SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gwid - powolny progres - podsumowanie 18 m. str. 223

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 254617

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
oj tam nie obruszaj sie tak bardzo, ja podczas swojej redukcji miałem takie skoki w bok z żarłem i jakoś mi to nie zaszkodziło zbytnio, choć na pewno nie pomogło

tak napisałeś o tej pizzy i zrobiłeś mi smaka

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Żeby nie było - nie jestem mnichem ani nie jestem święty, ale też chyba mnie nie rozumiecie .
Gwid - to nie chodzi o placki, ale o podejście do tematu (i wewnętrznego Grubasa ). I to czy miałeś iść na siłownię czy nie nic tu nie zmienia w tym przypadku.
Zawodowi kulturyści po prostu wiedzą kiedy mogą wpierdzielić, a Hubertem i jego słynnym metabolizmem bym się nie sugerował zbytnio bo tu wchodzimy w temat genetyki, a także farmakologii.
miałem już nie pisać, więc to chyba ostatnie słowo ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
zaraz wklepie dzisiejszą dietę oraz trening - żeby nie zapeszać to albo ta potreningówka czyni cuda od razu(czyt wczoraj) albo ..... nie mam wytłumaczenia. każda seria więcej powtórzeń, większym ciężarem niż tydzień temu WTF

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Gwid
zaraz wklepie dzisiejszą dietę


dajesz, bo muszę dzieci spać położyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
masakra jakaś jak pisałem wyżej, nie wiem czy to wczorajsza potreningówka, czy tabsy, czy może placki ziemniaczane - ale na dzisiejszym treningu pocisnąłem w każdej serii na każdym ćwiczeniu większy ciężar więcej razy. poprostu szok w trampkach
jest to pewnie kumulacja dużej ilości czynników ale na serio zaskoczony byłem ostro to samo ziomek z którym ćwiczę czasami.
110 kg cisnąłem na płaskiej ale kumpel postanowił mi pomóc pod koniec bo walczyłem z ciężarem, trochę niepotrzebnie to zrobił i pozostał niesmak. próbowałem drugi raz ale już mnie przygniotło.

co zrobić żeby zmniejszyć liczbę tłuszczy w mojej diecie może ktoś powiedzieć?




Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
to ja tak na szybko
tłuszcze zmniejszyć najprościej oczywiście wywalając ze stałych pozycji orzechy i ewentualnie odchudzenie nabiału (i wywalenie placków ziemniaczanych )
jeżeli trening robiłeś po 16 to brakuje też wg mnie porządnego posiłku potreningowego

edit: Rafał - coś chciałeś dodać ?

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2013-10-10 21:34:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Srak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
jeszcze żeby nie było za słodko to się przyczepię ,
co wy do cholery w tym mleku widzicie? chłopy po 3x lat i litr mleka dziennie, a pewnie w podstawówce jak dawali to nikt nie chciał
Amidoman już wywalił, teraz na Ciebie kolej

Masz na zachętę:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
no też czułem sie dziaj głodny, przyznam

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

redukcja/recomp/masówka cele kryniu78

Następny temat

Ronin78 - pierwsze kroki - redukcja

WHEY premium