...
kerad37Gwid z czego wrzucasz zdjęcia daj nazwę programu.
imageshock
KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ
...
tak juk kuba pisał, nie chciało mi sie zmieniać i dałem zapłate z karty kredytowej w styczniu było 1 dolar - tj. 3 zł, teraz to 6 zł za 30 dni chyba
Sport to zdrowie do póki nie robisz singli
...
PT skorygowało dietę. Dzisiaj normalnie 2,25 Kcl - za to przyznam że po wczorajszej misce na serio czuję ze pomimo gorszej nocy ciało jest bardziej wypoczęte.
Sport to zdrowie do póki nie robisz singli
...
Taki jeden dzień przy obecnym treningu i rygorze w misce jaki masz to może tylko wyjść na dobre.
Podsumowanie I fazy redukcji: http://www.sfd.pl/Redukcja_ze_105kg__podsumowanie_str._170-t966196-s170.html
Rekordy osobiste w Tri:
1/8 IM: 1h23’30’’: Pszczyna 2014 // 1/4 IM: 2h28’59’’: Radłów 17/07/2016 // 1/2 IM: 4h59'40'Lisbon 2018: IM Kopenhagen 2017: 11h48'
Dystans Olimpijski: 2h32'04’’: 5150 Warszawa 11/06/2017
...
18-02-2014 DNT
Micha - na 100% trzymana dieta
białko: 172 g
tłuszcze: 79g
węglowodany: 200 g
kcl: 2196
Suplementacja w trakcie dnia:
GOLD-VIT C 1000 FORTE - Olimp
Cisza i względny spokój. Micha już w normie. jutro kolejny nowy trening, Zobaczymy jak wyjdzie.
nogi + bary.
Micha - na 100% trzymana dieta
białko: 172 g
tłuszcze: 79g
węglowodany: 200 g
kcl: 2196
Suplementacja w trakcie dnia:
GOLD-VIT C 1000 FORTE - Olimp
Cisza i względny spokój. Micha już w normie. jutro kolejny nowy trening, Zobaczymy jak wyjdzie.
nogi + bary.
Sport to zdrowie do póki nie robisz singli
...
19-02-2014 DT
Micha - na 100% trzymana dieta
białko -230g
ww - 217g
tł - 80g
kcl - 2586
Suplementacja w trakcie dnia
GOLD-VIT C 1000 FORTE - Olimp
Białko C6 - 30 g
Stanofusion - 30 g
BCAA Powder - 12 g
Rozpocząłem nowy cykl ćwiczeń - split
środa - nogi + barki
Trucht - 9/12 km/h - 10 min, podniesienie tętna. dzisiaj niestety musiałem rozgrzać się na orbitreku a nie bieżni.
Ogólnorozwojówka - rozciąganie, wymachy, aktony barków - 5 min
Przysiady ze sztangą na karku - 20x15; 60x15, 70x12; 80x10; 90x8; 105x8, te pierwsze 15 przysiadów z 60 zrobiło
robotę, uda masakrycznie się napompowały. dostałem też lekkich skórczy na wyskości kolana po zewnętrznej stronei lewej nogi. dzwine. wziąłem już magnez dzisiaj i jutro teeż powtórze ten zabieg.
Wypychanie nóg na suwnicy - 12x132, 12x156, 12x186 - wiadomo, suwnica to łatwo poszło, za małe ciężary, musże robic czymś w okolicach 200-230
Prostowanie podudzi siedząc - progresja cieżaru ale na maszynei to nie wiem ile tego było 15rep x 3serie
wspięciana palce obunóż - filmik, chciałem wybadać jak działaja mi łydki i czy je w ogóle mam. od razu odpoawiadam rafałowi - nie nie ogole sobie nóg
30x4x63,5 kg
wyciskanie sztangi sprzed klatki piersiowej siedząć - coś mnie kręgosłup pobolewa, tzn daje znać ze jest ok ale mam taki uepirdzliwy delikatny "ból", poszło tylko 15x30,12x40,10x50,7x60
podciaganie sztangi do brody - 15x20,15x30,12x40 - ostatnia seria to ból w nadgarstkach pomimo stosowanai łamanego gryfu
unoszenie ramion bokiem z hantlami - 15x10 kg, 15x10, 12x8 kg, ostatnia seria zmniejsznei cieżaru bo najzwyczajniej w świece bym nie dał rady
aeroby - bieg - pmimo delikatnych skórczy pobiegłem, nienaturalny był dla mnie 1 km po treningu nóg, w 12 min zrobiłem 2,15 km ale w 32 min zamknałem 6 km, Vśr=11,4 km/h, 592 kcl
Czas trwania treningu: 95 min
Pompa - 7/10
Ciężary - 7/10
Zmęczenie - 7/10
Przyjemnie poszło, nie odczuwam juztak mocnego działa stanofusion jak na początku tj. 1 miesiac temu.
