SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 233520

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22697
POPURI - haha dziś tak spróbowałam, może jutro obudzę się większa

DORIS - jade z Sylwią!!

HEKADE - im więcej kombinujemy tak na prawdę to nie wiemy co na nas faktycznie działa ja bym nic nie zmieniała, ale coś jest nie halo więc trochę kombinuję kiedyś jak ktoś "mądrzejszy" (osoba mnie prowadząca wcześniej) mówiła tak - to Laurusia w 100% trzymała się sztywno planu, nie ważne z jakimś skutkiem i samopoczuciem. Teraz używam trochę głowy do tego hehe


dziś działałam BARKI, ale już jestem mega zmęczona więc jutro bd wypiska. Dziś cały dzień na nogach - 2 x wizyta na siłce, ortodonta, jazda po prezent dla mamusi (a swoją drogą z bratem nie umieliśmy się powstrzymać i dziś jej go podarowaliśmy, zwłaszcza, że mamcia była ostatnio taka przybita.. także po zobaczeniu prezentów od razu jej się humor polepszył i najważniejsze - nie spodziewała się. Lubię sprawiać takie niespodzianki najbliższym


dodam, że dziś pół dnia jechałam bez węgla i wszystkie węgle były po treningu - jak na razie lepiej się czuję, zobaczymy jak bd za pare dni


a jak mam z węglami postępować w dni bez treningu ?? jakieś propozycje ??
...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
no co jak co ale w tym "sporcie" nie ma kompletnie zadnych schematów, na kazdego dziala co innego i to jest w tym piękne

a co do wegli, to w DNT dalbym je rano po aerobach

Zmieniony przez - Hekade w dniu 2015-05-26 00:34:22
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
ja bym w ogóle węglli nie dawał w DNT

Nie no, po aerobach JW.
albo od drugiego posiłku, zależy czy na czczo aeroby czy nie
ja to po aero mam zawsze taki apetyt że muszę zjeść
po siłowym / HIIT natomiast odwrotnie
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6486
Dawno mnie tu nie było, ale nadrobiłam wszystkie zaległości i gratuluję okresu - jakkolwiek to brzmi!
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22697
HEKADE - to jest właśnie magia tego sportu
Ja już miałam styczność z paroma innymi sportami i uważam, ze kulturystyka/ sporty sylwetkowe jest najcięższym sportem.. wiadomo treningi muszą byc ciezkie, ale to dieta i to co robimy przez resztę dnia wpływa najbardziej na ten sport

Tylko ja jeszcze trochę tego węgla mam. W jednym posiłku wszystkie to by mi bebzon wywaliło

Rano na czczo 45 min cardio

BARKI

1. Unoszenie sztangi łamanej do brody 2 x 30-20 (rozgrzewkowe) 3 x 20-12 + drop (progresja)
Dołożyłam znacznie klamota porównując zeszły tydzień

2. Wymach w bok 5 x 15-25 + drop
2 serie hantle - 5kg
1 seria - 4 kg
1 seria - 4kg / 3kg / 2kg (drop, wszystko do upadku)
1 seria - 2kg (regres, do upadku)

3. Wyciskanie hantli siedząc 4 x 15-20
3 serie progresja, chcialam zrobic atak na hantle 12kg ale wczoraj po pierwszych ćwiczeniach byłyby to nie możliwe
1 seria lekki drop - hantle 5kg później 2kg - do upadku, bardzo dynamicznie

4. Unoszenie drążka prostego wyciągu dolnego 3 x 20-15 + drop

5. Wyciskanie samej sztangi sprzed i za glowy (bez prostowania w łokciach; stałe napięcie do upadku) 3 x max

45 min aero


Robilam sama barki, bez pomocy a spompowałam je pięknie. Tak jak widać - ciężary mierne, ale z treningu na trening uważam, ze barki coraz to lepiej wyglądają
Jak bd miała mozliwosc za tydzień spróbuje pomachać znacznie większym ciężarem żeby caly czas nie robic tego samego


DIETA
1. 30g whey, 10 ml olej MCT
2. 90g białko jaja, 40g żółtko
3. 100g świnki mielonej
4. 30g whey, 30g ryż
5-6. 80g kury, 30g ryz bassmati, 10 ml lniany
7. 40g owsa

Wczoraj byłam max zakręcona, miało byc 6 posiłków ale dopiero wieczorem ogarnęłam ze cos poknociłam hahaha

A tutaj 6 posiłek:


...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22697
POPURI - zawsze kręcę na czczo

ANKA - hehe to jest mój sukces!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15135
popuri
ja bym w ogóle węglli nie dawał w DNT

Nie no, po aerobach JW.
albo od drugiego posiłku, zależy czy na czczo aeroby czy nie
ja to po aero mam zawsze taki apetyt że muszę zjeść
po siłowym / HIIT natomiast odwrotnie



Kobiety to jest inna bajka, tutaj wszystko działa odwrotnie niż u facetów
Teraz miałem taką klientkę, pół roku trzymała miskę (serio trzymała) , węgle 40g dziennie, 1,5godziny aerobów i waga w miejscu.
Nie wiadomo co u takiej zrobić, bo nie ma co ucinać. Zwiększyłem jej węgle do prawie 200g, aeroby obciąłem do 20 min i co tydzień 5min w górę. Po 3 tygodniach -3kg. Tak to działa u kobiet

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34564
Laura- No powiem Ci, że Twój trening barków wygląda hardcorowo. Tyyyle powtórzeń- szoook ;) Tzn barwwwo !
Mów co ciekawego kupiliście, że się mama tak ucieszyła?

Ps. Wiem, przecież sama jej to zaproponowałam ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
A to Ci powiem, że zrobiłbym to samo :) Kortyzol u kobit bardzo rośnie przez długie aero ( przynajmniej u kilku moich ), co bardzo może trudnić redukcje, nie mówiąc że szybko im spowalnia metabolizm + wahania estro, prolki, progesteronu itp.


Z facetami łatwiej, ale to od dawna wiadomo
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22697
Pozdrawiam, wlasnie skończyłam 50 min aero, odpisze wam pozniej



Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

electro
Polecane artykuły