SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gwid - powolny progres - podsumowanie 18 m. str. 223

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 286271

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 61 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 153396
Gwid
bo miałem( jeszcze trochę mam) takie zwidy ze mam za krótka długą głowę w tricepsie w porównaniu do innych ludzi na siłowni. bombarduje go z każdej ze stron a nic nie wydłuża się a jedynie grubieje i to mnie martwiło. przez to taki dziwny uskok się robi w połowie ramienia. ale luz - wszyscy mówicie ze tak ma być to najwidoczniej ma być. koniec tematu;)

Uskok jest widoczny ale nic na to nie poradzisz,taka genetyka Twojego tricepsa.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
Zrzut z dzisiejszego jedzonka - zamiast kuraka zjadłem trochę świnki na obiad. DNT i przeznaczony na regeneracje.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
taki filmik na dzień dobry co potrafi 17- sto latka;) dla motywacji

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
Zajrzyj do działu Olimpu - jest tam dziewczyna myślę że na wyższym poziomie niż ta z filmiku. Może nie ma 17 lat ale formę ma niesamowitą.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
mi o poziom nie chodzi night - zobacz jak ona to z uśmiechem robi - jak emanuje pozytywna energią
kumple mówią, że jestem powalony jak wyciskam albo lecę martwy bo robię to z uśmiechem.
tutaj chodzi o bardzo pozytywny przekaz tej laski. nie same wyniki są ważne bo zawsze znajdzie się jakieś małe azjatyckie dziecko co zrobi to szybciej i lepiej

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
Pozytywnych ludzi zawsze się lepiej odbiera. Śmiech to zdrowie w końcu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
panowie a tak na poważnie - jak często trenować brzuch bo robię to od 2 miechów 3 razy w tygodniu. U kerada nikt konkretnie o to nie zapytał ani nie odpowiedział - mi kiedyś tam powiedziana że to najcięższy do wypracowania mięsień i trzeba go katować. Co radzicie? flex?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 9129 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130480
ja u Kerarda się wypowiedziałem, powtórzę tutaj wg mnie trening brzucha max 2 x tydzień, skosy 1 x tydzień

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 4714 Wiek 56 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69540
Kuba ma rację ale musi dostać z obciążeniem w dupsko.
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9374 Napisanych postów 83988 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709963
nie trzeba katować tylko trenować jak inną grupę mięśniową
raz dwa razy w tygodniu
jeżeli robisz np trening FBW gdzie występują ćwiczenia wielostawowe
to jeden trening zdecydowanie wystarczy

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2013-10-18 09:54:31

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

redukcja/recomp/masówka cele kryniu78

Następny temat

Ronin78 - pierwsze kroki - redukcja

electro
Polecane artykuły