Media:
Z ciekawostke to na siłowni był dziaj młody chłopak który startuje w Arnoldzie za tydzień w stongmenie amatorów - kolo około 195-200 cm wzrostu, 120-130 kg wagi - 23 lata!!! ćwiczył z kumlami plecy i wgniótł mnie w ziemie tym co zrobił - po raz pierwszy widziałem taka moc --> MC 300 kg x 8 rep!!!!
Pozdro
Micha - na 100% trzymana dieta
białko -230g
ww - 217g
tł - 80g
kcl - 2586
Suplementacja w trakcie dnia
GOLD-VIT C 1000 FORTE - Olimp
Białko C6 - 30 g
Stanofusion - 30 g
BCAA Powder - 12 g
Rozpocząłem nowy cykl ćwiczeń - split
środa - nogi + barki
Trucht - 9/12 km/h - 10 min, podniesienie tętna. dzisiaj niestety musiałem rozgrzać się na orbitreku a nie bieżni.
Ogólnorozwojówka - rozciąganie, wymachy, aktony barków - 5 min
Przysiady ze sztangą na karku - 20x15; 60x15, 70x12; 80x10; 90x8; 105x8, te pierwsze 15 przysiadów z 60 zrobiło
robotę, uda masakrycznie się napompowały. dostałem też lekkich skórczy na wyskości kolana po zewnętrznej stronei lewej nogi. dzwine. wziąłem już magnez dzisiaj i jutro teeż powtórze ten zabieg.
Wypychanie nóg na suwnicy - 12x132, 12x156, 12x186 - wiadomo, suwnica to łatwo poszło, za małe ciężary, musże robic czymś w okolicach 200-230
Prostowanie podudzi siedząc - progresja cieżaru ale na maszynei to nie wiem ile tego było 15rep x 3serie
wspięciana palce obunóż - filmik, chciałem wybadać jak działaja mi łydki i czy je w ogóle mam. od razu odpoawiadam rafałowi - nie nie ogole sobie nóg
30x4x63,5 kg
wyciskanie sztangi sprzed klatki piersiowej siedząć - coś mnie kręgosłup pobolewa, tzn daje znać ze jest ok ale mam taki uepirdzliwy delikatny "ból", poszło tylko 15x30,12x40,10x50,7x60
podciaganie sztangi do brody - 15x20,15x30,12x40 - ostatnia seria to ból w nadgarstkach pomimo stosowanai łamanego gryfu
unoszenie ramion bokiem z hantlami - 15x10 kg, 15x10, 12x8 kg, ostatnia seria zmniejsznei cieżaru bo najzwyczajniej w świece bym nie dał rady
aeroby - bieg - pmimo delikatnych skórczy pobiegłem, nienaturalny był dla mnie 1 km po treningu nóg, w 12 min zrobiłem 2,15 km ale w 32 min zamknałem 6 km, Vśr=11,4 km/h, 592 kcl
Czas trwania treningu: 95 min
Pompa - 7/10
Ciężary - 7/10
Zmęczenie - 7/10
Przyjemnie poszło, nie odczuwam juztak mocnego działa stanofusion jak na początku tj. 1 miesiac temu.
