SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gwid - powolny progres - podsumowanie 18 m. str. 223

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 286311

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
18-03-2014 DNT

Micha - na 80% trzymana dieta --> zrobiłem cheat meala
białko: 172 g + 10
tłuszcze: 79 g + 5
węglowodany: 200 g + 32
kcl: 2198 + 213 = 2411

Musiałem zjeść więcej na kolację więc dowaliłem 20 g mozzareli, 70 g chleba staropolskiego i 200 g brokuł. czułem jakiś dziwny niepokojący głód

Suplementacja w trakcie dnia:
GOLD-VIT C 1000 FORTE - Olimp
Hi-Tec kreatyna - 5 caps
Hi-Tec Stawy - 3 caps
Hi-Tec Witamin - 2 caps

Regeneracja z oczekiwaniem na jutrzejszy trening nóg.
na śniadanie na szczęście jajecznica z 6 jaj i kupą papryki Jutro w trakcie biegu sprawdzę inną koszulkę.... jak wyjdzie znowu obcieranie to znaczy że nie koszulka jest problemem a być może przemęczenie ( kumpel dostał taką diagnozę kiedyś jak grał w piłkę nożną od lekarza i miał analogiczny problem....) i wtedy sobie cardio odpuszczę w piątek.

pozdro

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a co to za cheat meal był??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 554 Napisanych postów 6412 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57352
RafalRRRR
a co to za cheat meal był??
jaki ciekawy haha

PB:
IM 140.6 Poznań 25.06.2017, 12:48:33 / IM 70.3 Gdynia 07.08.2016, 5h:23min:57s / JBL Triathlon Sieraków 28.05.2016 1/4 IM, 2h:33min:54s / Otyliada 12/13.03.2016 15km, 6h:28min / III PKO Maraton Rzeszowski 04.10.2015, 03h:55min:51s / Półmaraton Rzeszowski 06.04.2014, 1h:53min:03s / Trening 08.06.2017, 10km 47min:43s / Łańcucka Piątka 5km 11.06.2016, 22min:45s

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
Gwid
dowaliłem 20 g mozzareli, 70 g chleba staropolskiego i 200 g brokuł.


to ten cheat

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak myslalem wlasnie. Wydaje mi sie Gwidu, ze masz "lekkie" skrzywienie. To nie jest żaden czit ani z nazwy ani z definicji ani nie wiem skąd. Nie rozumiem jak mozna w ogole brokuły z chlebem i mozarella nazwać śmieciowym zarciem.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
nie nazywam tego jako śmieć, broń boże. bardziej chodzi o definicje " nadprogramowe kalorie"

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
toż to samo zdrowie

Zmieniony przez - RafalRRRR w dniu 2014-03-18 21:32:39
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1778 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23820
Gwid - z tymi sutkami miałem podobnie a nawet do krwi przy dłuższych biegach tylko i to tylko na bieżni. Nigdy na dworze. Na bieżni biegałem w dwóch koszulkach lidlowskich oraz dwóch nike. Na dworze biegam.w jeszcze innej nike z długim rękawemni nic się nie dzieje. Bardzo delikatny materiał, nie ma co obcierać. Plasterków użyłem na siłce sporo niestety...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
Musze coś opatentować - dzisiaj mała próba ze zwiększonym bilansem kcl ( policzyłem ze wczoraj +400kcl wciągnąłem tym moim udawanym "cheat mealem" i o dziwoto po raz pierwszy od dawna nie wstałem głodny- DBT skończyłem na 2,7 kcl).
Miałem też dodatkowo 7,5h snu co nie zdarza mi się często. Jak to nie pomoże to czas na plasterki przyjdzie

Śmieszne będzie to co napisze wiec proszę o powagę
Od jakiegoś czasu obserwuje metamorfozę brzucha. z 2-3 takich brzydkich grubych fałdów na nim zrobiło się z 7-10 mniejszych oraz sam pępek robi się jakiś taki kanciasty a nie okrągły.
stojąc wyprostowanym wyczuwam już mięśnie od razu w górnej części brzucha pod nim ale na oponce to jeszcze ho ho i ho ho. dodatkowo te nowe mniejsze fałdki biegną chaotycznie bez składu i łady, góra dół, skos itp. sajgon

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Fet palisz i zostaje powoli sama skóra.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

redukcja/recomp/masówka cele kryniu78

Następny temat

Ronin78 - pierwsze kroki - redukcja

electro
Polecane artykuły