SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gwid - powolny progres - podsumowanie 18 m. str. 223

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 286314

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 4714 Wiek 56 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69540
Gwid ja się nie znam ale troszeczkę sie przestraszyłem tym skrętem bo sam nie raz dałem białka wysoko. Ja bym białka trzymal tak jak napisał Marcel.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
przy mojej masie białka powonieniem brać ok. 2 g na kg więc wychodzi 190 g, czy w ten nadmiar wepchać węgle czy tłuszcze? jak wezmę tłuszcze to bilans 35b/45w/20t pójdzie się .....

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 3897 Wiek 50 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 76182
Ja bym dal tak jak faftaq radzil. Ustawilbym bialko (max 2g/kg), tluszcze (1g/kg) a reszta wegle. Mnie doradzil roznicowac w DT i DNT. W sumie nie wnikalem dlaczego, ale pewnie jest to zwiazane z metabolizmem

Podsumowanie I fazy redukcji: http://www.sfd.pl/Redukcja_ze_105kg__podsumowanie_str._170-t966196-s170.html
Rekordy osobiste w Tri:
1/8 IM: 1h23’30’’: Pszczyna 2014 // 1/4 IM: 2h28’59’’: Radłów 17/07/2016 // 1/2 IM: 4h59'40'Lisbon 2018: IM Kopenhagen 2017: 11h48'
Dystans Olimpijski: 2h32'04’’: 5150 Warszawa 11/06/2017

...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
Różnicować w DT i DNT ale nie białko a ilość węgli.

Z tym że do 3 g białka dawki nie są niebezpieczne o ile daje się do tego jakieś węgle. Także nie ma co dramatyzować.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
zgodnie z tym co ojan ostatnio pisał to nie ma sensu różnicować DT i DNT bo organizm i tak odkłada zapasy w wątrobie.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
Carb cycling bardzo fajnie się sprawdza jak masz niski bf i zależy ci na spokojnym budowaniu dalej czystej masy. Na redukcji można spokojnie mieć codzienne taką samą podaż kcal i będzie ok.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 423 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21509
Ja na diecie redukcyjnej mam przypisane teraz:
b 1,7 g/kg
ww 1,8 g/kg
t 1,2 g/kg
Zamierzam się tego trzymać bo pojawiły się efekty. W sumie to białka czasami nie dojadam więc realnie jest go mniej.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 1273 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11572
Białko to staraj się raczej dojadać bo ma największy efekt termogenny tak pożądany przy redukcji. Krótko mówiąc do trawienia białka gruby zużywa najwięcej energii, w tym oczywiście ze zgromadzonej tkanki tłuszczowej, której tak bardzo wszyscy chcemy się pozbyć
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1778 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23820
Panowie, teraz jem ok 2g białka na kg mc, często mniej. Do tego gdy jadłem sporo powyżej 200g.dziennie miałem kilka razy ataki podagry. Nikomu nie życzę, chociaż jeszcze w miarę lekkie były. Wody piję sporo, alkoholu wtedy akurat nie piłem, więc.winne.było białko. Obserwujcie reakcje własnego organizmu.niekoniecznie ślepo trzymając.się ogólnych wytycznych. Ja czuję się lepiej jak jem.go mniej i ataki minęły w kilka dni po obniżeniu podaży. Teraz celuję w 180g przeważnie.
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
jak z małej podaży białka wskakujesz od razu na dużą to bywa czasem troszkę rewolucji żołądkowych. Ale to rzadkie przypadki.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

redukcja/recomp/masówka cele kryniu78

Następny temat

Ronin78 - pierwsze kroki - redukcja

electro
Polecane artykuły