SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gwid - powolny progres - podsumowanie 18 m. str. 223

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 286273

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
ale w postaci jaki witamin 100 w 1 czy każde osobno?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
Selen najczęściej można kupić w zestawie z wit E a cynk to np Zincas forte z apteki. Groszowa sprawa wychodzi.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
dzięki wielkie. dzisiaj kupuje

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4917 Napisanych postów 15291 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1180542
zincas forte chyba na reckę tylko, chyba że ugadasz panią magister ;)
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
Może być i zwykły - brany w odpowiednio większej dawce.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 4714 Wiek 56 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69540
Najlepsze na sen to położyć się w przewietrzonym pomieszczeniu, wyłączyć radia i telewizory i spać.
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
100% racji

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
22-08-2014 r. DT

Dieta- 100% bez cheatów dzisiaj: w trakcie roboty ale - 4000 kcal będzie na 22.00-) w tym 250 gr białka i 500 ww.

Trening 5x5 - 12/12 - koniec pierwszego cyklu siłowego

Wykonałem dzisiaj:

Przysiady ze sztangą na karku - regeneracja nóg - 90% poszło dzisiaj 20x20, 60x10, 100x5, 112,5x4x5. elegancko, szybko - nogi to traktowały jak zabawę. byłem bardzo pozytywnie zaskoczony i liczyłem na bardzo udany trening po czymś takim.

Push press - poszło 20x20, 40x10 i zasadnicze 62,5x5, 72,5x5/4, 62,5x5; 67,5x5. niestety nie dałem rady zrobić trzeciej zasadniczej w 5 powtórzeniach a zrobiłem 4, potem resztę zrobiłem dropsetem chociaż jak miałem 67,5 to czułem już zapas mocy na +70... c'est la vie

MC sumo - po fatalnym pp liczyłem że będzie dupa do potęgi entej ale ogólnie byłem bardzo mile zaskoczony miałem skończyć na 135 ale zrobiłem 70x10, 110x5, 130x5, 140x5x3. fajnie szybko i na serio pozytywnie bez zbytniego wyginania kręgosłupa. czułem że 160 x1 powinno pójść ale czy było warto...

Odwodzenie ramion w w bok w opadzie tułowia - 12,5x12x2, 15x10x1

Odwodzenie ramion w tył leżąc przodem na ławce dodatniej - 10kgx12x2

Superseria - biceps z tricepsem na linkach 35x20, 10x50

Ogólnie zakończyłem pierwszy cykl siłowy. Barki mnie zaskoczyły bo po pierwszej serii zdawało mi się że dam radę zrobić 5 serii a tutaj wyszło jak wyszło.

Z przemyśleń na szybko - zwiększyłem tempo przysiadu i MC - zdecydowanie lepiej mi się robiło dzisiaj. Dodatkowo zawężałem chwyt przy przysiadzie do bardzo wąskiego, zdecydowanie lepiej mi się wstawało.

Zrobię jakieś podsumowanie wieczorem bo sam jestem ciekaw co mi się udało a czego nie.

Przede mną decyzja co teraz robić - stawy delikatnie bolą, mięśnie i układ nerwowy są przeciążone.


Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 58 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13157
Może tydzień przerwy i co z tym CF bo tak się napalałeś może spróbuj z miesiąc ,potem będzie nowy bodziec w treningu tradycyjnym jak wrócisz do niego .
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
mareckizawada
Może tydzień przerwy i co z tym CF bo tak się napalałeś może spróbuj z miesiąc ,potem będzie nowy bodziec w treningu tradycyjnym jak wrócisz do niego .


Pisałem o tym CF parę stron temu. Po głębszej analizie okazał się niestety klubem typu" oddaj nam kasę i rób co chcesz ,a my powiemy że trenujesz i jesteś cool". Liczyłem na rzetelne prowadzenie i sporą dawkę wiedzy ale jak narazie się wstrzymuje.
Kiedyś spróbuje ale jeszcze nie teraz.


Zmieniony przez - Gwid w dniu 2014-08-22 21:48:53

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

redukcja/recomp/masówka cele kryniu78

Następny temat

Ronin78 - pierwsze kroki - redukcja

electro
Polecane artykuły