SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gwid - powolny progres - podsumowanie 18 m. str. 223

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 254807

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
dlatego panowie cokolwiek od was usłyszę to konsultuje ze specami potrzebuje punkt oparcia a od kogo brać lepsze wytyczne niż od osób które same przez to przeszły. spokojnie i tak na końcu największy głos będzie miał dietetyk

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz abo więc trzymaj się wiedzy speców. Dlatego mam ciągle abo (rok i 3 m-ce juz bedzie) bo na forum to tyle opinii co użytkowników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10069 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
Jak zaczynałem treningi z trenerem-dał mnie jeden warunek-robię dokładnie i tylko to co on mnie zapisze(zreszta później już razem trenowaliśmy)-a resztę moge sobie czytać,zapisywać,dyskutować- co inni radzą i może kiedyś się to przyda :).



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masti, wybacz za nie wiedzę… Który to Ty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2832
to samo chciałem zapytać :)

Miód jest dla mięczaków - prawdziwi twardziele żują pszczoły.

FROM NULL TO BULL !!! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stawiam na stojącego w środku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2832
nie inaczej zapewne :)

Miód jest dla mięczaków - prawdziwi twardziele żują pszczoły.

FROM NULL TO BULL !!! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
czwórki konkretne

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10069 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
Rafał-przecież się znamy-nie powinno byc problemu z rozpoznaniem..:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, ale… Pierwsze co to bym rzekł że na dole, ale zmyla mnie ta fota bo jest sprzed "paru" lat a osoba siedząca jest ewidentnie starsza od reszty, plus wątek o trenerze Twoim (z foty wnioskuje że siedzący osobnik jest trenerem tej stojącej trójki).
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

redukcja/recomp/masówka cele kryniu78

Następny temat

Ronin78 - pierwsze kroki - redukcja

WHEY premium