SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gwid - powolny progres - podsumowanie 18 m. str. 223

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 252994

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Brawo Gwid! Nie rzucim bobra skąd nasz ród!
Po takim wygłodzeniu 2 tyg na "0" to za krótko. Minimum 4 do 1,5 miecha. Jeżeli spowolniłeś metabolizm (a jest to prawdopodobne) to Twój Gruby pierwsze co zacznie robić to kitrać zapasy po kątach. Daj mu tylko nadwyżkę... A mięśnie zobaczysz. Na pamiątkowych zdjęciach z redu. Zaznaczam: moja opinia (w zasadzie to po dużym redu nie robiłbym masy przez pół roku - nauczony doświadczeniami) W celu wyrobienia sobie swojej, przeanalizuj dzienniki chłopaków, którzy z pozycji "mniej niż zero" przełączyli się na "cała masa świata".

Zmieniony przez - MaGor w dniu 2014-05-01 09:14:23

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Ale na plaży bez bobra będziesz lepiej wyglądał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
magor co do redukcji:

a) doomer zaleca krótki okres na bilansie 0 - też pytałem właśnie o to czy nie dłużej, powiedział że nie ma takiej potrzeby

b) podtrzymanie aerobów na masie traktuję w przypadku mojej osoby jako oczywistą oczywistość, inaczej zalanie pewne ( zalecenie doomera + uwagi z redu chłopaków)

c) moja redu trwa od stycznia - nie jest to nawet pełnych 5 miechów więc nie ma co dramatyzować brakuje mi dużo do reszty chłopaków

d) wątpię narazie w znaczne zwolnienie metabolizmu, chyba raczej wszystko jest w normie. podsumowanie ukaże czy znowu udało mi się w miesiąc zrobić - ~2% BF, jeśli tak to znaczy że miałem zapas i skończyłem wszystko w bezpiecznym okresie.

Moja masa to raczej będzie zdrowe trenowanie - przynajmniej taki mam plan - z 82kg chce wbić do maksymalnie 90 kg - zobaczyć jaki będzie wynik bf( oczywiście dieta trzymana na 100%) i stamtąd podejmować jakiekolwiek dalsze kroki.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
aż jestem ciekaw jak Ci to wyjdzie

na razie można powiedzieć, że jesteś "teoretykiem czystej masy"

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
No nie przesadzajmy że tak od razu obrośnie w tłuszcz ,jak dorzuci ze 200 kalorii na plus to po miesiącu jest ledwo 0,8 kg tłuszczu przy dorzuceniu kilku ciężkich serii w tygodniu to część pójdzie na nadbudowe mięśni . Choć wydaje mi się że organizm powinien także dostać choć tydzień bez treningu na regenerację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
mareckizawada
No nie przesadzajmy że tak od razu obrośnie w tłuszcz ,jak dorzuci ze 200 kalorii na plus to po miesiącu jest ledwo 0,8 kg tłuszczu przy dorzuceniu kilku ciężkich serii w tygodniu to część pójdzie na nadbudowe mięśni . Choć wydaje mi się że organizm powinien także dostać choć tydzień bez treningu na regenerację


o następny teoretyk

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
Może i praktyk .. a ty przez dwa lata stałeś się wszechwiedzący , kierowałeś się w tym czasie swoim doświadczeniem czy opiniami innych .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
mareckizawada
Może i praktyk .. a ty przez dwa lata stałeś się wszechwiedzący , kierowałeś się w tym czasie swoim doświadczeniem czy opiniami innych .


nie chce mi się tego za bardzo komentować, ale jeśli uważasz że dorzucenie 200kcal/dzień zbuduję masę na poziomie 0,8kg/miesiąc to OK

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
Maxymalnie 0,8 kg ,tak oczywiście, tak uważam nie licząc wody której organizm może zgromadzić więcej w tym czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Dajcie Gwidowi spokój z tym bobrem, widzicie, że na głowie bez włosów to chociaż na brzuchu zapuszcza :).
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

redukcja/recomp/masówka cele kryniu78

Następny temat

Ronin78 - pierwsze kroki - redukcja

WHEY premium