SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 7

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 247275

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5433
Redukcja, drugoplanowo poprawa kondycji. Biegam w granicach 4-5km.

Zmieniony przez - Ollaen w dniu 2013-11-22 14:48:59
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7053 Napisanych postów 63257 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787423
To możesz spokojnie biegać po siłowni jednak tutaj byłbym ostrożny bo aktywność masz sporą, żeby nie zgubić tego co wypracowałeś na siłowni
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5433
Musze to bieganie dorzucić bo mimo trzymania diety do 3000kcal (185/93, zapotrzebowanie 3500-4000) to waga stoi w miejscu.
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7053 Napisanych postów 63257 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787423
skalibruj dietę a nie dodawaj aktywności
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5433
Ok, wielkie dzięki, będę się chwalił rezultatami za 1-2miesiące ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89
Czy sa jakies cwiczenia ,ktore w mlodym wieku ,nie powinno sie wykonywac?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6768
Mam bardzo duży regres siłowy (może przesadzam, ale sami zobaczcie). Ponad miesiąc temu brałem 30kg w wyciskaniu (no ciężar ogromny, nie powiem ) na płaskiej,4x10, dzisiaj ledwo daję radę 3x10 (też 30kg). W martwym ciągu brałem maksymalny ciężar 120kg i czułem, że mogę więcej ale nie szalałem. Po tym wziąłem 80kg 4x10. Dzisiaj po rozgrzewce nie dałem rady 4 serii zrobić z 80kg, zrobiłem tylko 3, ze czego ta ostatnia to 6 powtórzeń zamiast 10. W military press 4x10 15kg, dzisiaj 4x6, z wielką trudem. Dietę mam ułożoną, codziennie układam inny jadłospis. (Baza jest podobna zawsze, tylko zmieniam rodzaje mięs itd. Głównie steki, piersi z kurczaka, oraz jaja jako źródła białka.) Wstawiałem ją na forum i pisali, że jest ok. Jedyne co to spanie, budzę się prawie zawsze w nocy ok. 4-5 rano by się odlać i czasem nie mogę potem zasnąć. Wspieram się witaminami i minerałami, jem warzywa. Możecie mi coś doradzić? Średnio mi się podoba ta sytuacja.

Zmieniony przez - Hapacz w dniu 2013-11-22 18:52:08
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7053 Napisanych postów 63257 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787423
trudno wytypować co jest powodem może być brak regeneracji przez brak snu a może być również źle ułożony plan w ciemno ciężko stwierdzić
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6768
Plan wzięty z forum. - pierwszy rok treningów. Postaram się sypiać dłużej, wtedy ponownie się zapytam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1011
Witam,
mam problem z symetrycznoscia klatki piersiowej, prawa miesien jest mniejszy od lewego. Jak moge to skorygowac?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Alternatywy dla ćwiczeń

Następny temat

Zmiana / Zamiana Cwiczen

electro
Polecane artykuły