SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gwid - powolny progres - podsumowanie 18 m. str. 223

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 253188

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Amidoman
Mimo iż diety nie trzymałem jakiejś tylko ekstra białko z prochu szło, i kg i cm leciały w dół, a siła wciąż w górę. Gdybym nie zawalił z barkiem to byłbym pewnie daleko do przodu. Do HST w celu hipertofii nie zaleca się aerobów ale ja chciałem również redukować więc wciąż szła bieżnia i orbitrek. Można. Efekty mówią same.za siebie. Niestety nie mam żadnych zdjęć po HST, nie interesowała mnie dokumentacja efektów. Ale wiem jak się czułem i jak siła poszła. Nawet słabe strony znikły prawie zupełnie dzięki temu treningowi.
Nie twierdzę że na każdego podziała, ale czytałem mnóstwo pozytywnych opinii nawet na SFD.
Zróbmy tak - od środy zacznę trial w siłowni obok. Pomierzę maksy, potem tydzień przerwy i pojadę z HST prowadząc bardzo sumiennie dziennik dla porównania efektów przed/po.


ja 2 razy tego HST próbowałem i byłem zadowolony z efektow ,najbardziej podobało mi sie dosłowne zwiekszanie obciązen co trening ,tylko ,ze ja ten hst troche zmodyfikowałem pod siebie,nie bede pisal o szczególach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Marcel -brechtaj ile chcesz ale prawda taka, że nie wchodzisz z keradem i ze mną do zakładu bo zcykałeś sorry musiałem

a tak na serio to myślę nad jakimś rozsądnym regulaminem do naszego zakładu i stwierdzam że nie mam absolutnie wpływu na to co on zrobi ani ja żeby dopiąć swego tzn. wygrać.

jedynym pewnym jest termin 30.06.2014r tylko jak stwierdzić kto wygrał?
po niższym bf? to trochę bez sensu bo kerad ma szerszą klatę ode mnie i zawsze będzie wyglądał lepiej bo będzie V nawet jak ja zejdę 2% BF niżej.... - poratuje ktoś?

może ankieta po porostu kto wygrał wg was. jedynym warunkiem to przynajmniej 10 głosujacych by musiało być.

jak myślicie?

ciężki zakład do rozstrzygnięcia....

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
dzisiaj miała być praca ( akurat siedzę w biurze) ale postanowiłem iść na orbitreka i brzuchy pomęczę. wieczór pod znakiem spotkania ze znajomymi.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Oj chyba Cię zmotywowałem haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
oj chyba tak

nie że nie lubię zakładów, po prostu czasami muszę mieć kopa. mam możliwości i chęci ( z czasem gorzej) więc dam rade

nadal myślę nad tym HST ale nie wyobrazam sobie siedzenia na dupie 10/12 dni i roztrenowania - byłbym niebezpieczny dla otoczenia

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1778 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23820
To roztrenowanie jest jednym z najważniejszych elementów HST. Problem jest po pierwszych treningach - domsy niesamowite...
Ale jak przejdzie to już sama radość. Pamiętaj, żeby z objętością treningu nie przesadzać, chociaż dla redukcji samej to dobre.
Ja 15stki robiłem po dwie serie każdego ćwiczenia po 4-6 serii na grupę, 10tki to samo, 5tki po 3 serie, ale powtórzeń mniej.
Za kilka godz samolot do Polski, więc odezwę się na forum gdy net pozwoli.
Jeśli się zdecydujesz, to ja zaczynam za 2tyg z hakiem. Będę zaglądał do Twojego dziennika jak do tej pory, zapraszam wówczas do mojego. Nawet jeśli się nie zdecydujesz. U mnie roztrenowanie przyda się choćby dlatego, że nie miałem przerwy od lipca...

I jeszcze jedno - żeby nie pierdzielić się z wyliczaniem i notowaniem - na androida jest aplikacja HST calculator czy jakoś tak. Polecam!! Robisz maksy, wpisujesz ćwiczenia i maksy w aplikacji oraz o ile procentowo chcesz zwiększać ciężar co trening. Idziesz potem na siłkę i masz wszystko czarno na białym, bo wyliczy Ci jakie ciężary na którym treningu idą. Odhaczasz dzień po zakończeniu treningu i następnym rezem.masz już kolejny. Jeśli nie masz androida, może jest na inne platformy?

Zmieniony przez - Amidoman w dniu 2013-11-09 10:49:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
czy jako roztrenowaniem mam rozumieć tylko porzucenie siłowni na 10/12 dni czy też aerobów i np. nie wprowadzanie diety? jeśli absolutnie mam nic nie robić to to się może źle skończyć dla osób dookoła mnie... będę na okrągło naładowany....

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130947
Gwid - porzucasz siłownię!
Jeśli chcesz możesz robić aeroby.
Z dietą jest tak samo: jesteś panem swego losu! Chcesz przytyć to jesz ile wlezie! Chcesz wyglądać jak kulturysta to jesz odpowiednio do tego zamierzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
dzięki Ojan - czyli mogę przez te 2 tyg tylko aeoroby pociągnąć a potem HST.
trzeba spróbować, nic mi nie szkodzi do czerwca dużo czasu
dieta oczywiście będzie na 2500/2600 kc dziennie

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

redukcja/recomp/masówka cele kryniu78

Następny temat

Ronin78 - pierwsze kroki - redukcja

WHEY premium