POPURI - haha dziś tak spróbowałam, może jutro obudzę się większa
DORIS - jade z Sylwią!!
HEKADE - im więcej kombinujemy tak na prawdę to nie wiemy co na nas faktycznie działa
ja bym nic nie zmieniała, ale coś jest nie halo więc trochę kombinuję
kiedyś jak ktoś "mądrzejszy" (osoba mnie prowadząca wcześniej) mówiła tak - to Laurusia w 100% trzymała się sztywno planu, nie ważne z jakimś skutkiem i samopoczuciem. Teraz używam trochę głowy do tego hehe
dziś działałam BARKI, ale już jestem mega zmęczona więc jutro bd wypiska. Dziś cały dzień na nogach - 2 x wizyta na siłce, ortodonta, jazda po prezent dla mamusi (a swoją drogą z bratem nie umieliśmy się powstrzymać i dziś jej go podarowaliśmy, zwłaszcza, że mamcia była ostatnio taka przybita.. także po zobaczeniu prezentów od razu jej się humor polepszył i najważniejsze - nie spodziewała się. Lubię sprawiać takie niespodzianki najbliższym
dodam, że dziś pół dnia jechałam bez węgla i wszystkie węgle były po treningu - jak na razie lepiej się czuję, zobaczymy jak bd za pare dni
a jak mam z węglami postępować w dni bez treningu ?? jakieś propozycje ??
DORIS - jade z Sylwią!!
HEKADE - im więcej kombinujemy tak na prawdę to nie wiemy co na nas faktycznie działa
ja bym nic nie zmieniała, ale coś jest nie halo więc trochę kombinuję
kiedyś jak ktoś "mądrzejszy" (osoba mnie prowadząca wcześniej) mówiła tak - to Laurusia w 100% trzymała się sztywno planu, nie ważne z jakimś skutkiem i samopoczuciem. Teraz używam trochę głowy do tego hehe
dziś działałam BARKI, ale już jestem mega zmęczona więc jutro bd wypiska. Dziś cały dzień na nogach - 2 x wizyta na siłce, ortodonta, jazda po prezent dla mamusi (a swoją drogą z bratem nie umieliśmy się powstrzymać i dziś jej go podarowaliśmy, zwłaszcza, że mamcia była ostatnio taka przybita.. także po zobaczeniu prezentów od razu jej się humor polepszył i najważniejsze - nie spodziewała się. Lubię sprawiać takie niespodzianki najbliższym
dodam, że dziś pół dnia jechałam bez węgla i wszystkie węgle były po treningu - jak na razie lepiej się czuję, zobaczymy jak bd za pare dni
a jak mam z węglami postępować w dni bez treningu ?? jakieś propozycje ??


