Ja to bym kretę non stop wciągał. Bo mam dobrą w smaku 

Ilość wyświetleń tematu: 286293
Gwiddzięki night i kerad.
dzisiaj dzień klatki i bicepsa - może podniosę jakiś nowy rekord.
czy w ramach szoku bicepsa zmienić obciążenie na sztangielkach z 20 kg na 22,5 kg i ilość powtórzeń z 6/8 na 4/6? czy to będzie miało jakiś sens przy tym co robię?
BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!
RafalRRRRJa to bym kretę non stop wciągał. Bo mam dobrą w smaku![]()
BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!
) nie odbiło się to w żaden sposób na sile, wręcz przeciwnie. trening przebiegał pozytywnie i bardzo intensywnie - połączenie klatki i bicepsa zajmuje mi minimum 1 h 45 min.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli
Sport to zdrowie do póki nie robisz singli
BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli
RedAlert – The Oldest FitModel IFBB Poland –
http://www.sfd.pl/Rodzinka_na_masie__Ania_B._i_RedAlert-t983845.html
http://www.sfd.pl/Dziennik_RedAlert-t877438.html
http://www.sfd.pl/Wyczynowy_trening_w_domowych_warunkach_na_sprzęcie_KELTONA-t821981.html
http://www.sfd.pl/TEST_Hi_Tec_Creasteron_i_whey_C6_RedAlert_-t976463.html
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły