SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program na wyskok Spudd'a Webb'a

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241181

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 832
Ja mam 171 i robie ten program(teraz 8 tydzien). Poprawe wyskoku widac, jednak nie wiem dokładnie o ile. W tej chwili jestem przy 8 tygodniu, ale od następnego tygonia zmieniam go na bardziej siłowy zeby wystarczyło cwiczenie go 2 razy w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11373
elnino chcialbym poznac Twoja rozpiske treningu bo ja robie to co n4n ale jak Ty masz takie postepy to chcialbym zobaczyc co robisz i ile Ci to zajmuje dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
ja wczoraj na treningu skoczylem se do obreczy i zabraklo mi gdzies 5cm ale to jest 1 odpoczynku po obozie, zero świeżosci i to jeszcze na parkiecie na ktorym sie slizgalem i nie moglem dobrze wyskoczyc.mysle ze bedzie dobrze

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
Haha... chłopaki, dzisiaj nie ćwiczyłem, tylko sobie w kosza popykałem ze 1,5h ( troche rzuty potrenowałem, jak mówił Hans ). I właśnie przyjechałem na rowerze( inaczej nie mogłem, po wakacjach odkładam rower ) 8km i tak bez rozgrzewki na podwórku sobie zacząłem skikać noi wreszcie jakies efekty, ok. 5cm dosiężnego na pocieszenie , z 1nej nogi nie patrzyłem, ale mam nadzieje że przyjdzie wiecej niz tylko 5...

Poprostu na regeneracje potrzeba tydzien + 1 dzien . Pójde potem jeszcze na kosza, bo teraz sie spieszyłem jak jechałem i mam zmeczone nogi... chciałem sobie demko Fufy zassac bo miało byc dzisiaj a tu wałek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
W dobrą stronę idziesz Wojtkov.

Mario chciałeś mój trening to proszę(ale z góry mówię że czasem go modyfikuję, to jest rozpiska początkowa, z 4 tyg, co 2 tyg dodaję powtórzenia zależnie od ćwiczenia):

1. przysiady kangaroohoops - 3 sets x 10 - 30 skoków oburęcznych po serii
2. skoki z jednej nogi 5 x 20(doskakiwanie np. do obręczy,po serii zmiana nogi).
3. wznosy łydek - 3 sets x30 - 50 mini skoków po serii
4 powolne przysiady(tak jak w tłumaczeniu) -1 sets x 10
5. przysiady na jednej nodze-2x10 (każda noga)
6. skoki z naskoku - 2 sets x 10
7. Squat Calf Raises - 2 sets x 20
8. tuck jumps-1x10 (nogi do klatki piersiowej)
9. wykroki-2x20(cały czas jedną nogą, 1 seria prawa ,2 seria lew)
wykroki 1x30(nogi na zmianę)



1. przysiady z kangaroohoops - 2 sets x 50
2. Mini-Hops - 1 set x 200
3. żabki - 2 sets x 20
4. krzesełka - 1 sets x 20 (każde powtórzenie trzymac 10 sek)
5. wstępowanie na krzesło- 2x10(każda noga, w serii pracuje cały czas jedna noga)
6. powolne przysiady - 1 set x 10
7. skoki na łydkach - 3 sets x 40
8. wykroki- 3x20(nogi na zmianę w serii)
9. wznosy lydek 2x30


WAŻNE: To jest trening z 4 tyg. Rozpiska się niezmieniła ale powtórzenia. W 8 tyg np. robiłem już 3x20 naskoków (w 4 tyg jest 2x10), a więc PROGRESJA.

Poza tym prawie codziennie po 1-1,5h w siatkę lub kosza
Czasem jeszcze poćwiczę brzuch.

To tyle.


p.s. Wojtkov z jednej na pewno większy skok. U mnie z jednej +około 15cm a dosiężnego pewnie mniej(poniżej 10cm pewnie), ale nie mierzyłem.

Zmieniony przez - el nino w dniu 2005-08-30 22:01:52

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 832
el nino ładnie dajesz z jednej nogi, ja bym nie mial do tego cierpliwosci.
W związku z meczami w piłke nożna i szkołą(do tego jeszcze choroba mnie bierze) zmieniam trening tak zebym mógł go robic 2 razy w tygodniu. Cos a~la mój poniedziałkowy tylko więcej na siłowni.
To juz nie bedzie Spudd Webb. Smutno mi troche go teraz konczyc, bo wiem ze mi dał troche cm, nawet zauwazyłem ze kondycja mi sie wyrobiła tak ze 90 minut w niedziele na meczu wytrzymalem w niezłym tempie biegając, a na drugi dzien było ok ze mną.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11373
twój trening nie jest tak siłowy jak moj chyba a ja robie to co n4n,ale chciałybm zeby Szef ocenił ktory trening jest bardziej ciezszy-n4n czy elnina?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
tez nie wiem jak u mnie z czasem bedzie od wrzesnia, wtorek i czwartek to do domu bede wracal kolo 21 (od 7 rano mnie w domu nie bedzie), wiec nie bede mial jak robic w te dni terningow :(((( zastanawiam sie czy nie odstawic treningow narazie i zaczac znow w zimie bo nie bedzie jak w kosza grac tyle a trzeba skoka utrzymac, radzcie cos mistrzowie, i co myslicie o scott'a creation?? robil go ktos z was? i ile dni tak wlasciwie sie go robi w tygodniu bo sie nie doczytalem.
wnioskuje ze 3x bo tam cos pisze o obwodowym ze 3x a pozniej 2x, 3x w tygodniu by mi moze pasowalo jesli nic wiecej mi sie nie wkradnie w harmonogram

Zmieniony przez - capus w dniu 2005-08-30 23:29:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Oj chłopaki szkoda że nie zawsze będziecie mogli trenować.
Ja to zrobię cały pla. Wyliczyłem że powinienem go skończyć 22.10. Trochę późno ale dam radę
Do zimy skok będzie spory

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 832
el nino gratuluje wytrwałości w dążeniu do celu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

APEL O POMOC DLA WITKA !!!

Następny temat

Efekt laserowe na kołach

WHEY premium