Polecam stary sposób ruskich ciężarowców. Skoro na 100-110 jest ok, to załóż na rozgrzewkę nawet 80 - 90 kg, ustaw się do ciężaru, zejdź i złap na próbę. Naucz się ruchu. A potem poproś kumpla żeby zawiązał Ci oczy chustką. Nie zamykaj - muszą być zawiązane. 80% bodźców płynie do mózgu od wzroku. Jak odetniesz wzrok, to skupisz się na tym co czujesz podczas ćwiczenia. Robiłem tak kiedyś na siłce z uczniami. W zimie. Jeden stał przy wyłączniku i na sygnał gasił/zapalał światło, dwóch asekurowało, a czwarty wyciskał po ciemku na ławce. Bez zmysłu wzroku zaczynasz myśleć "mięśniami". Gdybym nie ćwiczył sam to na każdej sesji robiłbym ten element. No chyba, że worek na głowę bym sobie czarny naciągał
Baby przed monitoringiem by chyba ocipiały 
------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html
