SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program na wyskok Spudd'a Webb'a

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241201

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
piszcel troche lepiej ale dalej odczuwam

to czekam na zakwasy jutro bo bede wiedzial ze nie zmarnowalem tego powera :P chociaz z drugiej strony jutro mialem wyjsc nagrac conieco.. to dobrze by było zeby nogi idealne były :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3662
Czyli tylko ja ,mjoza oraz sztojak(?) nie dodajemy sobie do treningu?Ja zakwasy miałem po I treningu teraz to już lekkie zmeczęnie przez 2-3 h po treningu.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
ja zakwasow po samym tym treningu nie mialem jeszcze..

skorzystam i sie pochwale ze mi spadly 2cm w pasie przez ostatni miesiac na cyklu z 78 na 76
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3662
A mozna mieć zakwasy odrazu po wysiłku?Wg. mnie nie.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 250 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3877
moe ja dodaje do doskloków do obnręczy bo muszesie naucyc poprawnej techniki skakania z jednej nogi wiec robie albo 100 albo zdaza mi sie nawet wiecej do przysiadóów nic nie dodaje bo 2x50 przysiadów z wyskoku to mi starcza
ps.czyli ostro trenuje bo mam zakwasy bo kazdym treningu:P(a mam tak od kad zaczolem 4-9 tydzien,jestem w 7
pozdro.

BBALL4EVA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
moe mi chodzilo ze od samego tego treningu w ciagu tych 2,5 tygodni nie mialem zakwasow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3662
Napisałeś"dodaje do doskloków do obnręczy bo muszesie naucyc poprawnej techniki skakania z jednej nogi wiec robie albo 100 (...)"Jak wykonujesz doskoki?( pare stron wczesniej pytałem sie o doskoki ale po takim zdaniu moje zaciekawinie przerosło w najwiekszę w globalnej historii tego smiesznego świata)Pozdrawiam
ps: zroumiałem o co skacze w rozumowaniu mjozy.Jednak czy móglby ktoś napisać jak poprawnie wykonuje sie doskoki chodzi mi o to czyz miejsca czy z małym nabiegiem?

Zmieniony przez - moe w dniu 2005-07-19 21:40:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
ja jak sa skoki z 1 nogi to biegne szybko i po prostu wyskakuje jak najwyzej moge i staram sie dotknac takiego punktu na sali

Ja mialem zakwasy w 1 tygodniu calym, nie umialem nawet napiac uda, ale to przez to pewnie ze to byl 1 trening po kontuzji po 7 miesiacach

Szkoda, ze bede musial wlasnie po 3 tyg przerwac ehh w wakacje zdaze zrobic jeszcze tylko z 2 tyg tego programu, pozniej sprobuje zrobic go w domku, a jak sie bdzie trudno robilo to zaczynam robic kangaroohops, choc jak tutaj takie efekty to po kangaroo moge byc rozczarowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
Pavlo chyba wiem czemu miales takiego powera dzisiaj ( opis na gadu ) hehe ale moge sie mylic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
no comment

pozdro
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

APEL O POMOC DLA WITKA !!!

Następny temat

Efekt laserowe na kołach

WHEY premium