Media:
Z ciekawostke to na siłowni był dziaj młody chłopak który startuje w Arnoldzie za tydzień w stongmenie amatorów - kolo około 195-200 cm wzrostu, 120-130 kg wagi - 23 lata!!! ćwiczył z kumlami plecy i wgniótł mnie w ziemie tym co zrobił - po raz pierwszy widziałem taka moc --> MC 300 kg x 8 rep!!!!
Pozdro
Sport to zdrowie do póki nie robisz singli
...
Łydki robisz jakby ktoś Cie gonił. A golenie nóg to miłe uczucie. Polecam
Co do podciągania do brody - też mnie nadgarstki bolały. Poszerzyłem chwyt, sztanga do cycków, od razy większe ciężary i zero problemów z nadgarstkami
Te 300kg na 8 repsów to masakra jakas
Co do podciągania do brody - też mnie nadgarstki bolały. Poszerzyłem chwyt, sztanga do cycków, od razy większe ciężary i zero problemów z nadgarstkami
Te 300kg na 8 repsów to masakra jakas
...
RafalRRRRŁydki robisz jakby ktoś Cie gonił.
może ten gość od 300kg w MC czekał aż Gwid maszynę zwolni

...
Gwid-a gdzie zdjęcia gościa?
Co do gonienia-tak na wszystkich filmach strasznie sie spieszy....:)
Zmieniony przez - masti w dniu 2014-02-19 22:47:09
Co do gonienia-tak na wszystkich filmach strasznie sie spieszy....:)
Zmieniony przez - masti w dniu 2014-02-19 22:47:09
masti
"Mylony przez niektórych z prof Attilą"
http://www.sfd.pl/Masti_kulturystyczne_życie:plany,opinie,komentarze_-t1122200.html
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
redukcja/recomp/masówka cele kryniu78
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- 68
- 69
- 70
- 71
- 72
- 73
- 74
- 75
- 76
- 77
- 78
- 79
- 80
- 81
- 82
- 83
- 84
- 85
- 86
- 87
- 88
- 89
- 90
- 91
- 92
- 93
- 94
- 95
- 96
- 97
- 98
- 99
- 100
- 101
- 102
- 103
- 104
- 105
- 106
- 107
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 116
- 117
- 118
- 119
- 120
- 121
- 122
- 123
- 124
- 125
- 126
- 127
- 128
- 129
- 130
- 131
- 132
- 133
- 134
- 135
- 136
- 137
- 138
- 139
- 140
- 141
- 142
- 143
- 144
- 145
- 146
- 147
- 148
- 149
- 150
- 151
- 152
- 153
- 154
- 155
- 156
- 157
- 158
- 159
- 160
- 161
- 162
- 163
- 164
- 165
- 166
- 167
- 168
- 169
- 170
- 171
- 172
- 173
- 174
- 175
- 176
- 177
- 178
- 179
- 180
- 181
- 182
- 183
- 184
- 185
- 186
- 187
- 188
- 189
- 190
- 191
- 192
- 193
- 194
- 195
- 196
- 197
- 198
- 199
- 200
- 201
- 202
- 203
- 204
- 205
- 206
- 207
- 208
- 209
- 210
- 211
- 212
- 213
- 214
- 215
- 216
- 217
- 218
- 219
- 220
- 221
- 222
- 223
- 224
- 225
- 226
- 227
- 228
- 229
- 230
- 231
- 232
- 233
- 234
- 235
- 236
- 237
- 238
- 239
- 240
- 241
- 242
- 243
- 244
- 245
- 246
- 247
- 248
- 249
- 250
- 251
- 252
- 253
- 254
- 255
- 256
- 257
- 258
- 259
- 260
- 261
- 262
- 263
- 264
- 265
- 266
- 267
- 268
- 269
- 270
- 271
- 272
- 273
- 274
- 275
- 276
- 277
- 278
- 279
- 280
- 281
- 282
- 283
- 284
- 285
- 286
- 287
- 288
- 289
- 290
- 291
- 292
- 293
- 294
- 295
- 296
- 297
- 298
- 299
- ...
- 300
Następny temat