Gwid ja się nie znam ale troszeczkę sie przestraszyłem tym skrętem bo sam nie raz dałem białka wysoko. Ja bym białka trzymal tak jak napisał Marcel.
...
przy mojej masie białka powonieniem brać ok. 2 g na kg więc wychodzi 190 g, czy w ten nadmiar wepchać węgle czy tłuszcze? jak wezmę tłuszcze to bilans 35b/45w/20t pójdzie się .....
Sport to zdrowie do póki nie robisz singli
...
Ja bym dal tak jak faftaq radzil. Ustawilbym bialko (max 2g/kg), tluszcze (1g/kg) a reszta wegle. Mnie doradzil roznicowac w DT i DNT. W sumie nie wnikalem dlaczego, ale pewnie jest to zwiazane z metabolizmem
Podsumowanie I fazy redukcji: http://www.sfd.pl/Redukcja_ze_105kg__podsumowanie_str._170-t966196-s170.html
Rekordy osobiste w Tri:
1/8 IM: 1h23’30’’: Pszczyna 2014 // 1/4 IM: 2h28’59’’: Radłów 17/07/2016 // 1/2 IM: 4h59'40'Lisbon 2018: IM Kopenhagen 2017: 11h48'
Dystans Olimpijski: 2h32'04’’: 5150 Warszawa 11/06/2017
...
Różnicować w DT i DNT ale nie białko a ilość węgli.
Z tym że do 3 g białka dawki nie są niebezpieczne o ile daje się do tego jakieś węgle. Także nie ma co dramatyzować.
Z tym że do 3 g białka dawki nie są niebezpieczne o ile daje się do tego jakieś węgle. Także nie ma co dramatyzować.
BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!
...
zgodnie z tym co ojan ostatnio pisał to nie ma sensu różnicować DT i DNT bo organizm i tak odkłada zapasy w wątrobie.
Sport to zdrowie do póki nie robisz singli
...
Carb cycling bardzo fajnie się sprawdza jak masz niski bf i zależy ci na spokojnym budowaniu dalej czystej masy. Na redukcji można spokojnie mieć codzienne taką samą podaż kcal i będzie ok.
BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!
...
Ja na diecie redukcyjnej mam przypisane teraz:
b 1,7 g/kg
ww 1,8 g/kg
t 1,2 g/kg
Zamierzam się tego trzymać bo pojawiły się efekty. W sumie to białka czasami nie dojadam więc realnie jest go mniej.
b 1,7 g/kg
ww 1,8 g/kg
t 1,2 g/kg
Zamierzam się tego trzymać bo pojawiły się efekty. W sumie to białka czasami nie dojadam więc realnie jest go mniej.
...
Białko to staraj się raczej dojadać bo ma największy efekt termogenny tak pożądany przy redukcji. Krótko mówiąc do trawienia białka gruby zużywa najwięcej energii, w tym oczywiście ze zgromadzonej tkanki tłuszczowej, której tak bardzo wszyscy chcemy się pozbyć 

Mój dziennik: http://www.sfd.pl/Dziennik_treningowy_fifi35__moja_walka_o_sylwetkę-t960315.html
Mój profil Facebook: https://www.facebook.com/#!/filip.perucki
...
Panowie, teraz jem ok 2g białka na kg mc, często mniej. Do tego gdy jadłem sporo powyżej 200g.dziennie miałem kilka razy ataki podagry. Nikomu nie życzę, chociaż jeszcze w miarę lekkie były. Wody piję sporo, alkoholu wtedy akurat nie piłem, więc.winne.było białko. Obserwujcie reakcje własnego organizmu.niekoniecznie ślepo trzymając.się ogólnych wytycznych. Ja czuję się lepiej jak jem.go mniej i ataki minęły w kilka dni po obniżeniu podaży. Teraz celuję w 180g przeważnie.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
redukcja/recomp/masówka cele kryniu78
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- 68
- 69
- 70
- 71
- 72
- 73
- 74
- 75
- 76
- 77
- 78
- 79
- 80
- 81
- 82
- 83
- 84
- 85
- 86
- 87
- 88
- 89
- 90
- 91
- 92
- 93
- 94
- 95
- 96
- 97
- 98
- 99
- 100
- 101
- 102
- 103
- 104
- 105
- 106
- 107
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 116
- 117
- 118
- 119
- 120
- 121
- 122
- 123
- 124
- 125
- 126
- 127
- 128
- 129
- 130
- 131
- 132
- 133
- 134
- 135
- 136
- 137
- 138
- 139
- 140
- 141
- 142
- 143
- 144
- 145
- 146
- 147
- 148
- 149
- 150
- 151
- 152
- 153
- 154
- 155
- 156
- 157
- 158
- 159
- 160
- 161
- 162
- 163
- 164
- 165
- 166
- 167
- 168
- 169
- 170
- 171
- 172
- 173
- 174
- 175
- 176
- 177
- 178
- 179
- 180
- 181
- 182
- 183
- 184
- 185
- 186
- 187
- 188
- 189
- 190
- 191
- 192
- 193
- 194
- 195
- 196
- 197
- 198
- 199
- 200
- 201
- 202
- 203
- 204
- 205
- 206
- 207
- 208
- 209
- 210
- 211
- 212
- 213
- 214
- 215
- 216
- 217
- 218
- 219
- 220
- 221
- 222
- 223
- 224
- 225
- 226
- 227
- 228
- 229
- 230
- 231
- 232
- 233
- 234
- 235
- 236
- 237
- 238
- 239
- 240
- 241
- 242
- 243
- 244
- 245
- 246
- 247
- 248
- 249
- 250
- 251
- 252
- 253
- 254
- 255
- 256
- 257
- 258
- 259
- 260
- 261
- 262
- 263
- 264
- 265
- 266
- 267
- 268
- 269
- 270
- 271
- 272
- 273
- 274
- 275
- 276
- 277
- 278
- 279
- 280
- 281
- 282
- 283
- 284
- 285
- 286
- 287
- 288
- 289
- 290
- 291
- 292
- 293
- 294
- 295
- 296
- 297
- 298
- 299
- ...
- 300
Następny temat