SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gwid - powolny progres - podsumowanie 18 m. str. 223

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 286302

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 518 Napisanych postów 10132 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68495
Zapomnij. Statham robi treningi CF (w tym sporo kalisteniki i kettlebells), a nie "klaty, bicepsy, tricepsy"
"No Refined Sugar or Flour at All, Ever
Bread and pasta are out, as are sweets of any kind. No fruit juices. No booze. "That's the hardest part right there," he says. His dessert every night is plain yogurt with fresh fruit."
http://www.menshealth.com/celebrity-fitness/jason-statham-superlean-workout

Zmieniony przez - MaGor w dniu 2014-03-08 08:53:33

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak apropos planów Kamila (w sensie potreningu.pl), to akurat w przypadku biegów zaplanowanych (prędkości, bpm, stref etc) można zapomnieć o planowaniu jakichś tam założeń. Pamiętajmy, że to internetowe wsparcie z wszelkimi plusami i minusami takiej współpracy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4917 Napisanych postów 15291 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1180542
Gwid
kabo9
RafalRRRR
Tak zbytnio nie ma co palić .

ale za to podobno jest przystojny


usłyszałem wczoraj ze jestem jak jason statham - ja bym tam nie powiedział że jest przystojny ale cóż



znaczy że postarzałeś się przez redu
(jakieś 15 lat .

mam jednak nadzieję że nie aż tak jak kolega anty anty (jakiś rok temu z kawałkiem prezentował efekty swojej półmiesięcznej redu )

Gwid

co żoną z okazji dnia kobiet dajecie/robicie?



zajrzyj do dziennika Giaurnemo - tulipana

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2014-03-08 09:54:35
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13735 Napisanych postów 32190 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143604
Gwid

Trening średni. Walka z techniką się odpłaci kiedyś mam nadzieje. czasami w odcinku lędźwiowym pobolewa mnie kręgosłup na jednym z kręgów ale tylko przy dotyku. Dodatkowo pachwina po nierozgrzanym kopaniu powolutku dochodzi do siebie. Będzie dobrze pod koniec marca.


Możesz próbować masażu uciskowego w tym miejscu.
Uciskasz okolice kręgu a nie kręg i rozmasowujesz.
Możesz też iść do lekarza - zdjęcie kręgosłupa; potem możesz mieć zakaz treningów
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 518 Napisanych postów 10132 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68495
Miałem coś w temacie kręgosłupa dopisać. Gwid, a jak u Ciebie z przykładaniem się do wytwarzania ciśnienia w brzuchu? Bo o prostych plecach wszyscy pamiętają, a o napinaniu przepony i brzucha mało kto wspomina. Brzuch stabilizuje kręgosłup od przodu. Z napiętą przeponą nie skrzywisz kręgosłupa. Samo usztywnianie kręgosłupa siłą mięśni nie wystarczy do niwelowania sił działających na kręgi. No i przepuklina, hemoroidy... Nie są to miłe rzeczy.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
zdaję mi się że pilnuję tego. napinam brzuch tzn czuję pracę przy przysiadach szczególnie.
Wy tu gadu gadu a ja dzisiaj 11,1 km zrobiłem w 60 min Vsr=11,2 km/h.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 554 Napisanych postów 6412 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57352
Masz pewnie długie nogi

PB:
IM 140.6 Poznań 25.06.2017, 12:48:33 / IM 70.3 Gdynia 07.08.2016, 5h:23min:57s / JBL Triathlon Sieraków 28.05.2016 1/4 IM, 2h:33min:54s / Otyliada 12/13.03.2016 15km, 6h:28min / III PKO Maraton Rzeszowski 04.10.2015, 03h:55min:51s / Półmaraton Rzeszowski 06.04.2014, 1h:53min:03s / Trening 08.06.2017, 10km 47min:43s / Łańcucka Piątka 5km 11.06.2016, 22min:45s

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 518 Napisanych postów 10132 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68495
Gwid
zdaję mi się że pilnuję tego. napinam brzuch tzn czuję pracę przy przysiadach szczególnie.
Wy tu gadu gadu a ja dzisiaj 11,1 km zrobiłem w 60 min Vsr=11,2 km/h.

Nie ma "zdaję mi się" - musisz być tego pewny. O plecach też byś napisał: "zdaję mi się, że mam proste"? Pleców pilnują wszyscy - brzucha co dziesiąty

Gwid - czuć pracę, a napiąć brzuch to cztery różne sprawy.
Pewnie, że czujesz. Spróbowałbyś nie poczuć. Zrób martwy ciąg albo przysiad bez czucia brzucha. Nie da się.
Dlaczego cztery różne sprawy?
- po pierwsze "napiąć" - jak napiąć?
- po drugie "brzuch" - czyli co?
- po trzecie "przepona"
- po czwarte "oddech" przy tych ćwiczeniach (mc - squat)
To naprawdę sporo nauki. Ale za to potem taka wiedza procentuje.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 3897 Wiek 50 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 76182
Ty się MaGor nie rozdrabniaj na innych wątkach tylko pisz swoje podsumowanie... wpadnie tam jakiś gapa albo dowcipniś. Wstawi kropkę i będziesz miał podsumowanie

Podsumowanie I fazy redukcji: http://www.sfd.pl/Redukcja_ze_105kg__podsumowanie_str._170-t966196-s170.html
Rekordy osobiste w Tri:
1/8 IM: 1h23’30’’: Pszczyna 2014 // 1/4 IM: 2h28’59’’: Radłów 17/07/2016 // 1/2 IM: 4h59'40'Lisbon 2018: IM Kopenhagen 2017: 11h48'
Dystans Olimpijski: 2h32'04’’: 5150 Warszawa 11/06/2017

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 518 Napisanych postów 10132 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68495
Marcel - mam już ze trzy strony maszynopisu Myślisz, że ot tak i jest Ja to gawędziarz jestem Admini usuną post takiego żartownisia na moją prośbę Mam nadzieję Jest pewna okoliczność, która mnie wstrzymuje

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

redukcja/recomp/masówka cele kryniu78

Następny temat

Ronin78 - pierwsze kroki - redukcja

electro
Polecane artykuły