SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gwid - powolny progres - podsumowanie 18 m. str. 223

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 286298

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9374 Napisanych postów 83988 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709964
jogurt naturalny

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
a stosunek białka do węgli nie jest za duzy, przy mojej masie 90 kg wychodzi 2,5 g białka na 2 kg

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli 1,25 g na 1 kg m.c. Ci wychodzi tak?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4917 Napisanych postów 15291 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1180542
Gwid

BF - 21,1% , masa ciała 90,5 kg w tym 67,9 mięśni( w jeansach i koszulce)



Sporo tego fatu. Ja nadal byłbym za tym żeby jednak redukować.



Miska może ewentualnie być przy zmianach które koledzy zaproponowali.

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2013-09-25 07:31:10
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
białka spożywam prawie 230 g co w przeliczeniu na 90 kg masy daje 2,5 g/kg - czy to nie jest za dużo. zredukować np do 180g i w to miejsce węgle dodatkowo? mnie 21% BF nie straszy w październiku 2012 miałem 35% wiec nie jest źle;) nie jestem typem krata na brzuchy tylko siła;) jak krata kiedykolwiek będzie to będzie, nie jest celem sama w sobie, nigdy nie była.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
230 g bialka - w zyciu tyle nie zjadlem chyba 1 dnia nawet z odzywka - wg mnie bez sensu tyle bialka. Spozywanie takiej ilosci bialka w dluzszej perspektywie moze wyrzadzic wiec szkody jak pozytku. Moge napisac tylko o swoich przemysleniach ze ilosc dzienna bialka w przedziale 1 - 2 g / kg m.c. jest calkowicie wystarczajaca dla cwiczacego amatora bez aspiracji kulturystycznych a chcacego zachowac zdrowie przede wszystkim. U mnie rzadko kiedy byly to nawet te 2 g.
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
DARNOK35
230 g bialka - w zyciu tyle nie zjadlem chyba 1 dnia nawet z odzywka - wg mnie bez sensu tyle bialka. Spozywanie takiej ilosci bialka w dluzszej perspektywie moze wyrzadzic wiec szkody jak pozytku. Moge napisac tylko o swoich przemysleniach ze ilosc dzienna bialka w przedziale 1 - 2 g / kg m.c. jest calkowicie wystarczajaca dla cwiczacego amatora bez aspiracji kulturystycznych a chcacego zachowac zdrowie przede wszystkim. U mnie rzadko kiedy byly to nawet te 2 g.


Zaszkodzić - to nie zaszkodzi. Chyba że ktoś ma kłopoty z nerkami i do tego przy tej ilości białka ogranicza spożycie warzyw. Wtedy przy niesprzyjających wiatrach można troszkę sobie namieszać w dłuższej perspektywie. Ale to już na serio muszą być wcześniej kłopoty ze zdrowiem.

A druga sprawa czy aż tyle białka jest mu potrzebne w tej chwili.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
No właśnie widzę, że przeginam z białkiem - dlatego pytam
Dopiero wczoraj to podliczyłem i sam się zdziwiełem bo nei chce mieć nerek rozwalonych. piję dziennie około 3 litrów płynów( woda + herbata + kawa) i wiem, że narazie nie mam problemów ale z artykułów w dziale odżywianie jasno wynika ze maks 2 g mi potrzeba. dieta do delikatnej zmiany. najwyżej wywalę suplementacje w postaci izolatu skoro mam z jedzenia.

dzisiaj dzień klatki - powiedzcie co myślicie o takim planie na sama klatkę:
1) wyciskanie na ławce płaskiej ( celowo chce duże ciężary poruszyć) 4 s x 6 ruchów ( oraz zobaczę może swój maks bo nie robiłem tego ćwiczenia od ponad 6 miesięcy)
2) wyciskanie hantli na skosie dodatnim 4s x 6 powtórzeń
3) wyciskanie hantli na skosie ujemny 4s x 6 powtórzeń
4) rozpiętki na ławeczce płaskiej 4s x 6
5) przeciąganie hantli za głowę 4s x 6

coś dodać lub zamienić? jakieś sugestie? - cel - masa i siła

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9057
Moim zdaniem na pierwsze główne ćwiczenie wrzuć sobie swój cel, czyli którą partię klatki chcesz rozbudować na pierwszy rzut i spokojnie wystarczą 3-4 ćwiczenia w zależności jakim planem jedziesz
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dodalbym do cwczen na klatke zdecydowanie "dipsy" w wersji na klate oraz pompki klasyczne jako uzupelnienie. Rozpietki w ogole bym odpuscil.

"przeciaganie hantli za glowe" to rozumiem pull over ? Jesli tak to wykonywane w poprzek lawki najlepsze da efekty.

J.w. kryniu78 napisal 3 - 4 cw. na treningu wystarcza calkowicie.

Co do bialka jeszcze: nadmierne zakwaszenie organizmu moze nie tylko wplynac negatywnie na nerki, ale rowniez na stawy - sam sie zastanawiam jaki wplyw na moje obecne dolegliwosci moglo miec zwiekszone przyjmowanie bialka - mimo ze jak pisalem wyzej nie przekraczalem 2 g / 1 kg m.c.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

redukcja/recomp/masówka cele kryniu78

Następny temat

Ronin78 - pierwsze kroki - redukcja

electro
Polecane artykuły