajże na 240. W końcu poszedł i zacząłem siady. W ostatniej serii delikatnie dołożyłem, ale na okrągło bo do 100kg. Poszło ładnie, ale nie ATG, równolegle, lub lekko niżej. Reszta serii dupą do ziemi, czy jak kto woli- łydką do 2ki No i 2x drop.
Tutaj nagrałem 1 taką seryjkę- przy okazji dropa czasem akcentuję jeszcze niższe zejście, czasem pauzuję:



Dalej hacki, typowa maszyna bez udziwnień więc pokusiłem się sporo więcej sprogresować. Opłacało się, ale walka była ostra. Ostatnie 3-5powt, już po kilku sekundach na oddech, wstawanie z krzykiem. No i 2x drop Na siłce klima nie wydalała, myślałem, że się rozpuszczę i zejdę. Prostowanie szybko i na pompie. Próba typowego żurawia- blokada nad kostki i mata pod kolana. Wszystko fajnie, mała pomoc rąk, ale kurva takie skurcze w łydkach, że mnie 2x wkręciło jakbym padaczkę miał No to 1s żuraw i wrzuciłem uginanie leżąc. Potem standardowo uginanie siedząc, dość szybko, fajna maszyna. Na koniec ud przywodziciele- mocne rozciągnięcie i spięcie- fajne to Łydki stojąc na maszynce do nich, no i w siedzeniu. Nieopodal park więc 8min interwał i na powrót 5min truchcik.

Mała przypinka



A teraz uciekam na barki+łapy. Wracam, ogarnę się i lecimy na kawalerski przyszłego szwagra Fan motoryzacji i grania więc kupiliśmy mu przejazd sportowym wozem, potem wspólne gokarty, uderzymy na jakąś pizzę (wliczę! ) i mamy wynajęty apartament- tam czekają 2 konsole i inne atrakcje Fajna sprawa, bo w sumie sami swoi, z dzieciństwa, taki wehikuł czasu do beztroski z kiedyś... Planowaliśmy nawet pokopać w piłę na 1 bramkę, w jakiego niemca, czy tysiąca- pamiętacie?? Żarcie przygotowane mam, 3 pojemniki. Za pizzę (pewnie z pół) potraktuję torbę ryżu i z 35g fatu Nie zabaluję do rana, bo do roboty na 9- ale może i dobrze

No to udanego!
W wolnej chwili nadrobię dzienniki bo trochę zaniedbalem
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7055 Napisanych postów 63258 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787427
Fajny trening i przypinka.
Najczęściej jak ktoś nie jest koniem 100kg + to w koszulce czy bluzie nie widać tego, że ćwiczy a jak ściągnie koszulkę to sprawa się zmienia
Z małymi siłkami tak jest, że ludzie znów szukają małych, starych klubów, u mnie w mieście jest taka siłka co już miała być zamknięta a teraz ma takie oblężenie, że wiecznie full ludzi.
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
Kolejne świetne wypiski, ogólnie zdrowe i bardzo dobre podejście, widać że masz łeb na karku

Fotki jedzenia przekonkretne o ile ja wolę w żadne fit ciasta (oraz nie fit się nie bawić, to domen żonki to leczo mi chodzi po głowie od dawna. Rok temu mieliśmy wysypa cukini w ogródku, nie dawało rady tego przejeść więc leczo było non stop, w tym roku jeszcze nie jadłem ale nic straconego, w końcu kiedyś wpadnie i to takie, ze uszy się będą trzęsły podczas jedzenia

Kawalerski zapowiada się bardzo dobrze, pozostaje życzyć udanej zabawy i dać sobie trochę na luz. Chociaż wizja, ze jutro o 9 do pracy na pewno trochę przystopuje w razie czego
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ciacho wygląda fenomenalnie. już wczoraj się zastanawiałam, co jest na wierzchu :) kolejny przepis z Twojej kuchni, który wypróbuję bo wygląda na to że podołam :)

te skurcze przy żurawiu z czego wynikają? czym blokowałeś nogi?

Sesja na dworze - fajna sprawa i efekt końcowy bardzo zacny!

Udanej dziś zabawy na kawalerskim!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

electro
Polecane artykuły