SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gwid - powolny progres - podsumowanie 18 m. str. 223

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 286293

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja to bym kretę non stop wciągał. Bo mam dobrą w smaku
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
Gwid
dzięki night i kerad.

dzisiaj dzień klatki i bicepsa - może podniosę jakiś nowy rekord.

czy w ramach szoku bicepsa zmienić obciążenie na sztangielkach z 20 kg na 22,5 kg i ilość powtórzeń z 6/8 na 4/6? czy to będzie miało jakiś sens przy tym co robię?


Ja bym zróżnicował i ilość powtórzeń i obciążenie w kolejnych seriach - i 22,5 na 4-6 powtórzeń i mniejsze ciężary na więcej powtórzeń można skomponować w jednym treningu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
RafalRRRR
Ja to bym kretę non stop wciągał. Bo mam dobrą w smaku


Mam podobnie - jak już robię cykl - to 5-6 miesięcy minimum. Często za to dawki mniejsze niż zalecane - aby tylko podtrzymać wysycenie organizmu. Bardzo fajnie działa.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
30.10.2013 r - DT - test specyfików na masę

Siemka

Pomimo utraty masy( wody, zawartości żołądka lub jelit) nie odbiło się to w żaden sposób na sile, wręcz przeciwnie. trening przebiegał pozytywnie i bardzo intensywnie - połączenie klatki i bicepsa zajmuje mi minimum 1 h 45 min.

Wyciskanie sztangi na poziomej
- wdarł się błąd i nie powinno być 20x70 tylko 10x70. 110 kg wziąłem spokojnie bez pomocy 2 razy, przy 115 już nie było tak lajtowo i kumpel musiał mi podać palec ale pchnąłem. zużyłem na to za dużo siły i już kolejną próbę 100 kg tylko 3 razy wziąłem. ogólnie do przodu.

wyciskanie sztangielek
- nadal odczuwałem skutki zmęczenia, bo w 4 serii miałem wziąć 37,5 znowu ale po prostu ręce mi się złożyły do środka i nie mogłem wypchnąć ciężaru. musiałem zredukować do 35 na rękę i dokończyć serię.

rozpiętki
- jest moc, głęboko i powoli ale czułem każde ścięgno.

przenoszenie sztangielki za głowę leżąc na łopatkach
- coraz lepiej, większy ciężar, momentami czułem jak by mi przyczepy mięśni się rozrywały bo tak mocno ciągnęło ale krew szalała w klacie.

unoszenie odważnika 5 kg i ściskanie
- nie ma tego ćwiczenia w spisie a jest mega efektywne, czuję klatę masakrycznie po tym

uginanie przedramion ze sztangą łamaną
- nowy rekord: 25;32,5;37,5 po 10 powtórzeń dobrze technicznie i powoli - ogień był i ramię chciało eksplodować. przy ciężarze 47,5 ( nowy PB) przy 6 musiałem podrzucić bo to już ciężkie było. ręce trzymane szeroko przy każdej próbie.

uginanie ramion na wyciagu górnym
- kumpel chciał to zrobić, czuć palenie w mięśniach przy tym. ciężary nie są może ogromne ale działają. załączam z tego filmik





uginanie przedramion siedząc - masakrator Karola Małeckiego
piękne ćwiczenie, czuje bicepsy w nim jak nigdzie indziej, przy 10 powtórzeniu ręka aż pali się

brzuch - bez szału ale palenie czułem

satysfakcja - 7/10 ( bo nie dokończyłem szrugsów z poniedziałku ani młotkowego)
pompa - 8/10
zmęczenie - 9/10 ( klatka mnie zabiła)


w załączeniu dieta oraz plan.

pozdro





Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9057
jedź dalej a będą z pewnością efekty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
ktoś coś skomentuje w sensie uginania w bramie? nie wiem czy nie za wysoki jestem. z instruktażu Bena Pakulskiego wynika że rękę powinienem mieć nie pod kątem 90 st do ciała tylko około 120 st. co wy na to? napięcie było i mięsień zmęczyłem ostro.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
Dobrze jest - jesteś wysoki inaczej nie zrobisz. Można czasem podejść lekko do przodu żeby nie stać w osi bramy - niektórym osobom to pomaga lepiej poczuć bicepsy.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
Dzisiaj dzień nietreningowy - delikatne domsy po wczorajszym treningu się utrzymują

katar przeszedł nasz szczęście.

Mój wypasek na jutrzejsze święto


Zrzut z diety - od razu piszę, że lazania nie jest z KFC tylko spod ręki żony ale wstawiam w takiej postaci żeby was kuła w oczy

pozdro


Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Gwid, czemu nie chcesz wrzucić tak jak żonka zrobiła??
...
Napisał(a)
RedAlert Moderator
Ekspert
Szacuny 809 Napisanych postów 3085 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123532
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

redukcja/recomp/masówka cele kryniu78

Następny temat

Ronin78 - pierwsze kroki - redukcja

electro
Polecane artykuły