Redukcja, drugoplanowo poprawa kondycji. Biegam w granicach 4-5km.
Zmieniony przez - Ollaen w dniu 2013-11-22 14:48:59
Zmieniony przez - Ollaen w dniu 2013-11-22 14:48:59
Ilość wyświetleń tematu: 247313
) na płaskiej,4x10, dzisiaj ledwo daję radę 3x10 (też 30kg). W martwym ciągu brałem maksymalny ciężar 120kg i czułem, że mogę więcej ale nie szalałem. Po tym wziąłem 80kg 4x10. Dzisiaj po rozgrzewce nie dałem rady 4 serii zrobić z 80kg, zrobiłem tylko 3, ze czego ta ostatnia to 6 powtórzeń zamiast 10. W military press 4x10 15kg, dzisiaj 4x6, z wielką trudem. Dietę mam ułożoną, codziennie układam inny jadłospis. (Baza jest podobna zawsze, tylko zmieniam rodzaje mięs itd. Głównie steki, piersi z kurczaka, oraz jaja jako źródła białka.) Wstawiałem ją na forum i pisali, że jest ok. Jedyne co to spanie, budzę się prawie zawsze w nocy ok. 4-5 rano by się odlać i czasem nie mogę potem zasnąć. Wspieram się witaminami i minerałami, jem warzywa. Możecie mi coś doradzić? Średnio mi się podoba ta sytuacja.
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły