To ćwiczenie pochodzi z wykopalisk na SFD nie ma.
Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2013-10-02 21:32:53
Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2013-10-02 21:32:53
Ilość wyświetleń tematu: 286295

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!
. Zastanawia mnie tylko, czemu takie małe skoki robisz w ciężarach. Tak samo te 6 repsow na bicu z 20kg a potem dopompowanie z 12,5 kg. Pisze tylko w kontekście moich treningów, gdzie trener mi sugerował właśnie większe skoki, nawet zaczynając WL z sama sztanga, kiedy mój maksymalnie w ostatniej serii był 50 kg
wiem, że Radek Słodkiewicz nawet kiedyś powiedział, że więcej zbuduje ten co nawet źle technicznie robi ale podnosi więcej - ale stosując to łatwo stracę sam zdrowie, wszyscy partnerzy od treningów już się pokończyli ( ich zapały) i muszę sam uczciwie szacować co i ile podniosę bez oszukiwania się.
kiedyś jak ważyłem ze 103/105 to leciałem 110x6/8 i to już był fajny ciężar, wróce mam nadzieje do tego. narazie cel 100x6 razy.
Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli
ogólnie to jestem zadowolony, może dzisiaj wieczorem albo jutro rano zahaczę o basen w ramach aeorobów - zobaczmy jak obowiązki rodzinne oraz zawodowe mi pozwolą.
Sport to zdrowie do póki nie robisz singli
Podsumowanie I fazy redukcji: http://www.sfd.pl/Redukcja_ze_105kg__podsumowanie_str._170-t966196-s170.html
Rekordy osobiste w Tri:
1/8 IM: 1h23’30’’: Pszczyna 2014 // 1/4 IM: 2h28’59’’: Radłów 17/07/2016 // 1/2 IM: 4h59'40'Lisbon 2018: IM Kopenhagen 2017: 11h48'
Dystans Olimpijski: 2h32'04’’: 5150 Warszawa 11/06/2017
ale już niedługo..... (w sensie w przeciągu 4-6 miesięcy)
Sport to zdrowie do póki nie robisz singli
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły