SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gwid - powolny progres - podsumowanie 18 m. str. 223

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 286322

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 554 Napisanych postów 6412 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57352
No Panie - tłuszczyku to tam wiele nie zostało - powiem tak - cel prawie osiągnięty, powoli wyznaczaj kolejny bo jeżeli nie chcesz ciąć do kości to czas redu Ci się kończy Gratki

PB:
IM 140.6 Poznań 25.06.2017, 12:48:33 / IM 70.3 Gdynia 07.08.2016, 5h:23min:57s / JBL Triathlon Sieraków 28.05.2016 1/4 IM, 2h:33min:54s / Otyliada 12/13.03.2016 15km, 6h:28min / III PKO Maraton Rzeszowski 04.10.2015, 03h:55min:51s / Półmaraton Rzeszowski 06.04.2014, 1h:53min:03s / Trening 08.06.2017, 10km 47min:43s / Łańcucka Piątka 5km 11.06.2016, 22min:45s

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 423 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21509
Dobra robota Gwidu, nie opierniczałeś się. Ja tam się nie znam ale moim zdaniem mniejsze mięśnie nie przykryte kołdrą fatu prezentują się lepiej niż większe ale otłuszczone. Może masz inne preferencje ale kości nigdzie się nie przebijają. Na końcówkę redu dowaliłbym solidnie ćwiczenia na brzuch żeby wydobyć kratę. A nad preferencjami masy zastanów się spokojnie po wydobyciu kraty - masz ją na wyciągnięcie dłoni.
Jeszcze raz gratulacje
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 174402
Widać zdecydowanie różnicę Oczywiście na plus.
Jak dla mnie plecy bardzo fajnie się prezentują - choć szerokości nigdy dość.
Z kolei nogi - jak dla mnie - można poprawić

Do tego fajne majtasy
Aha, i ogól brzuszek, to będzie zarys kraty widać
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
Dziękuję wszystkim za uwagi i komentarze

Będę ciągnął wątek tylko tutaj bo tamte odejdą do lamusa prędzej czy później.

Totalnie zgłupiałem po waszych opiniach..
Okazuje się że to co wg mnie jest moją słabą stroną tzn. barki, ramiona i klata wam się w miarę "podoba" a z kolei to co uważałem za moją mocną( w sumie najmocniejszą) stronę tzn. plecy wszyscy określiliście jako element wymagający zdecydowanego dopracowania

wychodzi moja znajomość tematu laik do entej ze mnie




co do nóg to nie jest aż tak tragicznie. mam niestety zalane podobnie jak Kuba. żeby je odtłuścić musiałbym pewnie mieć bf z 5%-7%.
czekam jeszcze na szczerą opinię snesa i doomera co do planów na przyszłość.

majty specjalnie mi żonka kupiła i będe je zakłądał tylko do pozowania

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4917 Napisanych postów 15291 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1180542
Ja też jestem zdania, że ramiona i barki najlepsze, a nogi najsłabsze. To ewidentnie. Jeżeli bardzo chcesz priorytet dawać to ja bym na nogi dał bo odstają najbardziej.
W każdym razie z każdą sesją widać poprawę więc idzie to w dobrym kierunku.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Góra dobrze. Dół słabo. Gol kędziory
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 554 Napisanych postów 6412 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57352
RafalRRRR
Góra dobrze. Dół słabo. Gol kędziory


Jest szybki sposób - kiedyś na swoim brzuchu wytestowałem a poszło aż do rzęs - ale to bardzo szybko - dezodorant i zapalniczka

PB:
IM 140.6 Poznań 25.06.2017, 12:48:33 / IM 70.3 Gdynia 07.08.2016, 5h:23min:57s / JBL Triathlon Sieraków 28.05.2016 1/4 IM, 2h:33min:54s / Otyliada 12/13.03.2016 15km, 6h:28min / III PKO Maraton Rzeszowski 04.10.2015, 03h:55min:51s / Półmaraton Rzeszowski 06.04.2014, 1h:53min:03s / Trening 08.06.2017, 10km 47min:43s / Łańcucka Piątka 5km 11.06.2016, 22min:45s

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
Nic i tak mi to golenie nie da Jutro bieg - znowu zrobię interwał ale tym razie 9-14 km/h a następnie zjem pierwszego cheta od 3 miesięcy

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
30-03-2014 DNT

Micha - na 50% trzymana dieta ( całość z diety + cheat meal będzie - pierwszy od 3 miesięcy)
białko: 200 g
tłuszcze: 89 g
węglowodany: 182 g
kcl: 2382 + x

Suplementacja w trakcie dnia:
GOLD-VIT C 1000 FORTE - Olimp
Hi-Tec kreatyna - 5 caps
Hi-Tec Staawy - 3 caps
Hi-Tec Witamin - 2 caps

Regeneracja.
Dzisiaj już wykonany bieg 60 min, l=11,15 km, Vsr=11,15 km/h, tętno 157. 1029 kcl. nie robiłem interwałów tylko spokojnie sobie pobiegłem. zapas był duży. 10 km w 54 min ze spokojnie 1 min rezerwą, 5,23 min/km.

Miłej niedzieli życzę.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 554 Napisanych postów 6412 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57352
Biegania zazdroszczę - gonisz jak łasica poważnie pomyśl o półmaratonie.

PB:
IM 140.6 Poznań 25.06.2017, 12:48:33 / IM 70.3 Gdynia 07.08.2016, 5h:23min:57s / JBL Triathlon Sieraków 28.05.2016 1/4 IM, 2h:33min:54s / Otyliada 12/13.03.2016 15km, 6h:28min / III PKO Maraton Rzeszowski 04.10.2015, 03h:55min:51s / Półmaraton Rzeszowski 06.04.2014, 1h:53min:03s / Trening 08.06.2017, 10km 47min:43s / Łańcucka Piątka 5km 11.06.2016, 22min:45s

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

redukcja/recomp/masówka cele kryniu78

Następny temat

Ronin78 - pierwsze kroki - redukcja

electro
Polecane artykuły