Szacuny
285
Napisanych postów
7707
Wiek
43 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
118772
w lutym dwa pomiary - co 2 tyg żeby w razie W korygować. następny w okolicach poniedziałku. czasami przyznaje że nie dojadam delikatnie w okolicach 5/10 gram na porcji i mam schizę że to spali mi mięśnie...
co do dziwnie wyglądającego ćwiczenia to standardowo obiecuje korektę. nie ma bata żeby zrobił założone 25 wolniejszym tempem ale bez walki się nie poddam oponka nadal jest, fakt że zamknąłem pasek 90 cm ale widać ze walka potrwa dłużej niż zakładałem.
Szacuny
234
Napisanych postów
9129
Wiek
48 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
130480
na finale redu miałem 84cm teraz mam ~94-95cm, więc 10cm więcej
przy czym u mnie fat odkłada się najmocniej na nogach, krate zrobić to nie będzie większy problem, ale nogi dobrze dorzeźbić to tutaj będę miał sporo roboty
a krata jest zarysowana bo wydaje mi się że brzuch jest jedną z moich najlepszych parti mięśniowych i jest on dość mocno zbudowany (ale to moje zdanie)
Szacuny
285
Napisanych postów
7707
Wiek
43 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
118772
no targasz olbrzymie ciężary wiec mimowolnie masz mocny i szeroki brzuch. masz gdzieś zdjęcie najszerszy przodem i tyłem? a 10 cm to na serio sporo. co do ud to widzę ze u mnie z nich schodzi jak tylko ruszam dupsko. oponka to będzie męczarnia chyba. lata zaniedbania kontra moja wola
Szacuny
11205
Napisanych postów
52111
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
dodam co obserwuje u siebie - pomimo zalania, widoczne są jeszcz kable na bicepsie, przedramionach, łydkach, gdzies tam na udzie ciut ciut. reszta ogrzewana fetem . Cieszy to gdyz na poczatku pierwszej redu nie bylo kabli przy wadze jaka mam dzisiaj. Gwid spokonie, opona zejdzie
Szacuny
234
Napisanych postów
9129
Wiek
48 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
130480
Gwid
no targasz olbrzymie ciężary wiec mimowolnie masz mocny i szeroki brzuch. masz gdzieś zdjęcie najszerszy przodem i tyłem? a 10 cm to na serio sporo. co do ud to widzę ze u mnie z nich schodzi jak tylko ruszam dupsko. oponka to będzie męczarnia chyba. lata zaniedbania kontra moja wola
Szacuny
285
Napisanych postów
7707
Wiek
43 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
118772
dzięki kuba właśnie o to chodziło. jak piotrkowicz był u nas to właśnie o to go zaczepiłem, powiedział że chłopaki z zacięciem do MC i przysiadów zawsze będą mieli szersza talie ze względu na wzmocnienie brzucha. obawiam się tego dodatkowo u mnie bo nie robię się węższy ale cieńszy a nie taki mam cel. trudno, w przyszłości motyle przyatakuje aby to jakoś wyglądało