SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gwid - powolny progres - podsumowanie 18 m. str. 223

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 253176

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
Gwid

sam kiedyś pisałeś że masa w naszym wieku jest bez sensu i zgadzam się nadal - ale masa to dla mnie to np. powyżej 44 cm w łapie i 65 w udzie. mam teraz 36 i 59.... a mam 185 wzrostu


oj nawet nie wiesz jak bardzo będziesz musiał robić masę żeby zbudować 44cm z 36 w łapie z poziomem BF poniżej 15%

czasami jak czytam Twoje wypowiedzi to odnoszę wrażenie że sam sobie przeczysz

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
no jak ile, biorąc pod uwagę średni wzrost kilka milimetrów w roku oraz to że Gwid o 3% BF potrafi zejść w dwa tygodnie to na masie z głową będzie to jakieś 3883,6 dni


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2014-05-18 20:16:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
kabo9
no jak ile, biorąc pod uwagę średni wzrost kilka milimetrów w roku oraz to że Gwid o 3% BF potrafi zejść w dwa tygodnie to na masie z głową będzie to jakieś 3883,6 dni





no co Ty, Gwid da radę zrobić te (centy)metry w rok i to z przerwą po drodze

Gwid
ja nie zamierzam tak robić do końca życia - rok na "masie" z krótką redukcją w środku i idę do CF albo kettli

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
kuba_n
kabo9
no jak ile, biorąc pod uwagę średni wzrost kilka milimetrów w roku oraz to że Gwid o 3% BF potrafi zejść w dwa tygodnie to na masie z głową będzie to jakieś 3883,6 dni


no co Ty, Gwid da radę zrobić te (centy)metry w rok i to z przerwą po drodze
Gwid
ja nie zamierzam tak robić do końca życia - rok na "masie" z krótką redukcją w środku i idę do CF albo kettli



kabo odpowiem w Twoim stylu - pocieszam się że jak Tobie się udało coś zbudować na masie to mi też będzie musiało

Mam czas - wiem że wszyscy macie więcej/inne doświadczenia oraz widzę że chyba w to co piszę na serio nie wierzycie i traktujecie jako wytłumaczenie albo poprostu pusty slogan. Trudno, nie jestem od spełniania waszych rozbujałych sportowych ambicji.
Nie udowodniłem moją redu że dopinam swego?

Kuba powiedz mi gdzie jest napisane że ja chce w rok 44cm w łapie zrobić?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
Gwid
[
Kuba powiedz mi gdzie jest napisane że ja chce w rok 44cm w łapie zrobić?


o proszę

Gwid
marcel co do spalacza to obydwoje tj. zarówno domer jak i snes odradzali. nawet na końcu jak miałem 13%. xzaar racja, każda skrajność jest zła
ja nie zamierzam tak robić do końca życia - rok na "masie" z krótką redukcją w środku i idę do CF albo kettli. staram się aby wszystko co robię miało jakiś cel/sens. nie chce ważyć przy bf 15% więcej niż 90 kg.
sam kiedyś pisałeś że masa w naszym wieku jest bez sensu i zgadzam się nadal - ale masa to dla mnie to np. powyżej 44 cm w łapie i 65 w udzie. mam teraz 36 i 59.... a mam 185 wzrostu


chyba nie uważasz że jak przejdziesz na CF lub kettle to będziesz budował te obwody

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
ja nigdy w życiu nie dojdę do 44 i 65 mam za bardzo spierdzielony gen. jak po roku uda mi się 39/40 i 61/62 to uznam to za osobisty sukces. A to że na ketlach i CF nie rośnie to wiem doskonale, ja nie muszę być olbrzymi. muszę być tylko silny muszę jaśniej pisać bo potem powstają takie zawieruchy.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130945
Siła to nie rozmiar mięśni!
Trenuj jak trójboista a nie jak kulturysta a będziesz silny.
Kulturystyka to rzeźbienie ciała (przy okazji jest się trochę silniejszym).
Jesteś wysoki i te 44cm w bicepsie z łatwością byś osiągnął gdybyś naprawdę tego chciał!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Panie Janku teraz "eksperymentuje". Zobaczymy czy będzie rosło jak nie będę ich tak katował tak jak rok temu gdzie robiłem 2 treningi ramion tygodniowo.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Gwid
Panie Janku teraz "eksperymentuje". Zobaczymy czy będzie rosło jak nie będę ich tak katował tak jak rok temu gdzie robiłem 2 treningi ramion tygodniowo.

To chcesz robić jeden trening tygodniowo na grupę mięśni? Jakbyś robił siłę, to mógłbyś robić nawet 5 treningów tygodniowo na te same mięśnie. Ja od jutra - jak się uda - będę zaczynał dzień dwoma seriami martwego ciągu i wyciskania. 2 x 5 tego i tego. W skali tygodnia będzie to kilkanaście ton żelaza i nie powinno/nie ma prawa zaboleć (70-80% 1RM). Po miesiącu mięśnie powinny stać się dużo silniejsze, a wtedy będę gotowy na dokładanie ciężarów. A jak dołożę ciężarów, to mięśnie będą musiały stać się jeszcze silniejsze. W pewnym momencie ich zdolność do stawania się silniejszymi bez zwiększania objętości, osiągnie punkt graniczny i wtedy - być może - zaczną zwiększać objętość. Do momentu rozpoczęcia treningów biegowych pod maraton mam zamiar ćwiczyć właśnie w tym stylu. Co nie znaczy, że pod kątem nabierania "paki" Jak się przyłożę, to "paka" sama przyjdzie "Taką mam koncepcję"
Gwidzie, koniec redukcji to trudny moment, bo nagle docierasz do celu i pojawia się pustka.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130945
Gwid - gdy byłem młodszy to mogłem więcej trenować.
Moje bicepsy (ramiona ) miały największy obwód gdy trenowałem je 3 razy w tygodniu po 14 serii na biceps i triceps (12x6p i 2x20-35p).

Teraz trenuję mniej i moje ramiona są mniejsze!
Mięsień nie trenowany zanika!
Mięsień trenowany nabiera kształtu!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

redukcja/recomp/masówka cele kryniu78

Następny temat

Ronin78 - pierwsze kroki - redukcja

WHEY premium