SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gwid - powolny progres - podsumowanie 18 m. str. 223

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 253217

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
U mnie po przerwie od podciągania nóg w zwisie trochę doskwierały. Ale potem przeszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
Gwid - na brzuch to robi się podnoszenie nóg a nie jedynie ud!
Nogi lekko zgięte w kolanach i podnosisz jak najwyżej (przy prostych nogach podobno pracują zginacze bioder a mięśnie brzucha trochę mniej).

Golenie futra odpada - żona nie będzie chciała mieć nic wspólnego z jeżem!
Depilacja pastą cukrową przy tak długim owłosieniu daje efekt na miesiąc a nawet dłużej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
My niedźwiedzie nie pozbywamy się włosów - co nie Gwid - to taki ostatni bastion męskiej szorstkości.

Oczywiście żartuję, bo czasem się pozbywam. Ale zawsze jak to zrobię to nasuwa mi się pytanie - po co???? Moja żona też woli z futrem - także jaki sens marnować czas na takie duperele.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
ojan

Depilacja pastą cukrową przy tak długim owłosieniu daje efekt na miesiąc a nawet dłużej!

To znaczy, że przez miesiąc albo dłużej będziesz reagował ucieczką na słowa "cukier" i "pasta"

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
MaGor
ojan

Depilacja pastą cukrową przy tak długim owłosieniu daje efekt na miesiąc a nawet dłużej!

To znaczy, że przez miesiąc albo dłużej będziesz reagował ucieczką na słowa "cukier" i "pasta"

Cukier krzepi! (Wódka lepij)
Stosowałem pastę - rewelacyjnie zeszło futro z klaty. Polecam przy długim włosie - krótki już nie depiluje się tak łatwo! Skóra aksamitna przez długie tygodnie a wyrastające włoski cienkie! Dla kogoś kto nie startuje w zawodach taka depilacja wystarczy na 2-3 miesiące (zanim pojawi się bardziej widoczne owłosienie ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Na czym polega ta sławna depilacja cukrem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
kerad37
Na czym polega ta sławna depilacja cukrem?

Najbardziej kompetentnie jest w Google.
W skrócie: cukier zastępuje wosk.
Jest wiele przykładów i filmików - wystarczy wpisać np. pasta cukrowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gol Gwid. Zony nie pytaj, spodoba jej się na bank. Głownie z tego powodu ze przy tym BF jaki masz i sylwetce, wyjdzie ci to na dobre. Twój tors jest słabo owłosiony. U mnie nie ma nic. Kompletnie na kracie sero. Dopiero od brzucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
Gwid 2 miesiące temu nie wierzyłeś że zobaczysz kratę bo wmłodszy byłeś i nie miałeś ,a jednak miałem rację że zobaczysz ją jeżeli jesteś wystarczająco uparty ,dla mnie o wiele lepsza sylwetka niż miałeś jak byłeś zalany zrobił bym teraz krótką mase tak z miesiąc może dwa napełnił mięśnie glikogenem i przyciął póżniej jeszcze raz jeszcze raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
29-04-2014 NT

Micha - na 100% trzymana dieta

białko: 191,5 g
tłuszcze: 115 g
węglowodany: 195 g
kcl: 2547,9

Suplementacja w trakcie dnia:

Hi-Tec Witamin - 2 caps
Hi-Tec BCAA Powder - 15 g
Hi-Tec C6 - 30 g

Trening dzielony nogi + barki

Rozgrzewka - trucht, aktony barków i nogi - 10 min
Wyciskanie sztangielek siedząc
Unoszenie ramion bokiem stojąc
Odwodzenie ramion w bok w opadzie ciała
Przysiady ze sztanga z przodu
Wchodzenie na ławeczkę
Uginanie nóg w leżeniu
Wspięcia na palce obunóż stojąc
Biceps - sztanga modlitewnik


Jako że dużo z was zawsze zwraca uwagę że nie trenuję nóg w załączeniu krótki filmik łydek ( niepełna seria) oraz standardowy zrzut z biegu.







Co do bobra to to są chyba za bardzo rozmyślenia podyktowane gazetami itp. bycie metroseksualnym ( takie modne słówko) nie jest dla mnie. golić wg mnie powinni się zawodnicy jak Ojan czy Xzaar gdzie to ma albo znaczenie estetyczne albo użytkowe.
z miła chęcią bym się nie golił przez całe życie bóbr będzie na zdjęciach i tyle - odejmiecie 2 pkt. za styl na końcówce rozliczenia za 2,5 tyg. skończmy narazie ten temat.

Mareckizawada - taki mam plan. za 2,5 tyg koniec redu potem bilans 0 przez 2 tyg. a jeszcze potem nadwyżka do 30 czerwca i zobaczymy co wyjdzie

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

redukcja/recomp/masówka cele kryniu78

Następny temat

Ronin78 - pierwsze kroki - redukcja

WHEY premium