SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gwid - powolny progres - podsumowanie 18 m. str. 223

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 254745

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
A moja żona dzisiaj robiła kopytka moje ukochane i nie zjadłem ani jednego :) bo nie możżżżżnnnnaaa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Plan na dzisiaj to barki + nogi + dobicie trica i bica --> ambitnie ale mam 2h na zrobienie tego.

Trochę boli mnie lewe ramię od zeszłego piątku ale nie ma co się op*****lać, młodszy nie będę i jeszcze nie odpadło a ze lekarza w rodzinie nie mam to ćwiczę dalej.

Zrezygnowałem z tej 0,5 łyżeczki cukru i idzie przełknąć smak kawy oraz herbaty. Trochę dziwny ale nie powoduje odruchów wymiotnych.
Widzę po sobie że masa idzie, dzisiaj na wadze 91 kg było a doszedłem tylko do mojego dziennego BMR. Dziwne to trochę bo skoro ulepszyłem michę w stosunku do tego co było to nie wierze w aż tak intensywny przyrost masy... Jakieś sugestie macie?

Zmieniony przez - Gwid w dniu 2013-09-27 08:06:53

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9057
pilnuj pasa przy masie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
pas stoi jak narazie - oby tak dalej. brzuchy napierdzielam na potęgę teraz na treningach, kto wie co się z nim stanie zgodnie z moimi założeniami nie jestem na perfidnej masie tylko delikatnej - maks +200 kc w stosunku do BMR wiec jest ma tragedii. nazwał bym to bardziej dietą zrównoważoną bo też nie każdego dnia dobijam do tej cyfry tj. 2950-3050.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
jeżeli jesteś na misce = BMR + ~200kcal i do tego zapierniczasz z siłką/aerobami to jesteś na mocnej redukcji

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 1273 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11523
A z brzuchem też nie przesadzaj bo choć to bardzo silny mięsień to i tak krata od brzuszków nie wychodzi a brzuch wbrew pozorom też można przetrenować bo wykonuje on również ciężką robotę przy innych ćwiczeniach wielostawowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9057
Od rozrostu mięśni brzucha, również idą cm w pasie , myślę że ogranicz brzuszki a ewentualnie dodaj aeroby ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
kuba_n
jeżeli jesteś na misce = BMR + ~200kcal i do tego zapierniczasz z siłką/aerobami to jesteś na mocnej redukcji


to jest zapewne TDEE a nie BMR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
kuba - nie wykonuję aerobów - przynajmniej narazie więc czy jestem na redukcji to się okaże po miesiącu bo ani nie okłamuje z ćwiczeniami ani z dietą. zobaczymy po cyfrach jak nie będę zadowolony z rezultatów to wrócę do prawdziwej redukcji ale oszczędzając mięśnie bo chyba już wiem jak to zrobić, zobaczymy...

fifi - o mój brzuch się nie martw kraty nie uświadczę ale za to mocny jest bo lata jego obijania na walkach zrobiły swoje, pomimo iż zalany to nie do zdarcia.

niedługo otwierają nową siłkę 100 m od mojej pracy i ma być otwarta od 6 rano - podobno ma być crossfit tam, przyznam uczciwie że chciałbym tego spróbować bo podoba mi się zarówno cel jak i rodzaj ćwiczeń w nim zawartych.
https://www.facebook.com/fitness.everest

macie jakieś swoje przemyślenia na ten temat? ja się naoglądałem wywiadów z ekspertami twierdzącymi ze CF to tak na serio nieogarnięta dyscyplina robiąca więcej krzywdy niż zdrowia. macie jakeś zdanie?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6526 Napisanych postów 36034 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679811
Crossfit to nic nowego przecież. tylko odgrzewany kotlet. Trening na stacjach, wytrzymałościówki, dynamika - to nie jest odkrycie speców od crossfit a po prostu produkt marketingowy z tego zrobili.

Mi an przykład nie pasuje taki trening. Ale wiele ćwiczeń dynamicznych robię/robiłem bo pozwalają osiągnąć określone cele treningowe.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

redukcja/recomp/masówka cele kryniu78

Następny temat

Ronin78 - pierwsze kroki - redukcja

WHEY premium