SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gwid - powolny progres - podsumowanie 18 m. str. 223

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 286304

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Nighingal, to nie fetysz, ale albo masuje albo tnie. A tymi 3kkcal to stoi w miejscu a różnice są rzędu porannej toalety. W sumie nad redu aż tak bym się nie spinał, bo naprawdę dobrą bazę miał (przynajmniej na fotce z pierwszej strony). Za stronę podmasowania przemawia pewnie odpoczynek od ciągłej redukcji. \
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
No ja bym dorzucił trochę paliwa właśnie i pojechał z masą. Po odstawieniu kreatyny często jest tak, że dopiero wtedy przychodzi moc. Warto skorzystać.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
rafał - 112 kg z pierwszej fotki z sierpnia zeszłego roku - to nie jest coś na czym można budować - to były zwały tłuszczu:'-(

rok mi zajęło po omacku zredukowanie do 88 i teraz odbicie do 94
ja nie chce być przypakowany za mocno, dla mnie sylwetka z CF to optimum ( bez golenia klaty jak co poniektórzy ).
jak słucham opowiadań starszych kumpli ( czytaj 40-45 lat/ bez urazy dla kogokolwiek) to każdy z nich jednak podkreśla że bycie chudym na "starość" opłaca się bardziej.
zrobię redukcje po tej masie ale już poukładaną a nie chaotyczną i zobaczę co wyjdzie, jak efekty będą zadowalające to po co masować dalej - nie chce być olbrzymi ( i pewnie jako ektomorfik nigdy nie będę), jeśli z kolei będą tragiczne to zapodam po nowym roku jeszcze raz masę ale już z 4 miechy. i nie ze siebie ograniczam - po prostu znam cel.

ile można wody nabrać na creasteronie? ile przybraliście na wadze na kreatynie biorąc ja?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Pisałem o fotce z pierwszej strony a nie o pierwszej fotce. O fotce która była startem na tym forum...

Edit.

I zeby nie było, ja klaty nie gole, bo nie mam czego

Testosteron poszedł w inną stronę



Zmieniony przez - RafalRRRR w dniu 2013-10-30 09:10:20
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
To ile wody naciągniesz na kretce to sprawa bardzo indywidualna. Dodatkowo wiąże się to z dietą oraz nawykami żywieniowymi - regularność posiłków, schematy żywieniowe, ilość cheat meal, rodzaj węglowodanów jaki się spożywa, ilość wypijanych używek itp. Ale może tego być przy osobie z większą masą nawet 2-3 kg- szczególnie gdy suplementacja jest na monohydracie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
no to tam miałem 88,7 kg bf 16%- mój PB z tego bym musiał jeszcze z 3kg urwać tłuszczu żeby jakoś wyglądać. 2-3 kg powiadasz wody:/ dużo w ch....

Zmieniony przez - Gwid w dniu 2013-10-30 09:16:43

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 4714 Wiek 56 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69540
Ja nie zauważyłem u siebie zmian wagi po odstawieniu kreatyny a myślałem ze stracę ze 2 kg.
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
Ale tak jak pisałem - to sprawa indywidualna - może jej być mniej. Każdy organizm inaczej reaguje na kreatynę i w dodatku różnie na różne jej związki.

U mnie bywało, że chodziłem jak balon i po odstawieniu właśnie bez żadnej redukcji w ciągu 2-3 tygodni schodziło te 3 kg nawet a czasem zero (ostatnio unikam supli gdzie jest mono, bo to ona u mnie odpowiada za retencję wody - pewnie mam jakieś uczulenie na akurat ten związek). Bardzo indywidualna sprawa - co jeszcze raz podkreślę.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
dzięki night i kerad.

dzisiaj dzień klatki i bicepsa - może podniosę jakiś nowy rekord.

czy w ramach szoku bicepsa zmienić obciążenie na sztangielkach z 20 kg na 22,5 kg i ilość powtórzeń z 6/8 na 4/6? czy to będzie miało jakiś sens przy tym co robię?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 9129 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130480
u mnie jak byłem na redu to po odstawieniu krety poszło 1,5kg w dół

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

redukcja/recomp/masówka cele kryniu78

Następny temat

Ronin78 - pierwsze kroki - redukcja

electro
Polecane artykuły